• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priletí k nám bocian. Pridajte sa

14. júna 2010 
To je zlaté :grinning: Už sa určite teší. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My máme u susedov psa, ktorý je zasa nadržaný z našej :slight_smile:. Ale nefikne si :frowning2:
18. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, 12 deti naraz musí byť riadná záťaž a neviem si to vôbec predstaviť a ani na to pomyslieť, to sa mi zdá už proti prírode :unamused:
si ty ale riadna dohadzovačka,ešte aj psikom dohaduješ milostné akty :grinning:
radka,aj ja chodim cikať ako najatá, niekedy aj každých 10 minút, inokedy zas menej,v noci zatial len 1-2 krát,ale asi sa to bude len zhoršovať,ako male bude rásť a viac tlačiť na mechur
18. aug 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bety tak tomu ver! :slight_smile:
18. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:cry: :cry: :cry: :cry: dnes som tu do 17h
a potom ideme na susi.
18. aug 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja do 16:00,ale stačí mi.Potom musím ísť vyplatit zálohu na dlazbu a na byt kuknuť na mastrov ako pokracuju .A to mám drahého preč,auto som nechala doma,však ma do práce doviezol,ale zdržal sa,takže domov pocupkam pešo, fuj v tej horúčave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s cikaním nemala problém až do 9 mesiaca. Teraz je to peklo. Čo už, treba vydržať. :wink: . My sa asi pojdeme dnes kupať na Košká. Už sa neviem dočkať. Som zvedavá, čo na to malý. *Ešte som sa tehotná nekúpala :dizzy_face:
18. aug 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ja vas hladam a vy schovane na tretej strane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. aug 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix,videla som včera v správach,že policajti vytrhali to tvoje mariškove pole :grinning: a máš po bábovčičke :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooojte dobre rano. betyna, ja som to videlaaa. ti fizli si to teraz vyfajcia sami, ze to policajne oddelenie je nejake vesele.. :slight_smile:
19. aug 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky, ja vas len pozdravim a utekam makat :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa hram na facebooku taku hru, ze restaurant. ty brdo ta moja casnicka nestaci behat, a tie kucharky nestihaju varit. zakaznici odchadzaju nespokojny. haha. museli dlho cakat, tak odisli. haha. ale najdu sa aj spokojny. musim dokupovat stolicky a stoly. a varice. :grinning:
19. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si teda bavkačik,riadna zavistačka na fb, to ja som tam nehrala ešte žiadnu hru
19. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani nezacni, lebo ta to chiti a musis hrat! a ten pocit, ked niekoho predbehnes. uaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :dizzy_face:
dosla som vas len pozdravit :wink: co nove?nejaka nova tehulka alebo aspon nadejna?
ja som bola dnes u dokiho - vsetko OK, sliznica 9mm /som 33DC :fearful: /ale mykoza ako z knihy :angry: tak som dostala candibene a na 15DC cyklu na kontrolu aby sme vedeli ako bezi cyklus. a ten dalsi budeme hormonalne regulovat aby sa moja ovulka stretla s muzikom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aspon to ma potesil :dizzy_face:
19. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka ahoj, no tak to nemáš moc dobre správičky,hádam budeš rýchlo preliečená a včas uregulovaná k príchodu manželíka :wink:
19. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bety :slight_smile:
tebe tie tt krasne pribudaju :dizzy_face: no uz som sa zmierila s tymto cyklom - doteraz sme sa hadali :grinning: :grinning: :grinning: ja sa len tesim normalne na tie hormony, vkladam do toho nadej, ze by to uz mohlo vyjst :wink: a neboj - kym prejdem tym regulovanym cyklom, tak sa zase zmierim s tym, ze to ani vtedy nevyjde :grinning: :grinning: :grinning: ale raz snad :wink:
19. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru,ked to nejde uplne bez pomoci,tak treba tomu pomoct a neboj,vyde to aj vám, ved kukni na maťu,tiez sa jej podarilo otehu :wink:
19. aug 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vsetky dnes chodia iba pozdravit.. :rolling_eyes:
19. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , ako sa tu mávate ??? Zajtra idem k lekárovi, tak som zvedavá ako dopadneme.. držte všetky palčeky...
Inak v robote sa mi nič nechce, som stále unavená ...nič mi nechutí ...už som zhodila - od 1.pozit. testu- skoro 3 kg....
19. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halóo, kam ste sa schovali ???
19. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte len tak som sem prisla nakuknut, pretoze ma zaujal nazov vasej temi :grinning: aj kumne by uz mohol bocian priletiet :grinning: :grinning: :grinning: obetujte mi jedneho a poslite ho do PB :slight_smile:)))
kocky ta tunisanka by mohla deti teraz rozdavat :grinning: kto vie ako to bude zvladat :wink: ved s 1 je dost starosti neto este s 12 :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zase :wink: :grinning:
matka a ty si otehu po hormonoch? myslim - pocas stimulovaneho cyklu?
19. aug 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte- opet ale opet len na chvilku mne sa tak nic neeeechcce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: no my hovor o tom - ja sa tiez dnes nepretrhnem - este dobre, ze som ani v robote nebola :wink: :grinning:
19. aug 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy sa mate, to ja sa tu idem zas pretrhnut, to isto kvoli tomu, ze vy to flakate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ved niekto na nas musi robit, nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeeeeeeeeej! co je to tu :confused: a ja na vas cakam v zaxranicnyx manzelox :rolling_eyes:
19. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si akurt dneska bola zhanat robotu alebo skolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ochodila som sa ako nenormalna ocakala na uradoch a zbytocne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika, ved my sme aj tam - to nevies :wink: my sme vsudebylkovia :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

miroslava, tak oddychuj :wink:
19. aug 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok