Prosba o zapojenie sa do výskumného projektu

majus_h
21. nov 2018

Dobrý deň mamičky,
Oslovujem Vás s prosbou o spoluprácu na výskumnom projekte. Jeho cieľom je zistiť, ako sa ľudia k sebe správajú v ťažkých situáciách. Ďalším cieľom je naučiť sa v týchto ťažkých situáciách so sebou lepšie zaobchádzať pomocou cvičení, ktoré Vám môžu byť užitočné vo Vašom každodennom živote a zmerať efekt týchto cvičení. Výskum pozostáva najprv z vyplnenia dotazníka. Následne Vám budeme posielať jedno cvičenie na každý deň v priebehu 14 dní. Po ukončení cvičení a tiež po dvoch mesiacoch Vám opäť pošleme dotazník, aby sme tak zistili aj dlhodobý efekt. Pre zapojenie sa do výskumu, prosím vyplňte tento dotazník: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScq2qN...

Za Váš čas a záujem Vám veľmi pekne ďakujem. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte heligmanovamajus@gmail.com

Mária Heligmanová
Ústav aplikovanej psychológie, Fakulta sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského

janinah
21. nov 2018

...a vyúčtujete si koľko za tie rady?😉

anitta98
21. nov 2018

@janinah to by aj mňa veľmi zaujímalo!

gabrielachochulka
21. nov 2018

tak ja si myslim, ze sa za vyplnenie neplati, peniazky bude mat az autor publikacie, nie?

simsalabim
21. nov 2018

@gabrielachochulka mas smiesne predstavy o vysokom skolstve 😂 Autor nedostane za publikovany clanok nic. Este mnohokrat za jeho publikaciu musi zaplatit on. Co nic nemeni na tom, ze v zozname clenov ustavu psychologie danu pani nevidim uvedenu, ale mozno pozeram zle.

stvura
21. nov 2018

to je taky dlhy dotaznik ze ma prestal v polovici bavit a nedokoncila som ho...a velmi ma iritovalo ze sa casto opakuju otazky

zuzka38
22. nov 2018

@stvura tie caste otazky mi tiez vadili aj ked som to nejako dokoncila :D

majus_h
autor
22. nov 2018

Žienky 😊 za vyplnenie dotazníka ani prípadného zapojenia sa do intervencie a výskumu sa nič neplatí a ani ja z toho nemám žiadnu finančnú odmenu. Nie som na zozname členov ústavu nakoľko som študentkou, no na začiatku dotazníka sú mená, ktoré tam nájdete.