Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

radkatom
4. okt 2009

Lillix to je aké milé 🙂). Ja mám ešte pošahané hormóny a zasa som sa rozplakala 😀 😝 😀 . Už nech skončí šesťstonedelie... 😀

lilix
autor
4. okt 2009

radka a este velmi krvacas? a co sitie? vlastne si nam ani nepopisala priebeh porodu.. bola si v uplnej narkoze, ake bolo prebudenie atd..
no som zvedava co doktor povie.
akoze laktacnu krizu? nejde mlieko?

radkatom
5. okt 2009

No babulky nečakám, že tu niektorá budete 🙂 (o tomto čase). Až teraz som uspala krpca. Chudáčik bolí ho brušenko a asi mám málo mlieka ☹. V treťom týždni je to vraj normálne a volá sa to laktakčná kríza. Malo by sa to upraviť (aspoň dúfam)

Tak kolienko sa nezastavila ☹. Už som sa tešila, že budem vedieť. Snáď ráno...

Lillix. Práve som sa dnes vytešovala, že už to krvácanie končí. Vačšinu dňa mám čistú vložku 😅 . To šitie ma ešte bolí, najma pri vstávaní z postele. Najvačší problém mi robilo vstávanie z lehu do sedu. Ale každým dňom je to lepšie a lepšie. Len som teraz prechladnutá a keď si kýchnem, tak odpadávam od bolesti ☹.

Pôrod som neopisovala úmyselne... Nebolo to med lízať ale stálo to za to. Mala som spinálnu anestézu, tak som všetko počula a na sekundu mi aj malého ukázali (síce z diaľky ale videla som, že máme blonďáka a hlavne ho , bolo pekne počuť 🙂). Ten pocit, že necítite nohy je strašný!!! Baby ja som sa tešila na to, keď mi už prestane účinkovať spinál aj navzdory brutálnej bolesti... Po všetkom ma odviezli na odd. intenzívnej starostlivosti a na chodbe ma čakal uplakaný a dojatý manžel s foťákom v ruke, kde boli fotky malého Fifona. Baby revali sme na tej chodbe celá rodina aj s mojimi rodičmi.. 🙂 Muž bol celý čas s malým, no proste paráda. Na ISKE som čumela do toho foťáku NONSOP 🙂))

Proste pôrod je síce náročný ale zážitok na celý život. Nič krajšie som v živote nezažila 🙂)

kolienko
5. okt 2009

Dobré ránko lásky moje.....

Tak som Vás ponatahovala. vo štvrtok u lekára mi sono nerobil, tak som narocky nič nehovorila, len som chcela, aby ste uzatvorili stávky.. 😵 som ja ale potvorka, ze???

Budeme mat Filipka, tak ako vy. Ked budem mať čas, tak dohodím foto do albumu...... 😉

čo je tu nové? dlho som tu nebola.

kolienko
5. okt 2009

uz som si stihla aj prečítat posledné príspevky a veru s atu nič nezmenilo....

radi, tak gratulujem k správnemu tipu 😉

lilix
autor
5. okt 2009

cafte, tak som aj rada, ze nie som bosorka. kolienko gratulujem k malemu, tak ste si to zelali. 😅 😅
no si nas riadne ponatahovala. 😝 😉
dostala som, takze toto boli moje posledne kramy? /dufam/ 😔

reivka
5. okt 2009

ahojte, lilix ten príbeh je ale peknýýý 🙂

kolienko tak chlapček? pekné chlapci sú super 😀

betyna8
5. okt 2009

ahojte babulky
kolienko vitaj v klube vajčiakov 🙂

betyna8
5. okt 2009

radkatom rychlučko sa uzdrav a čo sa týka malého bolaveho bruška,vraj chlapci tým trpia často,takže sa máme na čo tešiť...
minulý týžden sme sa teda sťahovali do svojho bytiíku,ešte treba čo to porobiť,ale bývať sa už dá v pohode,kde chcete kuknite na streche mam zopar novych foto .Najhorsie to bolo s kuchynou, obabral nams jeden stolar, vzal zalohu pred dvoma mesiacmi a nic nespravil,,ale mali sme obrovske stastie,natrafili sme na ineho,ten vo stvrtok zameral a v sobotu montoval. Uz len od toho prveho dostat naspat zalohu. Dúfam,že to bolo naše prvé a posledné prerábanie a stahovanie, dalo to zabrat.http://www.modrastrecha.sk/album/album.p...

