Prvé milovanie. Aké to bolo?

Spomienky .... zážitky...
Strana
z4
Dole
PredošláStrana
z4
Ďalšia
babatko88
29. jan 2009
no, otras niečo, radšej sa podrobnejšie nevyjadrujem, ale bola som mladá, blbá, opitá.... a radšej to stačí 😞
kikica
30. jan 2009
moje bolo velmi pekne nezne nebolestive a dokonca po 20minutach som to chcela znova 😃 😃 😃 😃 😃 a dokonca som si to aj patricne uzila......... 😉
monika131
30. jan 2009
Ja na to svoje spomínam celkom rada. Bolo to na chate, s chalanom, ktorého som vtedy milovala a bolo to pekné.

A dokonca sme s tým chalanom ostali kamaráti a teraz sa navštevujú naše rodinky.
lilix
30. jan 2009
teraz som si spomenula moje tenkrat poprve bolo v ten den, ked sme vyhrali zlato v ladovom hokeji, kedyze to bolo? rok 2000?? niekedy v maji? 🙂
lilix
30. jan 2009
hmm kto vie co by tu popisali chlapi.. ze ake to bolo pre nich, to prve milovanie?
kili
30. jan 2009
lilix postreh 😃

ja v 15tich s MM :-N , ale ja som sa fakt snažila vydržať do 16tich, ale akosi to už nešlo, bol moc dotieravý 😃 a pol roka by sme určite aj tak nevydržali. jak som už písala, si to nepamätám, kedy do bolo presne, lebo nerozhodli sme sa, že TERAZ, ale prešlo to postupne s petingu
aniratak696
30. jan 2009
Ja som mala dvojročný vzťah za sebou a ťahalo nám na dva a pol tak v 16tich to bolo poprvé a bolo to smiešne, pekné, trošku bolavé ale super a som rada že to bolo s človekom, ktorého som fakt lúbila a boli sme spolu až 4roky tak nelutujem 🙂 🙂
kristtin
29. mar 2009
v 17tich a bolo to super 😉
monkula
29. mar 2009
lilix, 2002.... mňa vtedy Jarko prvý krýt kopol... x-)
bejbypd
29. mar 2009
ja som mala patnast boli sme spolu od mojich trinastich az do mojej sedemnastky a bolo to take spontanne trochu bolave ale naozaj pekne myslela som ze viac zamilovana uz byt nemozem...potom som dospela uvedomila si ze mam pri sebe chorobneho ziarlivca a maximalneho blbce ktory mi po styroch rokoch vztahu ked som dennodenne bola s nim dokazal povedat ze som kurva pred vsetkymi kamaratmi len za to ze ma prezvonilo nejake nezname cislo...hlavne je ze teraz mam chlapa ktory pre mna znamena vsetko a moju malu babulku...ale prve milovanie v svojej podstate bolo pekne 😉
shaarka
29. mar 2009
aj ja sa pridam, mila tema 😃
v 18, s mojim frajerom. z utorka na stredu som ho prepasovala v noci k sebe do izby, ked nasi spali. od siestej rana do pol osmej, kym vsetci nevypadli z domu, sedel zavrety v skrini, chudak. no a potom ma "odpanil", trvalo to len chvilku, lebo som mala panicky strach, ze otehotniem. vo stvrtok som zmaturovala a aj dostala menzes, dala si prvu tabletku HAK a v piatok sme uz isli na chatu, kde sa to opakovalo a opakovalo a opakovalo... 😃 jedna zabijacka. 😃
sue
29. mar 2009
Shaarka 😃
lucaska
29. mar 2009
shaarka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 zavrety v skriny ako z filmu 🙂
dadulik
29. mar 2009
v 17-tich, po rocnom vztahu, planovane, u neho doma, sampanske, intimco, nesmele, kratke, ale mile :-N do toho nam hrala z radia pesnicka Uz nejsem panic :-N
no ale bohuzial do mesiaca sme sa rozisli 😢
s mojim manzelom je to ale uplne ine, pridavam sa k marcovym zajacom 😃 😃 😃
felixko
1. apr 2009
ani neviem v koľkých, ale vcelku milé spomienky na to mám, dlho mi to potom vírilo hlavou
marcela.m
1. apr 2009
Az v 25 rokoch...po navrate z rehole.Depresie a vdaka nim ten sex,ktory sa na prvykrat nepodaril.Tak som sa bala,ze sa do mna nevedel ani dostat.Ale potom to trvalo skoro rok,hoci sme vedeli,ze nas vztah-ak sa tomu tak da poveda-nemal buducnost,kedze mi mohol byt otcom...Ked si na to pomyslim,tak zasnem...
horallka
1. apr 2009
Tak ja som mala čerstvých sedemnásť a naletela som miestnemu kurevníkovi. No ale po mne mal už len dve-o ktorých viem a tá druhá sa stala jeho manželkou a je s ňou myslím doteraz. Len nemôžu mať deti.Nuž- možno je to aj trest za jeho užívanie si 🙂 a obabrávanie mladých naivných dievčat.
Ináč sa to stalo na Silvestra v byte kamarátkiných rodičov a - zašpinili sme im koberec. 🙂
maca793
11. apr 2009
v 20-tke po prvý raz a bolo to ani neviem, už som zabudla 😃
mamjka
13. sep 2013
s manželom.. 🙂 krásne a dobre sme sa nasmiali 😉
matusik71
8. feb 2014
v septembri 2012. predohra bola fajn, no ked malo prist na finale, stuhla som ako struna 😃 smrt v ociach, ale nakoniec to dobre dopadlo a aj som si to uzila 😃
Strana
z4
PredošláStrana
z4
Ďalšia