Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
18. mar 2009

mirka: no oproti tomu co som zvyknuta tak meska 6 dni, ale aj minuly mesiac meskala, tak nefiem... ale minuly mesiac som nemala takmer ziadne prsia a teraz mam KOZY 😀
...inak tak sme ma dnes "vyzvedavili", ze som sa uz stihla aj vratit z lekarne.... 😉 tak potom podam spravu

mirka20
18. mar 2009

mel, tak rychlo sprav testik. som taka napataaaaa. toto mi nerobte. ved pridem pri takychto napatiach o mlieko 😅
ja ked som bola tehu, tak som mala neskutocne citlive bradavky 🙂

meliska
18. mar 2009

idem 😉

mirka20
18. mar 2009

mel, cakaaaam 😉

mirka20
18. mar 2009

mel, kde siiiii?????????ako??????????

meliska
18. mar 2009

tuuuuuu, chces pocut dlhu verziu alebo skratenu?

mirka20
18. mar 2009

to je jedno. daj dlhsiu 😉

meliska
18. mar 2009

skratena je: 😀 2 testy 4 ciarky

meliska
18. mar 2009

aha... ups...
dala som kratsiu, lebo sa mi klepu ruky.... 😅

mirka20
18. mar 2009

meliska, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂
ja som taka stastnaaaaaaaaaaaaaa. aj mne sa trasu ruky 🙂

sharlotta
18. mar 2009

MMMMMMMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

meliska
18. mar 2009

este stale sa klepem.... no, znacky testov jeden je rapidclear citlivost 10 a druhy je ze woman secret baby alebo tak nejak a ten ma 25

mirka20
18. mar 2009

mel, to je uzasne 🙂 fakt sa tak tesim. uz si to dala vediet muzovi? ci mu to povies nejak speci 😕

sharlotta
18. mar 2009

Tak ty budes mat maleho skorpionika!!!!! 😉

babulka123
18. mar 2009

meliska gratulujeeeem

baby ja som sa dnes stala tetou , foto mam v albume.. mam synovca filiplka.. a som stasntna prestasnta..

meliska
18. mar 2009

ja nechapem... 😀 sharlotta... cmuk....
a tie ciary boli ani nie do minutky rovnake, mam to aj odfotene v mobile, ale neviem to stiahnut do kompu 😒
...ale kedze som exot, tak som si ich vzala so sebou a mam ich v kabelke.... doma pofotim.... ale nieee nebojte sa jeden je take to pero, a druhy som supla spat do toho obalu....
ale mali ste ma vidiet aky to bol adrenalin.... sla som na wc ja clen alkaidy, testy som mala pozastrkovane v rifliach pod bluzkou a s mobilom v ruke, a este aj malilinkou nadobkou za pasom v rifliach.... 😀
na wecko furt niekto chodil, tak som sa tam klepala jak osika... 😀

sharlotta
18. mar 2009

Tak teraz ja by som mala mat vodnara podla toho 😉

meliska
18. mar 2009

mirka: to este netusim ako mu to poviem, lebo uz vcera sa smial, ze je strasne zvedavy, co z toho bude, ze mam take KOZY.. ale on si stale mysli, ze to je z tej HAK, ze sa moje telo este spamatava 🙂

mirka20
18. mar 2009

babulka, uz som kukala na maleho. je krasnucky. gratulujem 😵
mel, to si ani neviem predstavit tu alkaidu 😅 ale aj tak je to uzasne 😵

sharlotta
18. mar 2009

Musim ist zavolat mame, mozem? Aj mne sa klepu ruky, taka som rada, ze som tu dnes prisla.....osud....

meliska
18. mar 2009

babulky moje dakujem vam strasne za gratulacie, ste zlate...
sharlotta: no tak maji sup na vec.... lizing nelizing

meliska
18. mar 2009

sharlota: neeeeeeeeeeeeeeeeeeee

meliska
18. mar 2009

sak to este ani moj muz nevie, pockaj esteeeee... sak najprv to lekar musi potvrdit... prosiiim

mirka20
18. mar 2009

kedy ides k dokimu?

sharlotta
18. mar 2009

Ceeeeeeem, uz si volala muzickovi? Poviem mame, aby nikomu nehovorila,hm? 😒

meliska
18. mar 2009

ja neviem??? kedy by som mala ist?

sharlotta
18. mar 2009

Ok, pockam, aj ked to pre mna bude strasne tazke. Vaz si to, hehe.

mirka20
18. mar 2009

ja som testovala v stredu a v pondelok som sla k dokimu. ale to aj kvoli tomu, ze moj doki robi len v pondelok a utorok

meliska
18. mar 2009

sharlotta: ale sak este to neni iste... 😉 ale nikomu nikomu nech to nepovie pls, ani mojej sestre jo?
a muzikovi to musim povedat dnes, lebo uz som to pokaslala, ze som to tu napisala a on o nicom nevie.. chuda moje, ale ked to sa neda...

meliska
18. mar 2009

joj no super radsej pockaj.... vazim si to velmiiiii