Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
29. jan 2010

a mame termin skoro na rovnako. ha ha. nechame si to tam az do konca? ci?

janula_nz
29. jan 2010

neviem este ci dokonca. uvidime 😅 hned je to ine, krajsie ked to svieti pri tom pase 😀 a co ak sa nam ozaj zadarilo? to by bol teda riadny sok. prijemny samozrejme

lilix
autor
29. jan 2010

hej tymto si to moja privolame, nie?

janula_nz
29. jan 2010

bodaj by to tak bolo. to by bola parada 😵 no ja sa prave napchavam cokoladou, ziadalo sa mi nieco sladke 😝

lilix
autor
29. jan 2010

daj si aj za mna. ja nemusim.

janula_nz
29. jan 2010

ja jem vsetko doradu. ja mam asi nejaku pazravu chorobu lebo ked nejem, som nervozna 😒 esteze som zacala cvicit tu zumbu,hadam sa mi podari daco zhodit do leta 😔

lilix
autor
29. jan 2010

tak pri tej zumbe ti klesne cukor, treba dolpnat. musim uz ist daco porobit, lebo ma vyhodia papatko

janula_nz
29. jan 2010

dobre.ja mam tiez robotu. vecer nakuknem co sa tu popise. pekny den 🙂

lilix
autor
29. jan 2010

kolienko mi este sms neposlala, tak este neporodila

monkri
29. jan 2010

už som ti chcela gratulovať lilix no ale dúfam že onedlho budem 😉

kolienko
29. jan 2010

ahojte....tak ja sa hlasim po kontrole...bola som na navšteve, tak preto písem az teraz...
doktorka sa mi tam posmatrala, strasna b olest a povedala len tolko, ze otv. tak natesno a nasilu na jeden prst..od vysetrenia mam jemnne bolesti v podbrusku , mala som aj vytok s trochou krvy (volala som svojmu lekárovi čo ma ma rodit a hovoril, ze to je normálne po vysetrení) tak cez víkend mozno (ale dúfam, ze nie dnes, lebo lekár je mimo) a ak sa neudeje nic do nedele tak v pondelok hospitalizácia, kvôli placente, ktroá uz dozrieva. no uvidíme....

shandinka čo sa to porobilo??? čo to znamená, ved nam napís niečo blizsie o tom......
lilix janula drzím palce, aby ste tie TT zo svojho pasu nemuseli dávat prec

posielam (mozno naposledy, tak papkajte) TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

lilix
autor
29. jan 2010

ham ham haaaaaaaaaam.
au mna boli bruskooo som pomiesala 5 cez 9 a teraz trpim, lilix ty koza musela si tolko toho zrat a tak miesat? tak ti treba!

lilix
autor
29. jan 2010

jaaaj a este drim ti paste kolienko, myslim na teba a tlacim s tebou.
shandik, iste jej nie je do reci.. aj na teba myslim. ☹ 😉

kolienko
29. jan 2010

shandicka aj ja na teba myslim.....

a lilix, vies ako zerem ja teraz tieto posledné dni? oco sa mi uz smeje, ze čo toho Filipka vykrmujem, ze som ako šrotovník, ale ja som ti stále hladná a jem piate cez deviate......brutus........

lilix
autor
30. jan 2010

budes mat velke babo.. ho ani nevytlacis. 😅 ja uz klesam na teplote..
doritky nemam tu heslo na wunsch. takze 36,33 dnesna teplota. ☹ kramy su uz za dverami. ☹

reivka
30. jan 2010

ahojte
lilix, janula 🙂 sranda, čo ste si to tam dali a možno si tam niečo také dám aj ja 😉

lilix
autor
30. jan 2010

reiv ahoj. daaaaaaaaaaaaaj. nenechaj nas v tom sameee. mne co chvila pride mrcha, tak potom budem mat zase 1tt. a tak stale do kola 😀

janula_nz
31. jan 2010

pekne nedelne dopoludnie, teda este chvilu 🙂

reivka, no veru pridaj sa k nam, bude to krajsie vyzerat , ze su tu same tehulky a mamicky 😀 lilix kedy cakas ms? ja o tyzden v utorok, tak si este par dni budem uzivat tie tt.

