Prišla ku mne polícia v civile

patulka0507
18. aug 2020

Ahojte
Obraciam sa na vás, pretože som nikdy nič podobné nezažila a teda neviem ci je všetko s kostolnym poriadkom.
Dnes dvaja páni policajti vyzvanali na zvonček, keď som im otvorila vycapili na mňa fotku (priateľov brat) a kazali mi ho okamžite zavolať. Na to som im povedala ze asi ťažko ho zavolám keďže je vo väzení.
Moja otázka znie, je normálne že polícia nevie že hľadajú niekoho kto je v base? Som hotová, urobili také rodeo v paneláku :/

patulka0507
autor
18. aug 2020

@dazdovka neviem kde nie je logika v tej vete, na internete našiel číslo k nám na stanicu, zavolal tam predstavil sa povedal co sa stalo, dostal info a bolo vybavené. Dúfam že tu už logika bude

simca06022011
18. aug 2020

samozrejme, mozu byt v civile... a nemusia vediet ze je v base (noe je to divne,ale proste informovanost je uzasna v takychto priapdoch), mozu vysetrovat nieco ine este, mimo toho za co je vo vezeni... bohuzial chodia ako velka voda, ostane clovek vyhukany, ale je uplne jedno ci su v uniforme alebo nie.. aj tak by si bola z toho prekvapena 🙂

anos18
18. aug 2020

@patulka0507 u nás tiež hľadali suseda,boli z polície,mali hole hlavy a zlaté reťaze na krku. Tiež som sa zľakla,ale som si to overovala,či boli od polície. A boli. Oni musia splynúť s prostredím a či podsvetím 😁

dazdovka
18. aug 2020

@patulka0507 aha akože na pobočku vo vašej obci, teraz je to už jasné

janetinka27
18. aug 2020

@pink_lady 0961

vikss1
18. aug 2020

heh presne ako vobec to nemuseli byt policajti tazko teda povedat, kto to zaj bol

leuchtturm
18. aug 2020

Mne tiez raz prisiel policajt v civile domov doniest mi penazenku, co som pred pol rokom zabudla na zachode na policajnej stanici. Vtedy mi ten policajt volal, ze si mam ist vyzdvihnut penazenku na prezidium, zamumlal svoje meno, zlozil a ja som jeho meno zabudla. Na policiu som sa prehnala uplne zbytocne, nikto na recepcii nic nevedel o mojej penazenke.

Mozno ti dvaja policajti riesili iny precin, nie ten, pre ktory tvoj brat sedi vo vazeni.

budemmamca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz