Pýtal odo mňa peniaze za naftu

5. jún 2023

Čaute, čo si myslíte o chlapovi, ktorý pýta od potenciálnej partnerky peniaze za naftu pri výlete na druhú stranu Slovenska? Išlo o prvý dlhší výlet, samozrejme na benzínke som mu polovicu dala keď pýtal, ale od vtedy moja nálada klesla čo si aj on všimol. Prežívam to moc? Čo by ste robili na mojom mieste? Nemám z toho už moc dobrý pocit

morgane1975
5. jún 2023

Tvoj pocit je spravny. Gentleman to rozhodne nie je.

martinkatinka
5. jún 2023

Tak to ste si mohli dohodnut vopred, pred vyletom....
Ale teda, nie ste vo vztahu, tak co ja viem 🤷

monikkatt
5. jún 2023

Ja by som mu sama navrhla ze prispejem na benzin keby sme isli na druhy koniec slovenska na vylet.
A zas keby som brala ja auto tiez cakam ze prispeje ale keby sa nechytal tak nepytam.. ale myslela by som si svoje ze mu to netrkne samemu

divokykonik
5. jún 2023

Je to žgrľoš! 😀

yanni
5. jún 2023

nie neprezivas. ja ked niekoho niekde pozvem, tak mi je jasne, ze aj platim. Mala som takeho, pozval ma na veceru a az pri plateni "zrazu zistil", ze nema prachy. Tak som musela zacvakat za oboch. No a uz 20 rokov nie je moj partner🙄

autor
5. jún 2023

Nie som jedna z tých, ktoré si nechávajú za všetko platiť, tam sme platili na striedačku a atrakcie som ja cvakala keďže som si myslela že naftu zas on hradí

jj298
5. jún 2023

Zalezi ci si ten vylet vymyslela ty. Ak ano, je to ok. Ak on. No je to divne ale neodpisovala by som ho len na zaklade toho. Tak isto by som vzala do uvahy, ci ste na vylete sli vsetko na poly alebo sa nechal pozvat.

autor
5. jún 2023

Neviem, popravde mám chuť ho po tomto odpísať, keby to nebol nás prvý väčší výlet tak samozrejme že ideme napoly ale hneď na prvom pýtať

martinkatinka
5. jún 2023

A to si platila na zaciatku cesty tu naftu a potom aj atrakcie? Tak tiez si mala pytat len jeden listok.

abbey1
5. jún 2023

Pre mňa by toto bola jasná výstraha.

autor
5. jún 2023

Na ceste späť išiel tankovať, mne osobne by bolo blbé pýtať za atrakcie polku

janaolas332
5. jún 2023

No mne by to vadilo,a ešte prvý výlet...keď si ešte aj ty platila,nabudúce by si ho ty mohla odviesť...a ja by som peniaze nepýtala,bolo by mi to mega trápne...no vadilo by mi to asi aj do budúcna ak by za všetko pýtal peniaze. Keby si sa opýtala a povedal by,že to je v pohode,a ty ho za cestu pozves na atrakcie to by som brala úplne v pohode...ale pýtal vyslovene za naftu po prvom raze,veď keby sám išiel platil by tak,či tak.

sheila121
5. jún 2023

Keby ste išli tvojim autom čo by si urobila?

autor
5. jún 2023

@sheila121 nepýtala by som peniaze

yanni
5. jún 2023

mozes ho este "ocheckovat"😂 ja som toho mojho vtedy poslala k vode, ked mi vykrical, ze moj brat zozral na ranajky o jednu zemlu naviac. Brat bol u mna na navsteve a on prespal u mna zo soboty na nedelu. Ponukol sa, ze kupi na ranajky zemle. Kupil kazdemu dve (co som ja nepocitala) a brat zjedol tri. A uz mu to debilovi nevychadzalo. Takze som mu kazala zbalit veci a uz sme sa nevideli. Ako vravim, uz je to takmer 20 rokov a som rada, ze ho uz niet v mojom zivote. PS: raz sme sa po rokoch nahodou stretli a moje rozhodnutie ako spravne sa len potvrdilo.

sheila121
5. jún 2023

Ty by si zaplatila celú cestu na druhý koniec Slovenska?

mima172
5. jún 2023

Dievča zlaté, buď rada, že nie si partnerka ale "len" potenciálna partnerka. Toto by bol pre mňa veľký signál, že do partnerstva nejdem. Som za spolupodieľanie sa na nákladoch atď, no toto je maximálne cez.

