Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
18. nov 2009

čoro - moro čoro - moro 😀 wauuuuuuuuuu

janula_nz
18. nov 2009

ja som uz tu. trosku som pratala zas veci a povysavala a povytierala podlahy. tak strasne ma bolia krize, ja som asi vcera nachladla na dome ci ako 😒 nikdy ma krize neboleli, ani pred ms ani nikdy. teraz chodim ako stara babka 😅

reivka
18. nov 2009

mňa bolia kríže často aj pri ms

janula_nz
18. nov 2009

mna nie. este ma neboleli

bibi24
18. nov 2009

No veru Rei, uzz tak dlho a babo nikdy, sakra 😠

Lili, soju neje vobec, papa profertil uz pomaly 2 mesiace...no vsak uvidime, ze co. Chystam sa mu objednat aj macu. 😉

reivka
18. nov 2009

veru veru, sme ako inventár 🙂

lilix
autor
19. nov 2009

dobre rano snazilky i maminky

reivka
19. nov 2009

dobre ranko, ja budem dnes aj zajtra doma s malým, lebo začal dosť kašlať aj soplí a graf sa mi nepáči a mám z toho nervy, ja si už nikdy nenájdem // na teste som zúfalá manželka 😝

reivka
19. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3 tento mesiac som ako podchladená
😝 😝

reivka
19. nov 2009

nie ste tu, tak idem do obchodu

lilix
autor
19. nov 2009

ahojte. este hlasujete?
ale reiiiv, prestan. najdes // co by si nenasla. je to len otazka casu. vy plodny ste, len to chce viac keksu.
mas ten graf divny, vobec sa v nom nevyznam..

snazilkant
19. nov 2009

ahojte , ako sa mate? 🙂

lilix
autor
19. nov 2009

ahoooj snazilka. ja po obede. napapkana. ty sa nam pochval. 😉

reivka
19. nov 2009

no malý už spí a manžel práve odišiel na služobku a vráti sa až v nedelu večer 😖
no dik lili že graf mám divný ☹ ja som asi celá divná ☹

lilix
autor
19. nov 2009

ale nie prestaaaaaaaaaaaaaan. uz toto viac nechcem citat. 😠
len taky graf som este nevidela.. na mna nesmies dat, ja nie som grafomaniacka.. len v tvojom neviem citat. ja by som ovulu dala na iny den ako babi 9. ale to je subjektivny pohlad. chodis aj do grafov? tam ti co nan povedali?
ja som aj zacala merat, ale boli sme na diske, som sla spat o 3, a meranie mavam o 5.30 tak to by bolo uplne od veci.

reivka
19. nov 2009

no ved ked by si 1 deň vynechala, tak to by tak nevadilo
no v grafoch som bola, ale tam mi vela neporadili, lebo je fakt divný a tam mi hovorili že mám čakať ako bude vyzerať do konca, no nezlosti sa, ja ťa nechcem hnevať 😕

lilix
autor
19. nov 2009

videli ste malu sakurku? sofinku? aka vlasana je, a aka chutnucka. juuuuj 😕 😅 😨 😵

reivka
19. nov 2009

jeeej kde je? idem pohladať 😵

reivka
19. nov 2009

jeeeeeeej jaké malé vlasatééé zlatéééé 😵 😵 😵

monkri
19. nov 2009

ahojte ako sa máte? 🙂 🙂 🙂

lilix
autor
20. nov 2009

monkri caf. mame novy prirastok juchuuu. a ty ako robota?

reivka
20. nov 2009

ahojte 🙂 ako dnes? nejaké novinky?

lilix
autor
20. nov 2009

ahoj reiv. no ze je piatok a zajtra bude sobota. a mna caka ucenie na pondelnajsiu skusku. poslednu v tomto semestri. ble. des. nic neviem. a nech dostanem aj Ecko. uz to mam nejako na haku. ved len 4 skusky ma uz delia od statnic. 😨

reivka
20. nov 2009

no tak to máš dobré, určite dostaneš nejaké 4 dobré známky a už aj skončíš, ty si šikovnica máš to vo vrecku 🙂

lilix
autor
20. nov 2009

no len aby 😀
som hladnaaaaa

reivka
20. nov 2009

veriiiime!!! ja som uvarila brokolicovú polievočku mňaaam
😉

lilix
autor
20. nov 2009

s mliekom ci smotanou? mnam
ja mam dnes take divne chute, najskor ma napadli zavarane mandarinky, teraz to preslo do zavaranej jablckovej papriky. 😀 za polhodku idem az na obed. nejake kuracie plnene nivou a ryzka. tesiiim sa.
reiv, dnes sme tu len same dve.
viem, ze nas tu cita viac ludi, ale za ten svet ani jedna nenapise posielam im 😝 😀 caute.

kika99
20. nov 2009

ahoj lilix. aj ja si Vas citam 😉 a pozdravujem Vas 😵

reivka
20. nov 2009

so smotanou 😵 heheh my sme tu už často len same dve

lilix
autor
20. nov 2009

no vida, jedna sa priznala ahoj kikus 😀
pome dalsie priznajte sa, ukazte sa