Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

jankako
3. mar 2010

ahojte detúrence.. 🙂
nám sa to veru kráti,tt pribúdaju ake besne.doporodky som už našťastie pobalena...pán primár mi povedal že to možme aj skor spraviť aby som bola na Velku noc domka..no ale podla toho ako to bude vyzerať zospodu..
v piatok zase poradna..tak uvidime čo povie..
dneska mi prišla komoda,tak sa možem dať doprania..v pondelok som bola konečne nakupiť všetky potrebne veci pre mimi:vaničku,monitor dychu,dudu,podložku........
od muža som dostala vysnívaneho bociana do záhrady...tak sa budem prihovárať za Vás uňho.. 😉
Sakur,už som obj,tie čiapočky.tri:bielu,rúžovu,fialovu..super komunikácia s tou babenkou..17 ečiek dokopy..
ozaj,inak kočiar nemam..lebo sa neviem rozhodnuť..takže nakoniec malu budem asi nachrbte nosiť 😖
bruško nemam velke,ale ma už pekne omína...mala tlači už všade...
prajem vela síl do snž..nevzdávajte sa!!!
Lilix,aj my sme mali mať kupelku za 250tis.ale muž sa nasral,že či nemame ešte kde prachy dávať,tak to ideme všetko zmeniť..
pápá

lilix
autor
4. mar 2010

ahooojte.
my mame tiez na dvore bociana 😅

buduci tyzden si idem dat zviazat bakalarku. konecne! 😵 a po ms chcem dokopat mojho nech ideme k pani kopacovej a on na spg. inak je zase chory, som mu aj zakazala brat natibiotika, sak by sme zase nemohli ist mesiac na spg. aj tak vraj na tie prieduskove choroby co su teraz vo vzduchu antib. nezaberaju. ci s antb. ci bez nich trva to mesiac! kolienko sa davno neozvala,dufam, ze sa maju dobre.
janka cooo? 250tis? no pani moji. co mate kohutiky zo zlata?? 😀
my s hornou kupelnou stojime. zatim. je velka - tiez to asi bude velka palka. rohova vana, sprchovy kut. paci sa mi vymurovane umyvadlo. zamurovane zrkadlo. 😵 🙂

jankako
4. mar 2010

no super lilix,tak idete na to vážnejšie..
no moja veru taka pálka...100 tis.zariadenie,100 tis.obklad a 50 tis.robota...a je to tu..tiež ju máme velku..ved len posrane dvojumývadlo s takym velkym šuflom stoji 1200 ečiek...chori nahlavu... 😖

lilix
autor
4. mar 2010

ja neviem preco navrhli taku velku tu nasu kupeku, sak sa tam da aj tancovat. uplne by mi stacila aj mensia. ja dufam, ze sa pod 100 tis. raz zmestime. 😝 😉

betyna8
5. mar 2010

mne sa veľké kúpelne páčia,v tej našej panelákovej sa moc tancova´t nedá,ale máme aspoň veeelku vaňu, no a jedna výhoda oproti velkej je,že je menej upratovania.....ale keby som mala barách,cem velku

jankako
5. mar 2010

fúha lilix,tak to budeš mať fest lacne baumaxove zariadenie aby si sa mestila do 100tis..mne sa moja kupelka tiež páči že je velka,ale vidiš,má to aj svoje nevyhody...
dneska som mala poradnu,všetko ok až na tie vysledky sterov,ale neriešim to už..čo už..
dáme si odobrať aj pupočnikovu krv...malá tlači na všetky strany rebrá to je jej 😠 ááááuu.
dnes sme začali 37tt..
lilix,dúfam že už aj ty začneš konečne čoskoro odpočítavať tt..držím palce a myslim nateba... 😉
možno ti odovzdám mojim porodom štafetu..

jarulai
7. mar 2010

ahojte babulky 🙂
tu to nejak viazne. sa vam sem uz akoze nechce chodit, ci co? jasne, mamulky su ospravedlnene 😵 ale kde su ostatne? som sa brutalne nudila a pozerala som nasu staru temicku - ako pekne sme si tam klabosili 🙂 mne to chyyyyyyyyyyyyyyyybbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak sup sem
a pekny zvysok vikendiku 😉

lilix
autor
8. mar 2010

ahojte. jarulai ja som toto iste minule robila, tiez mi to chyba a prislo mi smutnoo. 😢

betyna8
9. mar 2010

ahojte babulky,čo mate nové???
my dokopy nič,stále tak dookola, akurát sme mali bujarú noc,tak som moc nepospala,malý sa stále budil.
prajem vam pekny dnik 😉

betyna8
10. mar 2010

😕 😕 😕

kolienko
11. mar 2010

ahojte....ufff tady to viazne

bety a kolika vám uz presla? my sa stále trapime a este k tomu máme aj reflux u zase ho ta bolest zobudila... utekám

jankako
11. mar 2010

ahojte.oddnes za 22 dni.zajtra poradna,uvidim čo bude..ale cítim sa tak divne už týž.brucho mi začalo riadne rásť..a som stále hladná... 😖 som jak diskogula..

