Problém s predávajúcou certi

martur
8. okt 2012

Čomám robiť? Mám problém s predávajúcou pod prihlasovacím menom certi. Predala mi kabátik o ktorom mala napísané v inzeráte že je v super stave ak prišiel bola som zhrozená. Sama žmolka aj farba je vyblednutá. Po vzájomnej komunikácii si priznala, že to nie je super stav tak som ju žiadala aby mi vrátila peniažky len za kabátik ja uhradím poštovné jedno aj to čo jej pošlem späť ona na tom by vôbec nebola stratová aj napriek tomu že chybu spravila ona.. Vraj mám ho predať ja a ešte za vyššiu cenu. Som z nej zhrozená vie že predala niečo zle, prestala so mnou komunikovať máte niekto takéto skúsenosti s ňou? ďakujem

traktor
8. okt 2012

@martur mame tu temu, kde sa môzes opytat, poradit https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ ..ale odpoviem ti aj tu..ma nick certi?lebo mi taku nenaslo, treba uviest cely nick..ak nebol tovar opisany pravdivo, mas narok na vratenie plnej sumy + preplatenie spätnej posty, ktorou jej balicek vratis..cize ak si platila napr. 7 + 1,20 posta, ona ti ma vratit 7+1,20+1,20 ..ak nechce, pripadne nekomunikuje, tak jej môzes dat negatko, môzes ju dat na ciernu listinu tu https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/cierna-listina-len-nicky-ktore-su-nespolahlive-vsetko-ostatne-bude-vymazane/ kde v skratke napises, preco si nespokojna a das tam jej nick

martur
autor
8. okt 2012

ďakujem už je všetko vyriešené, už sa ozvala. Nechcela som jej škodiť veď aj také veci sa stávajú ale mohla to zobrať späť ja som nechcela ani od nej poštovné čo uhradila ani to čo budem posielať len sa to s ňou nedalo. ďakujem za spoluprácu.... pekný deň prajem

zumbadance
8. okt 2012

@martur mate odvahu tedakupovat veci na zaklade dovery a podla fotky 😝 ja som kupila na trhu kolobezku vyzerala v dobrom stave aj mi rucla zato ze je dobrea a nakoniec nebola, 😖 syn po 15 minutach s placom za mnou ze kolobezka zle otaca..sla som to vratit ale robila sa ze nema pri sebe peniaze svina hnusna,normalne ma okradla.. 🙄

paty1
8. okt 2012

ja pre istotu vsetko kupujem na www.amazon.de alebo www.amazon.co.uk - z nemecka je nad 20 euro doprava zadarmo a ked tovar sa moze bez problemov vratit naspat, okrem ineho tam maju niekedy vazne super 70% zlavy a aj na detske veci, hlavne po sezone.

mawka
9. okt 2012

@paty1 naslovensko poslu nad 20 e zadarmo? alebo zijes v nemecku a plati to len tam?

katka7755
20. okt 2012

ale ceny na amazone na koníkovi sú predsa neporovnateľné ☹

luxi
27. mar 2014

dobry den mam problem kupila som kocik inzerat znel sup.kocikneposkodeny novy 8m.pouzivan prisel mi spinav 2som ho drhla do teraz tam su skvrn potom ma pani oklamala ze sa da do uplneho lahu neda sa...strieska je zlomena a tam kde sa davaju nohy je jedna strana tez zlomena,,najprv som povedala ok..nech mi posle zarucak...ale ja chcem vratir plnu sumu lebo klamala a ten kocik nema taku hodnotu spinavy rozbit no s pani se asi neda ...ako mam dalej zareagovat mam aj email ulozene mozem vam ich prekopirovat...jednoducho ja som na rod.prispevku manzel nezamestnany ja si nemozem dovolit kupit zniceny kocik poradte mi vcera som jej pisala ze treba to riesit uz ani nepise..dakujem za odúpoved a uz mi ani neodepisuje

luxi
27. mar 2014

dobry den mam problem kupila som kocik inzerat znel sup.kocikneposkodeny novy 8m.pouzivan prisel mi spinav 2som ho drhla do teraz tam su skvrn potom ma pani oklamala ze sa da do uplneho lahu neda sa...strieska je zlomena a tam kde sa davaju nohy je jedna strana tez zlomena,,najprv som povedala ok..nech mi posle zarucak...ale ja chcem vratir plnu sumu lebo klamala a ten kocik nema taku hodnotu spinavy rozbit no s pani se asi neda ...ako mam dalej zareagovat mam aj email ulozene mozem vam ich prekopirovat...jednoducho ja som na rod.prispevku manzel nezamestnany ja si nemozem dovolit kupit zniceny kocik poradte mi vcera som jej pisala ze treba to riesit uz ani nepise..dakujem za odúpoved a uz mi ani neodepisuje je pod jmenom ingridka24