Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
1. okt 2009

zlý mesiac - o ničom - no trapas 🙂

shandy
1. okt 2009

reiv, to nebude zly, ale dobry mesiac 😵
asi zjem kefu, ked to tak nebude.... 😀 😀

reivka
1. okt 2009

dobrú chuť 😀 😀

reivka
1. okt 2009

ved ten graf mi to jasne vyznačil, že kedy bola ovu, tak nie je o čom

shandy
1. okt 2009

reiv ty vtipalek 😀 😀 😀
no pockaj...zajac 😀

reivka
1. okt 2009

a ty ako?

lilix
autor
1. okt 2009

aha aka pekna debatka. neviem ci sa mozem votriet.. 😕 😵
nooo vypada to tu zaujimavo, bud sa tu bude jest kefa,alebo tu bude nova teuhlka. uz sa neviem dockat, bud jedneho alebo druheho.. 😀

lilix
autor
1. okt 2009

baby, vsimli ste si, ze pralinka je tehotna? 😅

shandy
1. okt 2009

ja hej, este ked testila 😉 🙂 🙂 , je to super 😵
ja takto reiv 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
uz sa tesim na tu kefu 😀 😀
lilix rada sa s tebou podelim o tu kefu 😀

lilix
autor
1. okt 2009

shandy len este aby si ty nebola tehu, lebo ten pokles, to mi pride ako zahniezovanie. nie? 😕
ja jedine keby ta kefa bola slana a chrumkava, mozno z kysnuteho cesta.

reivka
1. okt 2009

no shandy veru, ved skôr ty budeš tehu 😉 ten graf to ukazuje 🙂

kolienko
2. okt 2009

dobré ránko..... 😉

tak tipujte čo to bude???? divča? chlapec??? 😵

kočky pekné grafíky mate.... obidva vyzerajú na tehu, ale shandy,ten tvoj aj s tými XX ...práve v den ovu a aj pred, po ovulke.... no neviem neviem..... ako sa cítis??

lilix a ty nemerás???
reiv mozno 5 dní po ovulke sa niečo podarilo......ako shandy spomínala....mohla byt kludne pár dní pred, alebo po...

kolienko
2. okt 2009

baby, kuk, len tak na porovnanie a potesenie...

tu je môj víťazný http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

shandy, nevies sa dostať do FF?? ja som to uz asi zabudla.

reivka
2. okt 2009

no ahojte 🙂
kolienko bude to dievčatko a ten graf máš aký čudný - ved ja by som povedala, že ovu si mala 21DC nie? ved tam kde ti to vyznačilo ani znaženie velmi blízko nie je ved kolko 4 dni pred? a tam už máš také vyššie teploty, no už to nechápem 😕

lilix
autor
2. okt 2009

ahojteeee. a preco ja tak negativne pisem, ze len aby shandy nebola tehu. len aby bola bola bola bambulka tehu.
kolienko bude mat jasne dievcatko, musi, aby to bolo tak na striedacku, shakur baba, bety chalan, kolienko baba, kto je dalsi matrina chalan. 😎

shandy
2. okt 2009

dobre ranicko, vidim, ze sa tu sklonuje moje meno 😀 😀
no lilix zahniezdovanie na 3.DPO by bolo prilis skoro a vzhladom k mojim problem so stitnou zlazou vobec nepredpokladam, ze by som mohla byt tehu, tak najskor o par mesiacov, kym sa to upravi 😉
kolienko ja ti tipujem dievcatko 😵
kolienkov vkitazny grafik v FF - http://www.fertilityfriend.com/home/257744
dakujem lilix moja, mas to u mna 😵 😵
reiv hod sem grafik 😉
dnes rano mi kamoska oznamila, ze je tehu, zacali len pred troma mesiacmi, aaach jo 🙂

reivka
2. okt 2009

no dobre shandy ale moj graf je nuda a hovorím, že nemôžem byť tento mesiac tehuuuuu 🙄 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3

shandy
2. okt 2009

reiv, len aby si sa este nedivila, ked ti to zajtra zasa vystupi 😉 😅 😅 😅

reivka
2. okt 2009

haha shandy dnes si vtipálek ty 😀 😀

shandy
2. okt 2009

no ine mi dnes ani nezostava 😀 😀

lilix
autor
2. okt 2009

co budete robit cez vikend?
ja pisat bc. pracu 😝 otrava

reivka
2. okt 2009

no veru neviem, ale asi ako vždy 😉 na záhradku, návšteva svokra, mama, do parku na prechádzku a pekný víkend za nami 😀