vcera som bola zas cvicit zumbu. a ktovie, mozno mi v niecom pomoze a uvidime...inak citim , ze ma pobolieva spodok brucha po cviceni. je to take slabe ale ja neviem, ci to budem vobec moct cvicievat 😒

janula_nz
31. jan 2010

inak dobru chut k obedu. my sme uz po nom 😉

jarulai
31. jan 2010

ahojte babulky 🙂
no uz som vam chcela gratulovat k tt, az potom som zbadala, ze je to len "akoze" 😀 betarky 😀

a pozeram, ze kolienko to uz ma na spadnutie - takze, kolienko, som s tebou, drzte sa 😵

inak peknu nedelu vsetkym 🙂

janula_nz
31. jan 2010

ja ked som to zbadala, ze lilix to tam ma napisane, skoro som odpadla, ze konecne sa jejzadarilo 😅 az potom povedala, ze to akoze. a tak som ju nasledovala, pridaj sa k nam aj ty 😅

veru kolienko to uz ma predo dvermi ako sa hovori. uz len cakame, ze napise, ze to ma za sebou 🙂

lilix
autor
31. jan 2010

ahojte kocky. ja mam dostat 4-5.2 cize v piatok? ale tuto noc som uz myslela, ze dosla. uplne take pocity som mala..
peknu nedelu aj vam. obed bol dobry svieckova z daniela. mnaaam. svokra varila. ja sa mordujem s bc. pracou. aj som si porevala, lebo moj nema cas a ani chut mi s tym pomahat.ale uz daco pomohol, slzy zaberaju 😀

reivka
31. jan 2010

ahojte 🙂 bláznivé baby, ako sa máte? vonku je zimaaaaaa
chcela som pridať fotky a dalo mi to, že majú viac ako 700 kB tak mám smolu 😝

kolienko
31. jan 2010

ahojte...tak ja sa hlasim ....stále ako kinderko
v piatok som po vysetrení krvácala (spinila/ ale zevraj sa nemusím lakat. no a v sobotu večer mi odisla hlienová zátcha a stále nic. v noci som mala velké bolesti krízov a aj celu sobotu vlastne, teraz občas zabolí brusko ako pri krámnoch a kríze bolia stále ako počas menzesu, tak uvidíme, ale ak sa to nepohne, tak ráno nástup do nemocnice a uvidíme ako to dopadne.
myslite na mna babenky...pak sa ozvem...prajem pekný t¨ýžden....papa

monkri
31. jan 2010

kolienko držím ti palce aby to bolo ok 🙂 a myslím na teba 😉

shandy
1. feb 2010

ahojte 🙂 🙂
kolienko, ja ta pozorne sledujem 😵 😵 , myslim na teba a drzim palce, nech vsetko prebehne hladko a bez problemov.
babulky dakujem, ze na mna myslite 🤐 🤐
kolienko no viacmenej mame dost zly spermiogram - malo pohyblive a morfologicky vadne spermosky + drahy si likviduje protilatkami vlastne spermie takze nam odporucili rovno IVF - ICSI...je to imunologicky problem, ktory obide iba ICSI....
lilix idem obzriet tvoj grafik ty tehula 😀 😀 😀

shandy
1. feb 2010

a bistu pozeram, ze ho este nemas aktualizovany. tak sup, sup 😀

jankako
1. feb 2010

ahojte babeny.Už som tu dávno nebola...Lilix,akože tehul????Ci ozaj???Kolienko sa odgulava ešte stále..
Aj my sa gúlame pomaly,tehotentsvo nič moc,nejako si to neužívam..No čo narobim...Snád to všetko dobre dopadne,ešte 60 dni do porodu...

lilix
autor
1. feb 2010

ahojte.
dnes nie som v praci. rano ma neskutocne bolel zaludok. akoby som mala vredy, alebo co!
doma nemam heslo - takze graf nemozem aktualizovat.. ale teplty boli 36,33 potom 36,80 a dnes 36,55. takze klesam, citim mrchu.
☹ co uz..
hmm co robi asi nase kolienko, asi uz rodi.
janka teraz si uz domka?

jankako
1. feb 2010

hej už som doma,ale neviem či som písala ked mi pobyt predlžili..Mala som isť v piatok dom,ale strávila som tam vikend až do utorku...Kvoli nasadenej liečbe.Antbiotika infúzkou...Skoro ma švihlo..S tou trubou na izbe,smutno mi bolo zamužom...no hrúza..Zajtra mám poradnu,dúfam že búde všetko ok a ja nebudem musieť zase baliť tašku.. 😖