Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

jarulai
10. jún 2010

uz su tam. som prisla na to ako sa to robi 😉

betyna8
10. jún 2010

ahojte šikulky moje,som rada,že napad sa ujal a ste také akčné 🙂

sincerity
11. jún 2010

dievcata, zjavne bolo nepochopene .... pisem posledny prispevok do tejto diskusie a tym to konci.

jedinym dovodom nasho prispevku bolo upozornit na neferovost @lilix, ktora ukradla fotku inej osoby a vystupovala po nou. Tym, ze si ju pridala do svojho profilu zavadzala ludi, ktori si mysleli, ze prispevky pisane lilix, pise osoba na fotografii.

Pisete, ze nebudete pisat predsa o roznych intimnostiach pod vlastnou fotografiou... prosim, nemusite, nikto vas predsa nenuti.... ale je neferove, pisat tieto "intimnosti" pod fotografiou inej osoby.... Vy sa nechcete ukazat, ale inu osobu mat na fotografii, vam pride v poriadku....

Dalej uvadzam, ze to nema nic spolocne s vasou temou, absoltne nic proti nej nemame, je super.... temu do ktorej sme chceli napisat tuto informaciu sme si vybrali proste nahodou, islo proste o ktorukolvek temu, do ktorej lilix prispieva.

Viem, ze vela cleniek ma v albumoch rozne fotografie, ktore sa daju stiahnut kde tu na internete.... ale je ine mat v albume stiahnuty obrazok detskej postielky, ako si dat do profilu cudziu - podotykam realnu - fotografiu. Pokial v profile nechcete mat svoju fotografiu, nikto vas predsa nenuti, nemusite tam mat nic.

Tymto koncim tento prispevok a zelam Vam vsetko dobre a hlavne bez neferoveho jednania.

reivka
11. jún 2010

@lilix dakujem, že si na mňa nezabudla 😉

lilix
autor
11. jún 2010

@reivka ako sa mavas? preco si nas "opustila?"

lilix
autor
11. jún 2010

@sincerity ty to nechapes? ja som si tu foto dala naschval z trucu, ja som vedela ze mi ju zmazu a okrem toho nikde inde som potom s tou foto neprisievala.. ona sa zobrazovala pri mojich starych prispevkoch, ale nove som s nou nepisala iba tu.. a baby vedeli, ze o co ide. takze som nikoho neklamala.

shandy
11. jún 2010

@sincerity nevieme ani jedna z nas ako to bolo, takze sa k tomu vyjadrovat nebudem. my sme to v zlom nezobrali, ale ta reakcia bola skor na pravidla ohladne fotiek. je to fakt na hlavu. ja som napr. mala fotku svoju a aj tak mi ju zmazali, tak potom co sa tu riesi? keby neboli vytvorene zbytocne zvazujuce pravidla, co sa fotky tyka, tak by to nikto nemusel obchadzat a riesit podobnymi sposobmi...nevidim dovod, preco by som nemohla mat na fotke v profile napr. macku...takze len tolko...
reiv ako? uz lepsie? verim, ze hej...

monkri
11. jún 2010

ahojte ako pozerám aj moju fotku vymazali hoci na nej som bola ja tak že neviem akú fotku tam vlastne chcú mať ? ale nedám niakú a bude dobre ked sa im na mojej vlastnej nepáčím 🙂

lilix
autor
11. jún 2010

@monkri sup do novej temy VIP bocianky
no inak veru, si pamatam si tam mala foto s muzom. ja uz fakt neviem ake foto chcu, s detmi im nevafi s muzmi mazu.. niekoho z dialky nechaju, inu vymazu.. odveci

lilix
autor
11. jún 2010

ale ved aj radka ma s muzom a tej nechali..??? o com to je?

monkri
11. jún 2010

ved to jednej nechajú druhej mazú ☹

janula_nz
11. jún 2010

ahojte. tak pridavam sa tiez do klubu zmazanych fotiek 😀 co uz. tusim nas tu je viac. co to citam, mame novu temu? 🙂

lilix
autor
11. jún 2010

ano sup do nej @janula_nz

jarulai
12. jún 2010

@janula_nz prepac, nejako si mi vypadla zo zonamu 😅 ale uz mas volny vstup k nam do novej temicky. tak prid, cakame ta tam 😉

jankako
14. jún 2010

v akej téme Vás mám hladať???dik