Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

kolienko
18. jan 2010

ano videli, musela si byt prenádherná 😉

ano vymazali mi foto a asi si tam ani nedam inu, este mi poslala rp, ze nech si zmenim foto na aktualnu, kde je vidno tvár a dieta nech si tiez nedávam....ved to je moja vec, nie??

lilix
autor
18. jan 2010

neviem co z toho robia taku vedu.. sak ja tam tiez nemam tvar.. a kopec inych bab.. niektore tam maju hovadiny.. pche 😠

lilix
autor
19. jan 2010
lilix
autor
19. jan 2010

inak tie ovu testy, co som kupovala uz nevyrabaju a predali mi posledny, vraj ma malu citlivost..

shandy
19. jan 2010

ahoj moja, cakas na ovulku? no ved este nezufaj, ona este pride. ja som tiez mala test vcera negativny, ale neviem ci som to uz nahodou zas neprepasla 😀

lilix
autor
19. jan 2010

shandy moja laska je tu. huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
no v to dufam aj ja.. ze som ju neprepasla, lebo keks nebol 😵

betyna8
19. jan 2010

ahojte babulky,
drzim vam palce,aby tie ovulky dopadli dobre 😉
my sa mame po starom,maly moc nepospinka a tak sa cicikame a mojkame, o chvilu pojeme von.joooj,veru je ta uloha maminky vycerpavajuca,ale krasna zaroven. zajtra mame uz 4 týždne 🙂

shandy
19. jan 2010

😀 😀 dona izaaa, no veru som tu. vcera mi bolo zle od zaludka, tak som zostala doma 🙄
ja myslim, ze neprepasla, podla toho grafika, neboj 😉
dakujeme bety, juuuu vy ale rastiete 😅

lilix
autor
19. jan 2010

veru, tak rychlo to ide.. maly pojde aj do skoly, kym ja budem tehu. 😢
chcem to tu o par mesiacov citat a rehotat sa na tom s velkym tehu bruchom . keby mi aspon vestica povedala, ze to bude tento rok, tak sa ukludnim. 😀
a z coho ze ti laska moja bolo zle? co si pojedla? spermije patria do vaginky nie do brucha 😀 😀 😀

lilix
autor
19. jan 2010

idem sa pokochat na malom matuskovi.. 😕 🙂

lilix
autor
19. jan 2010

ked vyrastie bude velky fesak, baby budu po nom letiet.. 😵

shandy
19. jan 2010

lilix opica 😀 😀
a bola si u nejakej?
v nedelu vecer som popila trosku vina a evidentne, to moj zaludok neuniesol....hmmm 😀
kiezby to boli spermonici 😀

lilix
autor
19. jan 2010

ano bola som daavno aj u dvoch 😀

betyna8
19. jan 2010

lilix,tak to urcite stihnes skor ako my skolu 😉

lilix
autor
19. jan 2010

babky testik dnes troska zosilnel.. tak uvidime co bude zajtra.

monkri
19. jan 2010

ahojte koľko sa tu toho popísalo musím si vás prečítať 😉 🙂

shandy
20. jan 2010

ahojte 🙂
lilix no a co ti povedali, haa???
inak moj ovu test nesilnie ani omylom, tak som zvedava 🙄

jankako
20. jan 2010

ahojte snž,to som ja,Janulcek.nechce sa mi stále prehlasovať,mam 2 mena...
som zase v nemocke..už si pripadám ako debil,alebo ako hypochonder...snád to je naozaj posledny pobyt na rizikovom odd.a čaka posledny level,porodnica...lebo už ma z tohto odvezu na psychiatriu... 😖
lilix,napadlo ma,nechceš vyskúšať tu P.Anku Kopačovu či ako sa píše tá bylinkárka.dalšia babenka z konika čo si píšeme maily,ostala z jej pomocou tehul..no a vo velkom sa nanu obracaju,aj ostatne čo poyznám odtialto...čo ty na to?

kolienko
20. jan 2010

janka ahoj....mojka to mi je luto... a prečo si ta tam nechali?
neboj ved aj ja uz asi zachvílu pôjdem do nemocky , síce rodit a potom sa uz len zotavovat a tesit sa z drobca, ale ved čo by sme nespravili pre nasich uzlíčkov...

