Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

betyna8
15. apr 2010

teda nie maluska ale matúška 😀

sakura77
15. apr 2010

jani,no,ja keby som to zhrnula,tak by som povedala ze nam nepomohlo nic,akurat to vydrzat....ale treba skusat,mozno nieco zaberie-ale len v pripade ak je to kolika typ "zastavene vetry"-to je ten lepsi pripad,ale ta druha "nervova" je z toho ze take male babinko nedokaze spracovat info z celeho dna este,nema zrely nervovy system a jednoducho si to "odreve"-ine nevie este-a to s tym proste neurobis nic... 😒 ale vsetko prejde,neboj.. 😉

a inak,clovek by si potukal po cele keby mu niekto povie jak sa bude tesit ked sa mu babo spokojne vykadi,co??? 😅
a samozrejme velka gratulka k vandicke 🙂 😵

lilix
autor
16. apr 2010

ahojky. jankako ale ja som myslela, ze das malu do albuma odbociana. no neva 😅
a nemozes mat malu aj urieknutu? ci na take veci neveris? vela bab pise, ze to je svata pravda. ja teda este skusenost nemam.. potriet oci ocikanou plienkou, ze to prestane, pokial je to urieknutie..

jankako
16. apr 2010

lilix a kde je ten album??
no na urieknutie,čiže že má dieťa z oču sa vravi,verim..ja ju utieram ocikanou plienkou...aj včera bola návšteva,tak som ju utrela...

jankako
16. apr 2010

bety dakujem za radu o tom vankušiku...ja som vždy vravela že to dieťatu kúpim a vdiš,zabudla som na to...resp.svokra ma čerky tak som vravela minuly rok nech odkladaju kostky.. 😀 .ale vystrojim muža kupiť ho...

jankako
16. apr 2010

aha,ešte foto.

lilix
autor
16. apr 2010

dam ho do albumu ja? OK?

odbociana
16. apr 2010

tak a uz je v spolocnom albume tvoja hviezdicka 😅

betyna8
17. apr 2010

janul,no chrustik je to krasnučky 🙂 ako sa držite,už lepšie?
vajko mate x-lander,sa mi podoba na naše 🙂

radkatom
24. apr 2010

Caute babulky, pozeram, ze sem uz velmi nechodite... ☹

Janul, mala je zlatunka. Dufam, ze sa mate vsetky dobre a uzivate krasne jarne dni... My sa mame super, zajtra sa chystamne na zahradu, tak sa vytesujem, ze uz je takto pekne. Uz nech je letoooooooooooooooooooo.

Baby mam novinu, Filipko uz povedal "mama" 🙂

Tak sa opatrujete a popiste co to.!!!!!

Bety co Matusko? Kolienko a co FIlipko? Sakur co Sofinka? (brusko, spinkanie,kojenie atd).
Lilix, sikula nasa bakalarka odovzdana, uz si pomaly zacinas pripravovat otazky?
A ako sa ma Shaandy?

papa RAdka

janula_nz
27. apr 2010

dobre ranko 🙂

dnes som sa zobudila uplne super. mala som sen s bocianom, vlastne nie jeden ale hned dva 😵 tak verim, ze to konecne vyjde, velmi si to zelam aby sa to splnilo. dnes budem mat pekny den 😅

jankako
27. apr 2010

ahojte holky...sme s vaneskou v nemocke..Má hnisave očká,resp.bacila,ktory jej to sposobuje... 😢 😢 😢 chodime dva krat zaden na preplach kanálikov.. ☹ v sobotu máme krštenie a ja neviem čo bude,kedy pojdeme dom,lebo sa to nelepši.chodili sme minuly cely týž.ambulantne a nepomohlo to.. ☹
janula,krásny sen.. 😉

lilix
autor
27. apr 2010

ahojte. jankako to ma mrzi :( ta nestastna nemocnica. chorobu poslite prec a nech sa uz nevracia, pliaga jedna!
janula sup pani kopacovej a splni sa! 😉

jarulai
27. apr 2010

ahojte dievcata 🙂
ako sa mi tu mate? co nove? pozeram, ze sem chodite nejako poriedko 😢
janulka, mrzi ma, ze je Vaneska chorucka. myslim na vas a drzim silno paste, nech sa skoro vylieci.
janula_nz, pekne snicky mas. nech ti prinesu mimko 😉
inak - my sme s muzikom vcera a dnes videli dohromady 11 bocianov 😀 on vcera videl 6, ja vcera 1 a dnes 4 😵 tak nech uz aj k nam konecne pridu
lilix ako?

