Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

radkatom
13. aug 2009

Tak som si zdriemla a teraz som ako rybička 🙂. Idem utrieť prach v obývačke.
Včera sme konečne zmontovali postielku a prebalovák a dokončili detskú izbu. Odfotím a hodím do albumu 🙂.

Asi všetky makáte ☹ . Tak nech Vám to rýchlo ubehne a šup domkov.

papa

shandy
13. aug 2009

nellie, neboj, sak ona pride a potom uvidi, ake silne spermosky si ju pockali a to bude rodeooo 😀 😀 😀

jarulai
13. aug 2009

ahojte babulky 🙂
tak konečne som sa sem aj ja dostala 😉 co mame nove? ste toho moc popisali, nechce sa mi to vsetko citat a ani nema tolko casu 😉

lilix
autor
13. aug 2009

bety ale ja som nemyslela, ze krv nebude vhodna, ale, ze bude "skazena" nepouzitelna na ten ciel.
som sa na to dnes po ceste domov pytala draheho /este ma hodil domov a potom siel/
ze co na to hovori. a on, ze podla financnej situacie, ale ze skor ano. ze je za. on tiez myslel, ze to bude sto percent vhodne pre to dieta. ze preco by nemalo, ked to je jeho vlastne. ze z toho bolo zivene, je to jeho krv. apropo, je to tak? koho je v placente vlastne krv. matky, ci dietata.? bety nevies?
a kde su dnes vsetky??

lilix
autor
13. aug 2009

jaru ako vidis preberame dnes odobratie pupoc. krvi.

mandy20
13. aug 2009

Ahojte kocky tak konecne som si sadla, dneska som cely den zapieskovavala dlazbu na dvore a pred domom, esteze mi pomahali rodicia, inak by ma asi trafil slak 😀 uz sa ani nepohnem 😝
idem si vas pekne docitat, lebo ste toho hodne popisali, coz je dobre 😉 , tak zatial 😉

lilix
autor
13. aug 2009

noooo betynaaa, kukla som si vas bytik, ani sa nepochvalis 😨 😕
😝 😉
stary byt prerabat je najlepsie podla mna. hoci je to asi makacka! nema az taku hodnotu, ako uz prerobeny, a spravite si ho podla vasich predstav, a bude to uplne novucke. a nebude vam luto nic vyhodit, kedze to uz bolo fakt starucke.
ahoj mandy. ozik ja ani neviem kolko mas rokov, a kolko sa uz snazite. ci mate nejake problemy a tak. napis.
🙂

monkri
13. aug 2009

Ahojte práve som to celé prečítala dosť toho tu pribudlo od včera 🙂 🙂 🙂

čo sa týka odobratia pupočnej krvi ja som za odobratie lebo môže zachrániť neskôr život dietata 🙂

kolienko
14. aug 2009

Dobré ránko, zdravím vás všetky dievčatka moje... 😵

posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a zároven sa aj pýtam, čo nové, lebo nestíham, tak nemam čas to tu všetko čítať.....

nellie_
14. aug 2009

dobre ranko 😎

konecne piatok... 😵 😵 😵 a ja verim ze ovu bude cez vikend... 😀 😀
stale som optimistka...sice som dnes uz 27DC a jej nikde ale skusam ju prehovorit 😀 😀 😀

betyna8
14. aug 2009

ahojte
lilix, o kupe bytu som tu nedávno písala. tak tak,povodne sme chceli kupit prerobeny,aby sme sa mohli rovno prestahovat a nemuseli platit podnajom tam kde sme teraz a zaroven uz aj splacat uver,pochodili sme toho dost vela,asi 17 bytov a vsade bolo nieco co sa nam nepacilo a spravili by sme inak,tak sme sa rozhodli pre neprerobeny.Je tam roboty ako na kostole,ale celkom to majstrom ide.Hadam to do konca septembra prerobime a zariadime.Ale ved vies co to je stavba,prestavba...

martina05
14. aug 2009

Ahojte, Tak som sa vrátila od lekára. Sono potvrdilo 4-5tt tehotenstva, bábo má 3 mm a potvrdili, že už vidieť aj srdiečko ....AS+ ;😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . Všetko je OK, dnes mi po prvýkrát povedali, že mám naopak otočenú maternicu a to som chodila na sono - folikulometriu ako na klavír !!! Mám si dávať na seba pozor a pre istotu nasadili Duphaston 2x denne...
Toto sú najkrajšie narodky v mojom živote !!!!!!!!!!

betyna8
14. aug 2009

matrinka ,blahoželám k potvrdenie miminečka a teda aj k narodeninkám 🙂 dávaj si na seba a mimi pozor,nejake temy o otočenej maternici tu na konikovi najdeš

kolienko
14. aug 2009

ahoj Marti, tak všetulinko len to naj, nech ste zdraví.
Aj kámoška má otočenú maternicu a v pohode. je v 6 mesiaci tehotenstva a uz sa jej otočila i naspäť. ona sa ti točí stále. ved inak by si ani neotehotnela. mozno práve preto to trvalo dlhšie...