lilix, vidiš, treba skúsat všetko mozné, niečo určite zaberie...
shandy, neva ze nesilnie ved aj môj test silnel az na 29 dc a vidís....len to treba odsledovat a kexikovat.... 😎

lilix
autor
20. jan 2010

ze budem mat dve deti dievcatko a chlapca. okolo 25ky. takze sa sekli. mam 27 a nic.

jankako
20. jan 2010

no s močovymi cestami mám problemy...ja som len zavolala mojmu ošetrujucemu lekárovi a kedže on je zároven primárom gyn.porodn.odd.tak sa tu ocitnem s každou maličkosťou...piaty krat...ale už to ani neriešim..uvidim ako sa vyjadri urolog a zajtra pádim dom,hádam..
Kolienko ty ako vidim ešte nič..kedy máš presne termin??

shandy
20. jan 2010

janka, no toje des... 😔 , dufam, ze budes rychlo fit a potom pojdes do nemocky naozaj uz len rodit 🙂
lilix, tak teda to su ine vestice 😀 😀 🙄 , ale zas si mozes lichotit, ze vyzeras tak mlado 😉
kolienko, neboj, keksikovat budeme o stodvesto ako vzdy 😀

lilix
autor
20. jan 2010

janucek to ma mrzi, ze stale pada na teba karta, a furt si v nemocnici.. ☹ ja neznasam nemocnice.. super, ze uz si 31tt, to uz rychlo utecie.. ja som teraz citala na grafoch, ze treba ovu testovat rano z druheho mocu. ze sa vycikas, a o 15 min. znova hoci malo kvapiek. bude to stacit. tak som zvedava vyskusam..

lilix
autor
20. jan 2010

janul a k pani anke by som chcela ist..
ja sem len tak nakukam a ani nestacim poriadne odpisovat prepacte stale ma tu niekto rusi. 😠 dnes je den debil.

jankako
20. jan 2010

chod lilix,uvidiš že pomože...topiaci sa aj slamky chyta,no nie???
ja dúfam že aspoň porod bude dobry,ked už tolko trpim v tehotenstve..porodiť a rýchlo zabudnuť,aby sme sa mohli s manželom vrhnuť na druhe mimi..chlapa treba,aby mu mal kto pomáhať 🙂

lilix
autor
20. jan 2010

janul a ake sa bude volat bambulka?
BABY ja mam prvy krat v zivote pozitivny ovu test. tak huraaaaaaaaaaa. tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. a kontrolna je silnejsia ako testovacia. kolienko ty uz chod rodit, a ja zostanem tento mesiac tehu.
baby vsetky spoje svoj pozitivne myslienky.. prosiiiim. este ma tehule poplujte poriadne. dufam, ze potom nebudem musiet ist k pani anke hoci jej verim..

jankako
20. jan 2010

asi Vaneska..muž tak chce,tak nech má,ked to už teda nie je ten chlapec...
lilix,myslim na teba...a nie len teraz,často myslim na všetky čo maju problemy..tak zamiešajte niečo 🙂 držim palce a nezabudni,po...nohy hore.. 😀

kolienko
20. jan 2010

lilix....posielam len pre Teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lilix
autor
20. jan 2010

ja som bola taka natestena, ze som same chyby robila simate? 😀
no uz sme po, bolo to znasilnenie. 😀 nechapal ha ha
polezala som si chvilu, ale ovu bude az za 36 hodin. takze pohodka, este zajtra raz. 😉
dakujem moje zlate kolienko. 😅 cmucky 😉
janul vaneska je velmi pekne meno. prijala by som.
aj ja na vas casto myslim, ze preco netehulujeme spolu, ked sme boli taka dobra partia, no este aj sme chvala bohu.

radkatom
20. jan 2010

Lillix tak drzim palce, aby to tento krat vyslo. Tfuj tfuj tfuj!!!
Kolienko uz na Teba castejsie myslim. Uz sa tesim na FIlipka 🙂.
Bety Matusko je rozkosny. Musi Vam robit radost...

Idem spat. Filipko sa asi za chvilu zobudi, tak nech aspon trocha pospim... papa