reivka
5. okt 2009

no pekné, pozerala som 😀 😉 aj my teraz staviame tak, sa budem tiež činiť vo vyberaní zariadenia

lilix
autor
5. okt 2009

betyna krasne hniezdocko mate 😅
kukam, ze vsade sa najdu oje ba-- aci 😠
jak ten nas polsky " majster" na sadrokarton.
a u rodicov sme pochodili podobne, firma sa medzicasom aj rozpadla, mali nam este namontovat jednu dosku a uchytky na sufliky.
my sme vcera robili doma fasadnu omietku, ale davali sme ju do interieru. na dve setny, na to,ze sme si to spravili sami dvaja to vypada dobre. drahy nanasal ja som suchala 😀

reivka
5. okt 2009

lilix - šikovnááááá 😀

lilix
autor
5. okt 2009

aaaaale to bolo take jednoduche, prilis dlhe suchanie ten efekt potom kazilo. 😀

betyna8
5. okt 2009

lilix,to je výborné,keď si vie človek čo to porobiť sám,aj nám dosť pomohla rodina,aj keď tu odbornejšiu prácu sme nechali majstrom.No sranda je ako sa jeden vyhováral na druhého,ked bol nejaký problém a jasné,že každý mal svoju pravdu a správny postup riešenia....

reivka
5. okt 2009

bety a tú detskú izbu ešte nemáte hotovú?

shandy
5. okt 2009

dobre ranicko babeny 😵 😵
lilix moja, ty mrchujes? tak dufam, ze tato bude uz naozaj posledna 😠
bety huraaa, uz si z dovolenky? krasne brusko a aj bytik super, pekne ste pokrocili 😉 , najviac sa mi paci kupelna a kuchyna... 😅
kolienko chlap? 😀 😀 😀 super, gratuluje, lilix z nas teda vestkyne nebudu 😀

shandy
5. okt 2009

no momeeeeent teraz som pozrela reivkin graf, moja to jasne IP, vravim, ze ty budes tehula, este mozno to vestectvo uplne na klinec nezavesim 😀 😝

betyna8
5. okt 2009

reivka, v detskej je urobena podlaha, okna, radiator steny,ale zariadenie tam pride casom,ved aj tak bude maly najskor v spalni s nami.Je to najvacsia izba v byte, zatial tam mame sklad kadecoho,ale ak budem doma robit cez matersku,prestahujem si tam zatial kancelariu 😉
shandy dik 😉

reivka
5. okt 2009

shandy neblázni 😀 čo mi ty veštíš z toho grafu aj čo tam nie je aké IP prosím ťa 😀 😀 nič také nemohlo byť, ved z čoho?

lilix
autor
5. okt 2009

co jej pises v tej ip, aj my chceme vediet 😝

shandy
5. okt 2009

reiv, no dobre, uz som ticho 😀 😀 , ved si pockame, co z toho bude, ale zatial to vyzera velmi nadejne. jak z coho? to sme si uz vysvetlili, ze mate dobrych bojovnikov 😉 , no zajtra netrpezlivo cakam na teplotu. kedy necakas mrchu? 🙂

shandy
5. okt 2009

lilix IP ako implantacny pokles, nie IP ako interna posta 😀 😀 , zvedavec jeden 😀

reivka
5. okt 2009

jaaaj shandy ved vo štvrtok, takže o 2 dni klesne teplota a bude po srande 😀

bibi24
5. okt 2009

Ahoj Rei, testni testni testni 😀 😀 😀 a nebudeme musiet cakat do stvrtku 😉

lilix
autor
5. okt 2009

jaj 😀

reivka
5. okt 2009

ahoj bibi 😀 čo si sa zbláznila? ved nie som tehotná, ja neviem ako si to vôbec môžete myslieť 😝

reivka
5. okt 2009

ved každá má teplotu vysoko, pokým nie je čas na mrchu, až potom klesne nie?

shandy
5. okt 2009

bibi ved pockame, do stvrtka nie je daleko a ak ti ta teplota dalsie dni neklesne, alebo naopak stupne, uz nas neukecas reiv 😀 😀

reivka
5. okt 2009

😀 😀 ale ved ona má klesnúť až v stredu alebo štvrtok, ked má prísť mrcha nie?

reivka
5. okt 2009

baby ja sa tu smejem na vás, vy aj bez sexu by ste zo mňa urobili tehotnú 😀