Prvá kniha bábätka. Kde dostanem čistú?

diduska777
23. sep 2009

Ahojte tehulky 🙂 Chcela by som sa spytat, ci si niektora z vas robila vlastnu knihu pre babatko? Ja som si totiz chcela spravit taku knizku sama, ale neviem si poradit s tym najzakladnejsim: neviem nikde dostat knihu ☹ (cistu prazdnu formu alebo notes ale s nejakym babatkovskym motivom na obale alebo s prazdnym obalom) do ktorej by som vsetko pisala, kreslila a lepila fotecky 😉 Nemate niektora skusenost? Ak ano, mohli by ste mi prosim poradit, kde ste nieco take zohnali? Uz to zhanam dost dlho a zacinam uvazovat, ci nemam predsa len radsej kupit taku uz spravenu z knihkupectva 😒 Dakujem pekne za rady a prajem krasne tehulkovanie 🙂

miska333
23. sep 2009

ahoj diduska, v kik textile mas krasne notesy s roznymi motivmy. Ja si planujem kupit v knihkupectve original knihu a ked sa mi narodi babetko budem mu pisat dennicek

diduska777
autor
23. sep 2009

Miska dakujem pekne, skusim sa pozriet 😉

tin007
23. sep 2009

ahoj,ja som dostala knihu Kalendar dietatka, od Annette Nolednovej, vydal Ikar, velmi sa mi paci, je tam vela praktickych rad (upravenych pre slovensko) a tiez miesto pre vlastne komentare, zapisy vahy, dlzky, vyznamnych datumov, fotky a pod.

miska333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diduska777
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diduska777
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
30. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
alebo hladas specialne uz od tehotenstva?