betyna8
11. mar 2010

ahojky
kolienko ,my uz mame s kolikou starost len sem tam .Odporucam ti kupit v dmku alebo nejakej cajovni vracusko z ceresnových kostok,nahrieva sa v mikrovlnke a prikladá na brusko,potom gel flatulin ,no a vela cvicit a masirovat.Nam crievka posuva aj ked jem hrozno.Z poloh na nosenie je najlepsia ako lietadielko,to sa utisi hned.Drzkajte sa
a ty nasa diskogula,neboj,uz sa coskoro dogulas 🙂

monkri
12. mar 2010

ahojte baby ako sa máte 🙂 dlhšie som tu nebola bola som v nemocnici operovali ma ale už my je dobre 😉

lilix
autor
13. mar 2010

ahojte. mokri a co ti moja operovali??
ze diskogula. haha super bude dalsie babo do albumceka. 😅

martina05
13. mar 2010

Ahojte, čo je tu nové??????? My sme OK, až na to, že nám zistili mykózu, našťastie nie streptokoka.... Vanda má vraj cca 3400g , na svet príde o niečo skôr ako bolo plánované....

monkri
13. mar 2010

lilix bola som na operácii štítnej žlaži ale už mi je lepšie naštastie 🙂 musela som to dať preč lebo potom začneme pracovať na bábetku 😉

radkatom
14. mar 2010

Ahojte bambulky...
tak konecne som nakukla aj na MK, ze co mate nove. No janka Tebe sa to uz pekne krati 🙂.
My sme mali dnes 6 mesiacov a mame za sebou uz prvu mrkvicku a kasicku. Chvalabohu uspesne, tak sa vytesujeme.
Supnem sem zajtra nejake fotodokumentacie.

PS: posnazim sa polepsit a castejsie sem nakuknut...

papa

monkri
16. mar 2010

ahojte baby kde ste asi máte moc práce 🙂

lilix
autor
16. mar 2010

ahojky zeny. hej, aj doma aj v praci. a navyse sa mi ani nechce merat teplotu. som hrozna, vsak? ale uz ma nebavi to snazenie.

kolienko
17. mar 2010

ahojte...konečne som sa dostala aj ja na kona.
nam diagnostikovali reflux a musíme krmit zahusteným mliečko AR a tým padom, ze mu dávam môjho materskeho mliečka malo, tak sa mi aj malo tvorí... ☹ takze uz som asi dokojila.teraz ked sa tak pozerím sat, tak je to na neporovnanie, aký je maly dobrunky a ako mi spinka. dnes v noci sme mali rekord 6.30 😀

bety a radka vy este kojíte?? a babenky aj vam zostalo brucho? lebo mne hrozné..a hovoria, ze po cis. to pôjde tazko dolu
lilix, len nebud leniva moja...peknemeraj a potom sexuj...
martinka a jankako no ako?? est nemate ratolesti??

jankako
17. mar 2010

ahojte..no to je smola kolienko 😖 .no čo narobiš..
ja sa zatial cela..uvidime kedy to príde..posledny mes.som sa začala riadne zaoblovať...a priberať..to som nečakala..
lilix nezúfaj,ale dúfaj..aj ked lahko sa radi takej čo nemala problem otehotnieť,že?k Anke ideete kedy?

radkatom
17. mar 2010

Ahojte babule...
kolienko to ma mrzi. Nam tiez diagnostikovali reflux ale kojila som aj tak. Akurat sme Filipka po kojeni nosili a davali sme mu na zahustenie mojho mliecka gastrotuss (existuje aj nutriton ale to sa mi neosvedcilo). Celkom sa to s tym gastrotussom dalo. Teraz je uz vsetko OK a ja kojim dalej... I ked uz prikrmujeme, preto kojim menej ale mliecko sa tvori podla toho, kolko kojim. Tak drzim palce, nech je vsetko ako ma.
Ja sa chystam v pondelok na aerobik a v piatk na zumbu... Uz sa neviem dockat, lebo sa strasne zle citim. Mam brucho ako keby som bola v 5 tom mesiaci... ☹ Nezufaj, aj to sa casom spravi 😉

lillix, drzim palce u Anky.
papa radka

monkri
19. mar 2010

ahojte
lilix tak už mám konečne doma manžela a konečne sme sa začali odznova snažiť 😉

miroslava89
22. mar 2010

ahojteee pametate si ma este? snazilkujete snazilkujete?🙂

betyna8
23. mar 2010

ahoj mirka,jasne,že si pamatame.Snažilky asi snažilkuju,lebo ani nestíhaju pisat......a vy ako,idete tiež do snaženíčka?

jankako
24. mar 2010

čafte nádejne maminky a už maminky...posielam jedno foto bruška..oddnes to máme za 9 dni..ale cítim sa fajn..asi lepšie ako po ine mes.v piatok poradna,tak som zvedava či sa to pohýňa..

jankako
24. mar 2010

a dám ešte jednu 🙂

betyna8
25. mar 2010

janulka,krasne brušeno 🙂 držím pršteky nech to máte uspešne za sebou 😉

janula_nz
25. mar 2010

ahojte

lilix poslala som ti ip. prisla ti? ako sa vam inak dari? 🙂