Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

radkatom
18. aug 2009

To je zlaté 😀 Už sa určite teší. 😝 . My máme u susedov psa, ktorý je zasa nadržaný z našej 🙂. Ale nefikne si ☹

betyna8
18. aug 2009

lilix, 12 deti naraz musí byť riadná záťaž a neviem si to vôbec predstaviť a ani na to pomyslieť, to sa mi zdá už proti prírode 😒
si ty ale riadna dohadzovačka,ešte aj psikom dohaduješ milostné akty 😀
radka,aj ja chodim cikať ako najatá, niekedy aj každých 10 minút, inokedy zas menej,v noci zatial len 1-2 krát,ale asi sa to bude len zhoršovať,ako male bude rásť a viac tlačiť na mechur

lilix
autor
18. aug 2009

bety tak tomu ver! 🙂

lilix
autor
18. aug 2009

😢 😢 😢 😢 dnes som tu do 17h
a potom ideme na susi.

betyna8
18. aug 2009

no ja do 16:00,ale stačí mi.Potom musím ísť vyplatit zálohu na dlazbu a na byt kuknuť na mastrov ako pokracuju .A to mám drahého preč,auto som nechala doma,však ma do práce doviezol,ale zdržal sa,takže domov pocupkam pešo, fuj v tej horúčave 😝

radkatom
18. aug 2009

ja som s cikaním nemala problém až do 9 mesiaca. Teraz je to peklo. Čo už, treba vydržať. 😉 . My sa asi pojdeme dnes kupať na Košká. Už sa neviem dočkať. Som zvedavá, čo na to malý. *Ešte som sa tehotná nekúpala 😵

miroslava89
19. aug 2009

dobre ranko ja vas hladam a vy schovane na tretej strane 😝 😀

nellie_
19. aug 2009

dobre ranko 🙂 🙂

betyna8
19. aug 2009

lilix,videla som včera v správach,že policajti vytrhali to tvoje mariškove pole 😀 a máš po bábovčičke 😀 😀 😀

lilix
autor
19. aug 2009

ahooojte dobre rano. betyna, ja som to videlaaa. ti fizli si to teraz vyfajcia sami, ze to policajne oddelenie je nejake vesele.. 🙂

shandy
19. aug 2009

dobre ranko bambulky, ja vas len pozdravim a utekam makat 🙂 🙂

lilix
autor
19. aug 2009

ja sa hram na facebooku taku hru, ze restaurant. ty brdo ta moja casnicka nestaci behat, a tie kucharky nestihaju varit. zakaznici odchadzaju nespokojny. haha. museli dlho cakat, tak odisli. haha. ale najdu sa aj spokojny. musim dokupovat stolicky a stoly. a varice. 😀

betyna8
19. aug 2009

ty si teda bavkačik,riadna zavistačka na fb, to ja som tam nehrala ešte žiadnu hru

lilix
autor
19. aug 2009

ani nezacni, lebo ta to chiti a musis hrat! a ten pocit, ked niekoho predbehnes. uaaaaaa 😝

jarulai
19. aug 2009

ahojte babulky 😵
dosla som vas len pozdravit 😉 co nove?nejaka nova tehulka alebo aspon nadejna?
ja som bola dnes u dokiho - vsetko OK, sliznica 9mm /som 33DC 😨 /ale mykoza ako z knihy 😠 tak som dostala candibene a na 15DC cyklu na kontrolu aby sme vedeli ako bezi cyklus. a ten dalsi budeme hormonalne regulovat aby sa moja ovulka stretla s muzikom 😵 😵 😵 aspon to ma potesil 😵

betyna8
19. aug 2009

jarulka ahoj, no tak to nemáš moc dobre správičky,hádam budeš rýchlo preliečená a včas uregulovaná k príchodu manželíka 😉

jarulai
19. aug 2009

ahoj bety 🙂
tebe tie tt krasne pribudaju 😵 no uz som sa zmierila s tymto cyklom - doteraz sme sa hadali 😀 😀 😀 ja sa len tesim normalne na tie hormony, vkladam do toho nadej, ze by to uz mohlo vyjst 😉 a neboj - kym prejdem tym regulovanym cyklom, tak sa zase zmierim s tym, ze to ani vtedy nevyjde 😀 😀 😀 ale raz snad 😉

betyna8
19. aug 2009

jaru,ked to nejde uplne bez pomoci,tak treba tomu pomoct a neboj,vyde to aj vám, ved kukni na maťu,tiez sa jej podarilo otehu 😉

lilix
autor
19. aug 2009

vsetky dnes chodia iba pozdravit.. 🙄

martina05
19. aug 2009

Ahojte , ako sa tu mávate ??? Zajtra idem k lekárovi, tak som zvedavá ako dopadneme.. držte všetky palčeky...
Inak v robote sa mi nič nechce, som stále unavená ...nič mi nechutí ...už som zhodila - od 1.pozit. testu- skoro 3 kg....

martina05
19. aug 2009

Halóo, kam ste sa schovali ???

brisilda
19. aug 2009

ahojte len tak som sem prisla nakuknut, pretoze ma zaujal nazov vasej temi 😀 aj kumne by uz mohol bocian priletiet 😀 😀 😀 obetujte mi jedneho a poslite ho do PB 🙂)))
kocky ta tunisanka by mohla deti teraz rozdavat 😀 kto vie ako to bude zvladat 😉 ved s 1 je dost starosti neto este s 12 😀 😀 😀

jarulai
19. aug 2009

ahojte zase 😉 😀
matka a ty si otehu po hormonoch? myslim - pocas stimulovaneho cyklu?

miroslava89
19. aug 2009

ahojte- opet ale opet len na chvilku mne sa tak nic neeeechcce 😝

jarulai
19. aug 2009

ahoj 🙂 no my hovor o tom - ja sa tiez dnes nepretrhnem - este dobre, ze som ani v robote nebola 😉 😀

shandy
19. aug 2009

vy sa mate, to ja sa tu idem zas pretrhnut, to isto kvoli tomu, ze vy to flakate 😀 😀 😀 😀

jarulai
19. aug 2009

shandy, ved niekto na nas musi robit, nie 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
19. aug 2009

heeeeeeeeeeej! co je to tu 😕 a ja na vas cakam v zaxranicnyx manzelox 🙄

miroslava89
19. aug 2009

ja som si akurt dneska bola zhanat robotu alebo skolu 😝 😀 ochodila som sa ako nenormalna ocakala na uradoch a zbytocne 😝

jarulai
19. aug 2009

moncika, ved my sme aj tam - to nevies 😉 my sme vsudebylkovia 😉 😀 😀 😀

miroslava, tak oddychuj 😉