janaolas332
5. jún 2023

@yanni odpadavam 😀😀

autor
5. jún 2023

@sheila121 samozrejme, ani od kamosiek nepytam na benzín 😀 nie to od chlapa s ktorým sa stretávam už nejaký mesiac

vkatush
5. jún 2023

Akože ak by pýtal na len výlet po okolí, tak je to rozhodne 🚩🚩

Ale keď výlet na opačnú stranu republiky (len tankovanie tam a späť máš 100-150 eur podľa auta a spotreby), tak by samej mi bolo debilne nedať na tankovanie. Možno chcel on vidieť, či budeš partnerka, čo čaká, že ju chlap bude vydržiavať alebo taká, čo nemá problém prispieť, zaplatiť za seba,...

Ak by to bolo opačne, ty šoféruješ a na benzínke spýtaš od neho prachy?
Ak by nedal, odpíšeš ho, že je držgloš.
Ak dal, si spokojná, že nemá problém.
Ak by sa ponúkol ešte skôr sám, úplne by ti vyhovoval.
Tak prečo dvojaký meter, len preto, že je chlap?

By som neriešila teraz, uvidíš, aký je počas výletu. Keď sa ideme najesť, atrakcie, vstupy,... A podľa toho.

petamich
5. jún 2023

tak neviem s potencialnym partnerom (a kymkolvek inym) by som sa vopred dohodla akym sposobom ideme riesit spolocne vydavky ako napr. naftu, ubytovanie a pod.

lebo teda ani ja by som nechcela hradit naftu za vylet cez cele slovensko sama 🙂

gabika0825
5. jún 2023

Ja by som v tom momente v ceste nepokračovala. Ten chlap by u mna po tomto skončil. A iba dodám že nejde o peniaze ale ide o princíp a o správanie. Ak by má potenciálny partner niekam pozval, tým pádom rátam s tým že to aj úhradi. Samozrejme, iné je ak už sa nejaký ten piatok poznáte a dohodli ste sa na výlete spolu. Že je to aj tvoj nápad. V takom prípade sa ale ešte pred odchodom s tou druhou stranou dohodnem, kto čo bude platiť. Či budem ja platiť cestu a on ubytovanie alebo opačne. Ale ak ta pozval on, tak u mna by taký chlap skončil

mamina7070
5. jún 2023

a on ti neponukol polku za atrakcie? mala si ho obratom skasirovat ty
asi by som dala este jednu sancu a tam situaciu otocila zaplatila kino a pytala polku spat ze co povie

liljana
5. jún 2023

Ak zarabate obaja, tak by ste mali obaja aj platit, ked niekam idete. Ine je, ked si na materskej a nemas prijem. Akurat by mal ako muz a pravdepodobne viac zarabajuci platit o cosi viac.
Tu sa zeny nasie.aju, ked muzi to chcu mat po "starom" - ze nie su povinni sa starat o deti ani o domacnost, ale platenie chcu mat po "starom" (ze skoro vsetko plati on) a starost o domacnost,... po "novom" - vsetko napoly. Akurat si daj zase pozor, aby si ty pre zmenu neplatila viac ako on. Su aj taki.

mane01
5. jún 2023

@vkatush vsak pise, ze atrakcie platila ona…

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jeennyv
5. jún 2023

2 som takych mala co pytali peniaze na benzin 😀😀, uz po kratkom case bolo zbohom, nemysli to s tebou vazne a dobre, moja skusenost, lebo kto ta ma rad o stoji o teba sa chce co najlepsie a najslusnejsie spravat a byt grand..a ne, ze zaplat benzin, ved to sa od partnerky nepyta

simona20201309
5. jún 2023

Môj ex bol taky, ze na začiatku sme išli so všetkým na polovicu. Nevadilo mi to, aj keď som naozaj na to nebola zvyknutá. Bolo to kvôli tomu, že neznášal ženy, ktoré sú na peniaze a takto si to rýchlo pretriedil. Počas vzťahu sme sa nikdy na peniazoch nehadali. Absolútne nebol drzgros. Práve naopak, celkom dobre hospodaril. Takže neodpisuj ho, ale zas pozor, aby nebol naozaj skupy.

laila22
5. jún 2023

Nič dobré.. pozval Ta na výlet mal sa chovať ako gentleman.

sheila121
5. jún 2023

Keď zarába viac ako ty, tak prečo by si ho nepýtala peniaze na naftu? Zvláštna si