lilix
autor
14. aug 2009

ahojte. gratulujem mata, a vsetko naj naj naj aj k narodkam. cmuk 😅
juuj to je velke babo 3mm, a gratulujeme aj k srdiecku! no vidis, dockala si sa.
a to nechapem, ze ako si to nevsimli, ze mas maternicu naopak. 😨
baby a pamatate si alicuo? tak ta je tiez tehu. tento mesiac, resp. minuly bol nejaky plodny..

lilix
autor
14. aug 2009

ja mam migrenu pomooc. skapem. ☹

mandy20
14. aug 2009

Dobre ranko zelam 🙂
jeeej, martinka, krasne sa ten tvoj prispevok cita 😵 , velmi ti gratulujem a drzim palcek, ani sa nenazdas a o necelych 8mesiacov budes v naruci drzat svoje miminko 😵 a ty mas dneska narodeniny? tak ti zelam vsetko najlepsiee, hlavne to zdravicko, tak to je naozaj najkrajsi darcek k narodeninkam 😵
lilix, vcera som zalomila ani neviem ako , tak som uz neodpisovala 😀 , inak ja mam 23 a manzel ma 34, snazime sa uz nieco okolo roka, uz to ani neratam, pretoze u nas je to take snazenie , ze ja si nic nepocitam, nesledujem sa, skratka ked to pride tak to pride, a utesujem sa, ze aj tak mi este ostava posledny rocnik na vyske, takze z toho ze sa nam doteraz nezadarilo som zatial nerobila ziadne caviky, riesit tozacnem naozaj az ked sa nam nepodari do skoncenia vysky, coz dufam ze potom uz nebude aktualne a promovat uz budem s bruskom 😀

lilix
autor
14. aug 2009

mandy, tak to sme na tom podobne. tiez ma cakaju bud. rok statnice. a nebojis sa, ze budes rodit presne na statnice? ja ano, preto to odkladam. som poseroooo 😀
bety, ja som myslela, ze sa nepochvalis, ze mas album na streche

pralinka25
14. aug 2009

ahojte.
Martinka strasne sa tesim tomu tvojmu miminku. Drzim palceky nech vsetko ide ako ma 🙂

mandy20
14. aug 2009

lilix, no ved ja asi preto nerobim, alebo nevyvodzujem z toho nejake dosledky a zatial ani nehladam priciny , ze preco sa nam nedari, lebo aj mna to uz napadlo, ze by som presvihla kvoli tomu statnice a to teda rozhodne nechcem 😀 , ja by som mala mat statnice v maji, tak uvidime ako to dopadne 😀 a vestica mi vyvestila dvojcatka 😅 a tie sa lubia narodit skorej 😀 😀 , no uvidime ako sa to cele vyvinie 😉 a kde studujes?

betyna8
14. aug 2009

lilix,zatial sa nieje čim chvalit,ale ked to bude prerobene,hadam aj hej 😉

betyna8
14. aug 2009

tu je niečo k tej pupočníkovej krvičke http://zuzanapavlikova.blog.sme.sk/c/181613/Ja-...

lilix
autor
14. aug 2009

bety to je velmi zaujimavy clanok.!

betyna8
14. aug 2009

no ano lilix, tých člankov je kopec a nazorovo su odlišné,ale asi niečo na tom pravdy bude 😉

lilix
autor
14. aug 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😕
praliii ahoj.

lilix
autor
14. aug 2009

ja vyplazujem jazyk, lebo som nevedela najst temu. nejako sme upadli.
uz mi je lepsie. len mam zapareny zadocek ! hehe 😀 neviem z coho, ako male babo. 😀

shandy
14. aug 2009

cavte bociankyyy 🙂 🙂
ani v piatok mi nedaju pokoj 😔
lilix mica, co mas zapareny zadok? mam ti ho prefuknut? 😀 😀 😀
martinkaaaa, gratulujem, to je fantasticka infoska. zaroven vsetko naj a nech pekne rastiete 😵 😵 😵

lilix
autor
14. aug 2009

no cafko micka cicka. jaaj ani prefuk mi nepomoze, asi si kupim detsky puder, zasyp. 😠
ja mam toho tiez vela, ale * na to!

matusik111
14. aug 2009

ahojte kocky, mozem sa iba opytat jednu vec,.... urcite mate skusenosti. Manzel isiel na SPG a priniesol spermie k doktorovi po 40 minut a uz to bolo neskoro ☹ Naozaj je 40 minut tak moc ? ☹

martina05
14. aug 2009

Matu asi áno, nám kázali do 15 min... Neviem ale asi to skresľuje výsledky...