lilix
autor
2. okt 2009

jaaj reivka, rada by som si to s tebou vymenila 😵

shandy
2. okt 2009

fuuuj lilix este mam v cerstvej pamati, ako som si diplomovku pisala, bleeee
drzim palce, nech ta kopne muza 🙂
my ideme k svokrovcom a hadam aj na bajk vyleziem cez vikend 😵

lilix
autor
2. okt 2009

dakujem shandy, keby ste videli teraz viraz mojej tvare, jak kysla uhorka..
ja neviem co mam tento mesiac taky silny ten PMS. uplne ma to vystavuje. ☹ 😖
vecer ide superstaaaaaar, taaaaaaaaak sa tesim, ze si konecne oddychnem pri tom. telku som poriadne nepozerala ani nepamatam.
dnes som do 16, lebo sme zaspali.

radkatom
2. okt 2009

Ahojte baby, ja som chorááááááááá. ☹ ☹ ☹ Mám nátchu ako hrom. Snáď to malý nechytí.

Kolienko ja asi jediná tipujem chalaniska (Filipka) 🙂)). Tak som zvedavá. Každopádne nech ste OK!!!

papa a krásny vííííííííkendík

lilix
autor
3. okt 2009

jaaaj som sa vcera pomylila, nesla superstar, ale dneska uz ano.
radka mojaaa, tak sa kuriruj veeeela vela kuracieho vyvaru vypi. aj nasilu.

lilix
autor
4. okt 2009

otvaram debatu, preco sa ma balit na siroko. nikde som nenasla poriadne vysvetlenie. viem iba to, ze aby sa spravne vyvinuli jadierka. ale to mi nestaci. preco sa nevyvinu bez toho? 😵

lilix
autor
4. okt 2009

V brušku tehotnej ženy boli dve bábätká. Prvé sa pýta toho druhého:

- Veríš v život po pôrode?

- Určite. Niečo po pôrode musí byť. Možno sme tu hlavne preto, aby sme sa pripravili na to, čo bude potom.

- Hlúposť, žiadny život po pôrode nie je. Ako by mal vlastne vyzerať?

- To presne neviem, ale určite tam bude viac svetla než tu. Možno budeme behať po vlastných a jesť ústami.

- No to je predsa nezmysel! Behať sa nedá. A jesť ústami, to je úplne smiešne! Živí nás predsa pupočná šnúra. Niečo ti poviem: Život po pôrode je vylúčený - pupočná šnúra je už teraz veľmi krátka.

- Ba nie, určite niečo bude. Len všetko bude asi trochu inak, než sme zvyknutí tu.

- Ale nikto sa predsa odtiaľ po pôrode nevrátil. Pôrodom proste život končí. A vôbec, život nie je nič iného, než vlečúca sa stiesnenosť v temnote.

- No, ja presne neviem ako to bude po pôrode vyzerať, ale každopádne uvidíme mamu a tá sa o nás postará.

- Mama? Ty veríš na mamu? A kde má akože podľa teba byť?

- No predsa všade okolo nás! V nej a vďaka nej žijeme. Bez nej by sme vôbec neboli.

- Tomu neverím! Žiadnu mamu som nikdy nevidel, takže je jasné, že žiadna nie je.

- No ale niekedy, keď sme potichu, môžeš počuť ako spieva, alebo cítiť, ako hladí náš svet. Vieš, ja si fakt myslím, že skutočný život nás čaká až potom a teraz sa naň iba pripravujeme

radkatom
4. okt 2009

Lillix vo štvrtok idem s Fifonom na sono kĺbikov. Ak to bude OK, tak nebudeme musieť baliť na široko. Opýtam sa priamo doktora, prečo baliť na široko. Bude to priamo od zdroja 🙂.

Dnes je kolienko na sone? Večer namrknem, či nenapísala nejaké novinky 😀

Pekný dník.

PS: Nech už prestanú na tej stavbe robiť rámus 😠 , malý sa vkuse budí. Možno aj preto, lebo mám asi laktačnú krízu ☹. Chudáčik bubáčik...