• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé milovanie. Aké to bolo?

8. februára 2014 
no, otras niečo, radšej sa podrobnejšie nevyjadrujem, ale bola som mladá, blbá, opitá.... a radšej to stačí :frowning2:
29. jan 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje bolo velmi pekne nezne nebolestive a dokonca po 20minutach som to chcela znova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dokonca som si to aj patricne uzila......... :wink:
30. jan 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja na to svoje spomínam celkom rada. Bolo to na chate, s chalanom, ktorého som vtedy milovala a bolo to pekné.

A dokonca sme s tým chalanom ostali kamaráti a teraz sa navštevujú naše rodinky.
30. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si spomenula moje tenkrat poprve bolo v ten den, ked sme vyhrali zlato v ladovom hokeji, kedyze to bolo? rok 2000?? niekedy v maji? :slight_smile:
30. jan 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm kto vie co by tu popisali chlapi.. ze ake to bolo pre nich, to prve milovanie?
30. jan 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix postreh :grinning:

ja v 15tich s MM :sweat_smile: , ale ja som sa fakt snažila vydržať do 16tich, ale akosi to už nešlo, bol moc dotieravý :grinning: a pol roka by sme určite aj tak nevydržali. jak som už písala, si to nepamätám, kedy do bolo presne, lebo nerozhodli sme sa, že TERAZ, ale prešlo to postupne s petingu
30. jan 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala dvojročný vzťah za sebou a ťahalo nám na dva a pol tak v 16tich to bolo poprvé a bolo to smiešne, pekné, trošku bolavé ale super a som rada že to bolo s človekom, ktorého som fakt lúbila a boli sme spolu až 4roky tak nelutujem :slight_smile: :slight_smile:
30. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 17tich a bolo to super :wink:
29. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, 2002.... mňa vtedy Jarko prvý krýt kopol... :dizzy_face:
29. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala patnast boli sme spolu od mojich trinastich az do mojej sedemnastky a bolo to take spontanne trochu bolave ale naozaj pekne myslela som ze viac zamilovana uz byt nemozem...potom som dospela uvedomila si ze mam pri sebe chorobneho ziarlivca a maximalneho blbce ktory mi po styroch rokoch vztahu ked som dennodenne bola s nim dokazal povedat ze som kurva pred vsetkymi kamaratmi len za to ze ma prezvonilo nejake nezname cislo...hlavne je ze teraz mam chlapa ktory pre mna znamena vsetko a moju malu babulku...ale prve milovanie v svojej podstate bolo pekne :wink:
29. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridam, mila tema :grinning:
v 18, s mojim frajerom. z utorka na stredu som ho prepasovala v noci k sebe do izby, ked nasi spali. od siestej rana do pol osmej, kym vsetci nevypadli z domu, sedel zavrety v skrini, chudak. no a potom ma "odpanil", trvalo to len chvilku, lebo som mala panicky strach, ze otehotniem. vo stvrtok som zmaturovala a aj dostala menzes, dala si prvu tabletku HAK a v piatok sme uz isli na chatu, kde sa to opakovalo a opakovalo a opakovalo... :grinning: jedna zabijacka. :grinning:
29. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaarka :grinning:
29. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zavrety v skriny ako z filmu :slight_smile:
29. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 17-tich, po rocnom vztahu, planovane, u neho doma, sampanske, intimco, nesmele, kratke, ale mile :sweat_smile: do toho nam hrala z radia pesnicka Uz nejsem panic :sweat_smile:
no ale bohuzial do mesiaca sme sa rozisli :cry:
s mojim manzelom je to ale uplne ine, pridavam sa k marcovym zajacom :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem v koľkých, ale vcelku milé spomienky na to mám, dlho mi to potom vírilo hlavou
1. apr 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Az v 25 rokoch...po navrate z rehole.Depresie a vdaka nim ten sex,ktory sa na prvykrat nepodaril.Tak som sa bala,ze sa do mna nevedel ani dostat.Ale potom to trvalo skoro rok,hoci sme vedeli,ze nas vztah-ak sa tomu tak da poveda-nemal buducnost,kedze mi mohol byt otcom...Ked si na to pomyslim,tak zasnem...
1. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som mala čerstvých sedemnásť a naletela som miestnemu kurevníkovi. No ale po mne mal už len dve-o ktorých viem a tá druhá sa stala jeho manželkou a je s ňou myslím doteraz. Len nemôžu mať deti.Nuž- možno je to aj trest za jeho užívanie si :slight_smile: a obabrávanie mladých naivných dievčat.
Ináč sa to stalo na Silvestra v byte kamarátkiných rodičov a - zašpinili sme im koberec. :slight_smile:
1. apr 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 20-tke po prvý raz a bolo to ani neviem, už som zabudla :grinning:
12. apr 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s manželom.. :slight_smile: krásne a dobre sme sa nasmiali :wink:
13. sep 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v septembri 2012. predohra bola fajn, no ked malo prist na finale, stuhla som ako struna :D smrt v ociach, ale nakoniec to dobre dopadlo a aj som si to uzila :D
8. feb 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok