Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
4. feb 2010

pred vyše rokom

lilix
autor
5. feb 2010

ahojte. zle je ☹
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
ak mi nepomoze pani kopacova, som rozhodnuta skusit iui. ale to by bolo asi az bud. rok. 😔
davam prec tt 😠

miroslava89
5. feb 2010

lili nesmut... vyjde vam to na dalsi mesiac..

lilix
autor
5. feb 2010

bez pomoci p. kopacovej alebo lekarov pochybujem. niekde je sakra chyba, lebo inak to nie je mozne tak dlllhu dobu. krasna ovulka, sex presne tak preco to nejde?! sakris..
mirka myslime na teba, drz sa, za malinku som sa pomodlila. 😔

miroslava89
5. feb 2010

lili a skusali ste vypatrat kde je chyba?..

a dakujem🙂

lilix
autor
5. feb 2010

ano, bola som u dr. na vysetreni. aj moj bol na spg. podla hodnot mam ovu, mierne zvyseny prolaktin. hodnoty stitnej zlazy dobre. ona ma spg. na polku dobry.

miroslava89
5. feb 2010

lili mozno to chce len cas.. 😔

janula_nz
5. feb 2010

ahojte 🙂

lilix tak ms dorazila? hnusoba jedna ☹ si ma v tom nechala samu. ale ved ta budem nasledovat zrejme v utorok 😒

mirka drzime malicke palceky, nech rychlo zosilnie a nech je z nej baba ako ma byt. musite to vydrzat a vsetko bude dobre. este stale si ju nevidela? take male babatko si neviem ani predstavit, drobcek zlatucky 😵

mne rano steklilo brucho, smer pravy vajecnik a teraz ma boli zas. nepoznam to, tak neviem co mu je zase

jarulai
5. feb 2010

ahojte dievcata 🙂
co mame nove?
pozeram, ze miroslavka je uz maminkou - gratulujem moja a drzím tebe aj malinkej silno paste, nech je silna 😵

lilix, zas ta hnusoba mrchata 😠 neboj, uz to dlho nepotrva a rozlucis sa s nou na dlho 😉

ja som dnes chcela ist k dokimu na preventivku ale neviem, ci sa bude dat, ci nas nesfukne z cesty 😠

lilix
autor
5. feb 2010

baby este nedorazila, ale dnes pocitam. alebo do rana, tak zvykne. ach ta bezmocnost.. ☹

shandy
5. feb 2010

ahojte dievcence,
lilix moja, nesmut, ja tiez cakam na mrchu - cez vikend je tu ako na koni 😠 😠
mirka tiez gratulujem a mala bojovnicka nech sa drzi 🙂 🙂 🙂

reivka
5. feb 2010

ahojte, ja som sa tiež modlila za tú malinkú mirkinu 😉

lilix, prečo by si chcela iui skúsiť až na další rok?

lilix
autor
5. feb 2010

ja uz niekedy nevladzem. som rada, ze " v tom" nie som sama, ale tiez ma sere, ze ani vy ostatne nemozete otehu. ☹ a to mam protekciu u pana boha. a nedopraje mi. asi je to jeho vola..
uz par krat nam neslo nastartovat auto, poprosila som ho, a v tom hned naskocilo. 😅 a mojmu sa to nedalo ani na 10x. dosla som poprosila som a hned islo. 😅
asi ho budem musiet poprosit aby vam poslal babatka. a potom aj mne. 😵

reivka
5. feb 2010

ja už som ho poprosila ale naozaj 😉

lilix
autor
5. feb 2010

reiv preco? lebo chcem najprv skusit pani kopacovu. a ona hovori, ze jej liecba zaberie tak po pol roku.. takze to pomaly vynde aj na dalsi rok. a ked ani ona, tak uz jedine to iui.
reiv ty si ho poprosila aj za nas? jeeej to je mile. dakujeme. tak ja sa pomodlim aj za vas. dost davno som inak nebola v kostole. hanba mi! 😵

reivka
5. feb 2010

ani ja, bola som na neho naštvaná za to čo sa mi stalo, až v januári som na neho v dobrom pomyslela, asi preto mi doprial

lilix
autor
5. feb 2010

no ja vzdy ked ho o babo poprosim, este dodam, ze nech sa ale jeho vola stane, ak to tak ma byt.. tak asi sa deje jeho, nie moja. vie preco.

reivka
5. feb 2010

😀 si málo sebecká 😀

lilix
autor
5. feb 2010

mozno dnes uz aj kolienko pustia domov. pondelok rodila, ak nemaju zltacku, tak by sa mohla ozvat..

reivka
5. feb 2010

dalšie bábetko v téme 🙂

jankako
5. feb 2010

zdravim Vás babule..Tak ja mám konečne dobre vysledky sterov.Viete aka som rada,dúfam že sa nič nepos... 😖
Lilix,tak ideš na ty liečbu p.Anky..Chod,jedna z konika išla a do pol roka ostala..Poznáš ju aj ty,myslim,len nechcem menovať..

lilix
autor
5. feb 2010

jankako jasne, viem o kom hovoris. hej som rozhodnuta. ked sa otepli. a uz sa neviem dockat. 😅
super, ze mas uz dobre vysledky.. 😉

jankako
5. feb 2010

No vidiš...Tak hurááá k nej.Ved nádej umiera posledna a treba všetko vyskušať,aj ked ide o alternativnu medicinu..
No ved som už bola riadne nešťastna z tých zlých vysledkov.. ☹

maicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilix
autor
5. feb 2010

to co to tu mame? 😕 😕 😨

jankako
5. feb 2010

hej,kto to bol?a čo napísal,ked ho zmazali??? 😕

jarulai
5. feb 2010

uz som tu zas 😀
co to bolo, to zmazane?
a - ahoj jankako 🙂

jankako
5. feb 2010

sevas Jarka...Som TI maila poslala.. 🙂

jarulai
5. feb 2010

mneeeeeeeeee? no pockaj, kuknem 😉

jarulai
5. feb 2010

janka, uz som urobila kuk, aj som ti odpisala 😉
som mala take tusenie, ze si to ty pod tym nickom 😉
a tie tvoje tt sa mi straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne pacia 😵 😵 😵

a kde nam zmizla lilix?konecne mam aj ja 1den moznost tu s vami kvakat a tu nikoho ☹ to tu nejako upada ☹