betyna8
27. apr 2010

ahojky
janulka ,nech je Vaneska rýchlo fit,zápalom očiek trpí vela detičiek,nás to naštastie obišlo...
jarul takže bocian vas oblietavaju,super,nech niečo zhodia 😉 inak my sme boli cez vikend pri vodnom diele a priletel tam krdel labuti- simbol vernosti,asi tak 14 ich bolo,krasne 🙂

jankako
28. apr 2010

bety hej,máme aj my X-Lander kočík..

jankako
28. apr 2010

a dievčence,nech to teda vyjde,ked ste videli tých bocianov... 😉

betyna8
3. máj 2010

janulka ako sa držíte?
a vy ostatné čo nové? akosi tu denne nakukam a nič nové nemvidím 😒

monkri
3. máj 2010

ahojte ako sa máte čo noveho?
u mna zatial všetko po starom zajtrá si urobím test mrcha neprišla a manželom dúfame že ani nepríde ale nevzdávame sa a dúfam že onedlho sa nám to splní a aj knám príde ten bocian 😉

sakura77
4. máj 2010

no co no co,.robil sa testik?? 🙂 😉

jankako
9. máj 2010

ahojky bety...očká sú sále chore.na preplach chodime stále,ale bez zlepšenia,ani tie antb.dalšie nejako nezaberaju.. ☹
inak ujde..malá raz poslúcha,raz nie...ale tak to má byť... 😉
monkri,vela šťastia pri testovani,a nech sú konečne tie dve čiaročky.. 😉

jankako
9. máj 2010

a všetko dobré ku dňu matiek,maminkám...a nemaminkám nch už na takto rok aj oni sú maminkami.. 🙂

betyna8
11. máj 2010

janul,každá máme niečo.Nás doktorka poslala na cvičenie ,lebo ma Matúško hypotonicky syndrom-ochabnute svalstvo.Vraj je to tym,že tak rýchlo rastie a priberá a svalstvo sa nestačí spevnovat,ale y časti to asi zavinilo aj to oživovanie po porode.Teraz doma cvičíme a masirujeme tri krat denne,ale nič zložité ani bolestivé,celkom sa mu to páči.
dufam,že sa tie očká malinkje rýchlučko vyliečia
a snažilky naše,čo mate nove?????

shandy
11. máj 2010

ahojte dievcence 🙂
jujjj janka, toto vas trapi? no toto, dufam, ze to chystro prejde..mozno sa s tym telo vyrovna samo aj bez nejakych ATB...
bety, tak s matuskom cvicite? teda vobec nevyzera ze by mal hypotonicke svalstvo. nech mu teda svaly pekne spevneju, pockaj aky svalovec este z neho vyrastie. bude este lamat zenske srdcia 😉
a ja nic nove zatial 🙂 , bojujeme, nevzdavame 😵
pozdravujem vsetky 🙂

jankako
11. máj 2010

no bety,chudáčik malinky...ale pokial ho neboli cvičenie,tak je dobre.naozaj z neho može ešte vyrásť riadny chlapisko..no my sa stále trápime s tymi očkami.neprechádza to.. ☹

jankako
11. máj 2010

foto z krstu

jankako
11. máj 2010

to čo ju nepridalo...šibe dneska konovi..

sakura77
11. máj 2010

janka,krasna bambulka 😵 😵 😵

betyna8
11. máj 2010

janka,krasna princeznička
z neho nie že môže vyrast ale vyrastá,ved vypadá ako 9 mesačný,kto ho vidí,neverí,že nemá ani 5 mesiacov, ma 71 cm a okolo 8300 gr. 🙂

radkatom
11. máj 2010

Jeeeej Jani aka je krasnunka. 😅 😅 😅