Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
20. nov 2009

ahoj kikuš! baby práve mi prišiel balík - úúúúúžasný kožúšok a šlapky - ja viem, je zima ale boli také úžasné, čo som mala robiť 😅 😀

lilix
autor
20. nov 2009

a ja som prave mojmu v praci nasla darcek pre mna na vianoce. hodinky. a to nenosim vobec.. este som ho chudaka zdrbala, ze dobre vie, ze nenosim hodinky, ze ich nechcem. preco mi ich kupil. mam doma, a aj tak ich nenosim. a naco su take darceky ktore iba doma su a vobec sa nevyuziju. 😠 asi ich dame niekomu inemu alebo co. preco mi radsej nekupil ten snubny prsten! 😠 😀 😀 😀 ten by som ani z ruky nedala dole 😀 😀
kolega, dufam, ze toto citas a povies to mojmu staremu. tak ako aj ine veci. DAKUJEM! 😝 😝 😝

reivka
20. nov 2009

heheh lilix kolega podrazák? 😝 😝 😝 tak to je sila! a prečo si sa priznala, že si našla darček? ved to sa ten tvoj nepoteší, si mu pokazila radosť 😖

lilix
autor
20. nov 2009

ano ano, jeden jeho kolega taky trapko trapny ma tu nasiel a teraz cita co som popisala a posmieva sa. taky chudak, co nema ani odvahu to povedat do oci.. na takych ludi ja z vysoka serem, si mysli, ze nam rozbije vztah ci co? vypisuje anonymi, ale my aj tak vieme kto to bol. to sa da lahko zistit. 😝
sa vytasuje na cudzom nestasti, ze sa nam nedari, ze mojmu nefunguju gule a podobne. 😝
kiez by ho do tych jeho smradlavych niekto poriadne NAKOPAL! 😝 😝
tie vyplazene jazyky su pre teba bulo sprosty. 😝 😝

reivka, ja som nevedela, ze su to hodinky pre mna.. a on sa nemal prezradit teda, mal hovorit, ze su to kolegynine, alebo co. alebo ked vedel, ze tam idem, mal ich dat aspon do suflika, nie ich tam nechat..
😵 😀

janulcek
20. nov 2009

Jéj,ale si mu dala lilix 😀 😀 😀
My sme sa dnes vrátili po týž.pobyte v nemocke..Mala som nejaku pliagu,neviem síce z čoho..Ale ,,poteši" 😠 😠
Mimi sa dari.Aj ked je asi o týž.menšie,ale rastie z týž,na týž..tak sa teškam..Chvalabohu.Bola som aj na merani krčka sonom,tak mám krásny vysledok,našťastie..ked mama stagnuje,tak nech aspoň mimi sa dari...
Posielam bocianikov...pá 🙂

reivka
20. nov 2009

dáme bocianikom mapy, kde májú ísť?

sakura77
20. nov 2009

ahojte snazilky! 🙂
tak my to uz mame za sebou... 🙂 sofinka sa troska poponahlala,o 10 dni,je straaasne malinka,ale chutnucka,nemozem sa vynadivat na nu 🙂 porod bol priam "na zelanie"- o druhej som sa zobudila ze mi zacali kontrakcie,cakala som kym sa zrychlia,o pol 5 ma prijali a o 5.42 bola mala vonku 🙂 🙂 tak po kikovom hroznom porode toto bola fakt malina 🙂 teda niezeby nebolelo,ale islo to tak rychlo,ze sa "dalo"

no a teraz si zvykame domka,musim davat pozor na kristianka,lebo troska ziarli,tak aby neostali ani na minutu sami,ale snad si rychlo zvykne,ze uz je "nasa" 🙂

lilix
autor
20. nov 2009

janulcek tak nemocka? ☹ to ma mrzi.

sakura. ci pana, aj ja chcem taky porod! a kojis ju?
radka sa daaaaaavno neukazala, maly ju asi riadne zamestnava. 😕

sakura77
20. nov 2009

lilix,nekojim,musim odsavat,lebo sa nevie dobre pricucnut,teda ked sa jej to aj horkotazko podari tak je taky slaby drobcek ze nic nevie vytiahnut,takze musime improvizovat,no co uz...
inak porod ozaj fajn,no niezeby nebolelo,jasne ze hej,male islo to tak rychlo ze kontrakcie som vlastne predychavala pri vypisovani a prijimani do porodky,potom ma prisiel pozriet doktor-a ze prejdite si vedla,rodime 😅 takze som ani na "vzdycharni" vobec nebola 🙂
no,ved aj moje navstevy uz budu asi radsie 🙂

monkri
20. nov 2009

lilix
ahoj no práca pondelok idem prvý deň začínam ráno o 8 to ani nemusím skoro stávať 😀 už by som tam pracovala skôr len som bola chorá nemohla som si urobiť vstupnú prehliadku ale už to mám za sebou tak že pondelok hurá 🙂

betyna8
20. nov 2009

lilix,tak ten chalan je riadny smejd 😠

lilix
autor
20. nov 2009

monkri tak super, dost rychlo si nasla..
sakur, myslis, ze sa este nauci prisat? ale ved nevadi, hlavna vec, ze ma tvoje mliecko a ze ste zdrave.

