Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Psia angína

eskover652
19. apr 2016

Môj psík dostal neustupujúcu angínu. Veľmi mi na ňom záleží a chcela by som proti tomu hociaké domáce triky. Ak niečo poznáte prosím poradte mi. Vopred vdaka za každú ROZUMNÚ radu 🙂

dominika6
Moderátor
19. apr 2016

a čo na to tvoj veterinár?

eskover652
autor
19. apr 2016

Môj veterinár je momentálne chorý a zastupuje jedna veterinárka v malackách a radšej by som chcela počkať na nášho veterinára.

dominika6
Moderátor
19. apr 2016

@eskover652
určite je väčšia odborníčka ako mamičky na fore...
chod tam a rieš to netráp psíka so zbytočným čakaním

sissy27
19. apr 2016

@eskover652 že smer veterinár... verím, že aj tu sa nájde mamička s titulom MVDr. ale bohvie, či je online a zachytí túto diskusiu a okrem toho žiadny lekár by nemal ordinovať bez toho, aby pacienta prezrel, ani veterinár... nemusíš čakať na vášho, môžeš ísť k hocijakému inému a kľudne aj štyrom, ak chceš viac názorov....

nevesta
19. apr 2016

Ake ma priznaky? Neviem si velmi predstavit, ako mozes doma diagnostikovat psovi anginu... V kazdom pripade, ak ma anginu, pripadne laryngitidu (drhne ho, ked zatiahnes za obojok, zda sa, ze ma nieco v krku...) tak mu treba atb. Ak budes cakat, stav sa mu zhorsi.

moni244
19. apr 2016

@eskover652 ze domace triky na liecbu psa, ja fakt sa uz nicomu tu necudujem

dominika6
Moderátor
19. apr 2016

@moni244
hlavne že jej veľmi na ňom záleží 🙂

barbora59
19. apr 2016

velmi ti na nom zalezi?A ked akoze bude veterinar chory 2 mesiace tak nepojdes 2 mesice k veterinarovi. Mozes ist k hocijakemu inemu nemusis ist len k zastupucemu..Ake domace rady? Ako nech pije sirup z cibule a medu a klokta kazdu hodinu? Skus🤔

maxiva
19. apr 2016

ako vies,ze ma anginu?väcsinou psiky pri bolestiach hrdla,akokeby kaslu az ich natahuje,niekedy vracaju.musia dostat antiboitika,nic ine nepomaha.takze smer veterinar

Tu začni písať odpoveď...

Odošli