Problém s kupujúcou ohľadom topánok

pastalkaa
15. feb 2013

kupila som si od jednej mamicky zimne topanky..v inzerate mala napisane ze su nosene ale zachovale...na to som sa jej opytala na poskodenia a mamicka mi odpisala ze nemaju ziadne len na snurkach chybaju bombrlce..a ze su 100 percent nepremokave...tak som si ich teda kupila...topanocky prisli v poriadku len zial jedna topanka na boku rozlepena podrazka priblizne 8cm a na druhej sa zacina rozliepat...mamicke som napisana ze ju prosim o vratenie penazi ze jej vratim topanocky...na to mi napisala ze ona si to nevsimla a ze co cakam za 10 eur...co robit..myslim ze toto sa nerobi..ked sa niekto opyta mal by sa povedat skutocny stav...pre mna su nepouzitelne .keby mi napisala ze su rozlepene urcite ich nekupim ..kym by mala v nich zasla do skoly mala by ponozky celkom mokre...ako moze este dotat ze su 100 percent nepremokave...napisala som jej ze jej davam hodnotenie a napisala mi ze ona mi da tiez .ze mi to vrati v takom zmysle...vsak ja klamat nebudem...ja som jej za topanky vcas zaplatila a vsetko... a ze ked sa mi zrazu nepacia...vsak mne sa pacia ale naco su mi derava topanky.....je toto mozne vsak ja chcem napisat len pravdu ze mi predala derave topanky...dakujem za kazdu dobru radu ...pridavam foto

bodka13
15. feb 2013

@pastalkaa tu je téma ,v ktorej sa riešia takéto problémy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ ...napíš to ešte raz tam,je zbytočné písať do nevej diskusie keď tam je už veľa rád a riešení 😉

pastalkaa
autor
15. feb 2013

dakujem ..

katkas1
15. feb 2013

dat negativne hodnotenie a na ciernu listinu

lejla77
15. feb 2013

vhodne do kosa. 😝

sisi1503
15. feb 2013

Ze co cakas za 10eur?Ved za 10 eur si teraz vo vypredajoch kupis nove z obchodu a mas na ne 2 roky zaruku...

miruska320
15. feb 2013

Napis adminovi a preposli vasu konverzaciu-to najdes aj v teme co ti dala
@bodka13 link ,drzim palce k uspesnemu dorueseniu a hlavne vratenie penazi-neznasam podvodnicky...fuj hanba im 😠

pastalkaa
autor
16. feb 2013

@miruska320 pisala som jej oficialnu ziadost ..tu mi zamietla tak som napisala priamo adminovi co robit dalej....pretoze teraz mamicka klame a tvrdi ze ona mi predala kvalitny tovar a zevraj svedcia o tom aj jej hodnotenia..ja ich mam tiez a ludi neklamem..ked je jej tovar taky kvalitny nechapem preco ho nechce spat...s takou ako som ja sa este nestretla vraj a ja vymyslam a spekulujem..ak na kazdeho spravilo to svoje BUBU..tak sa necudujem ze ma len dobre hodnotenie...neviem preco by som to robila..keby som v tom mala zalubu hadat sa s niekym vycapim uz davno sem jej nick..a to este ja berem na nu ohlad a ona ma pri tom oklamala a klame nadalej o com svedci aj nasa konverzacia...najskor napise ze su 100 percent nepremokave a potom to prekruca ze ona mi napisala ze nie su 100percent nepremokave...mila mamicka asi nevie ze konverzaciu si moze precitat nielen ja a ona ale aj admin....hamba je aj to ako sa moze niekto vyhrazat tym ze ked vy date mne zle hodnotenie dam vam aj ja..vsak ja som jej nic neurobila...neoklamala som ju v nicom ...pytala som sa na stav,poskodenia...jej slova ziadne poskodenie...tak asi sa cestou same rozlepili kym boli v balicku .... ☹

malinkaaninka
16. feb 2013

@pastalkaa prosím ťa o koho ide?