janka911
20. nov 2009

Ahojte prepacte ze sa sem pletiem...lekar mi dnes oznámil ze som tehotna ale iba par dni a hcg mám len 353 a ze je to zle ale sono dopadlo fajn a plod ma 3mm,,,je to nieco zle,???prosim o radu dakujem

reivka
20. nov 2009

nevyznám sa, ale to že si tehotná je hádam dobré nie? 🙂 už sa môžeš len tešiť

lilix
autor
20. nov 2009

ani ja sa nevyznam, ak nebude stupat, tak to je zle. ale na zaciatok zeby to bolo malo? pako jeden nieco vypoti a nevysvetli preco.. ach ti lekari. 😠
aa bety heej totalny uchyl to je. neverila by si. 😀

reivka
21. nov 2009

ahojte 🙂 no jasné že zase nikto, lilix už si tu píšeme len my dve? zase? všetky kašlete na túto tému? mne sa páčil ten názov preto som sem šla 😉 a tak málo dievčat
inak vám poviem, normálne mi lepilo dnes ked som si mala dať teplotu do grafu, že nakedy mi vyznačí ovulku 🙄 ale to nebudem rozvádzať dalej
no mňa to stále deptá, som ako na hojdačke chvílu je dobre a potom ma to zase chytí, také depky že nedokážem otehotnieť a k tomu ešte to naše "snaženie" no ja už ani 1% tomu nedávam že by som bola aj tento mesiac tehotná, ja som si skôr už istá že nebudem - no nemôžem za to, už to tak cítim, že sa nedarí a hotovo, nezvládam to psychicky, som slabá - slaboch jeden! 😅 🙂

janula_nz
21. nov 2009

ahojte. hned som tu, len idem dat lauru spat. dnes ma 4roky ale ziadna oslava sa nekona. namiesto oslavy su stahovacky vo velkom. ohromny bordel tu mame, to je strach. uz nech je o mesiac aspon lebo kym sa toto vsetko da dokopy, cela vecnost 😒

reivka
21. nov 2009

nooo dlho si tu nebola

janula_nz
21. nov 2009

sakura gratulujem k malickej, ja krasna 😵 hlavne vela , vela zdravicka a aby vam robila veeeeeeelku radost 😵

nebola som tu veru, obcas len nakuknem ale to je vsetko. neni kedy. a taky smutok ma premohol za bytikom, 30r som tu byvala a teraz sme ho predali ☹ ani by som neverila, ze mi to tak zle padne

reivka
21. nov 2009

ano? ja sa tiež zle prispôsobujem velkým zmenám, my staviame dom a najradšej by som zostala tu, ale tak si hovorím, že možno to bude zmena k lepšiemu a uvidím až ked skúsim

janula_nz
21. nov 2009

a v akom stadiu mate dom? kedy planujete stahovacku? pre mna je toto obrovska zmena teda, tu som vyrastala, mam tu spomienky a teraz tam bude niekto iny byvat. no takto to bezi , musime si len zvyknut.

reivka
21. nov 2009

no stále sa robí na tom, máme teraz hrubú stavbu, takže možno niekedy koncom budúceho roka sťahovať, budúci rok si nechávame na dokončovanie a nákup zariadenia

janula_nz
21. nov 2009

no este vas caka vela roboty. ani rodicia nemaju dokonceny dom ale byt sa predal, tak sa musia stahovat. ja mam dom kupeny a tiez sa bude prerabat, dufam, ze do konca buduceho roka sa tam nastahujem s laurou. ved uvidime. to su take velke zmeny, potom uz bude lepsie. a ako sa hovori, do noveho domu, nove dieta treba 😅 tak dufam, teda verim, ze to vyjde 😀

reivka
21. nov 2009

aj my by sme chceli do domu dieťa, ale...., už pochybujem

janula_nz
21. nov 2009

co ti robia deti? kde ich mas, ze si na nete? ta moja opica je ticho, tak asi zaspala. chuda, v takom bordeli spi ani pohnut sa tam neda 😅 do vecera by mi nevydrzala, uz teraz bola taka papulnata a unavena. inak len v skolke spava cez obed, doma ju nedavam . teraz som ju ale pre istotu dala aby nebola dovecera zla

reivka
21. nov 2009

no ja idem dať menšieho teraz spinkať, a väčší sa bude dalej hrať, ten už nespáva, ale zato krpatý, ten aj 3 hodiny 😵

janula_nz
21. nov 2009

ked sa toto utrasie trosku, chystam sa za tou bylinkarkou p.kopacovou. som velmi zvedava co mipovie. ja sa na nu uplne spolieham, kedze lekari na mna zvysoka kaslu 😠 a verim, viem, ze sa podari...inu moznost ani nepripustam

reivka
21. nov 2009

ja myslím, že ti pomôže 🙂

janula_nz
21. nov 2009

lilix sa kde tula? ma dnes skusku? 😕

treba verit, ze sa zadari. psyschika je dolezita

reivka
21. nov 2009

moja psychika je v kýbli ☹ 😢