Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
6. máj 2009

ja nemusim masko, ryby, a slanne,,, 😝
prve miesto maju polievocky, 🙂 v kombinacii s ovocim a nejakou zeleninkou,,

babullka1
6. máj 2009

Je to sranda,kazdej chuti nieco ine:Djha mam dnes zlu naladu,tak som sa rozculila v banke ze az..ma manzel musel doma utesovat...lebo ja som taky placko 😝

juliett99
6. máj 2009

ja mavam zlu naladu iba ak sa nevyspim poriadne, a kedze dnes som si svoju hodinku neodpustila tak som kludna,,

teda az na rano ked mi pani ucitelka v skolke povedala ze Dado nepocuva a bla bla,,, ze je hrozne zivy a robi si sam co chce,, to bude radost ked pojde v septembry do skoly,, 😖

babullka1
6. máj 2009

No to verim ,ja mam sesternicu tiez pojde do skoly a to je cert,strasne mudra na svoj vek....nenecha sa vobec nikym ociganit,ma na vsetko svoj nazor a v skolke ju to vobec nebavi,vraj sa tam nudi 😝

silvuskaa
6. máj 2009

juliett je to pekny datum, podla lekara mam vsak termin 5.9., tak uvidime. a 20.9.2008 sme mali svadbu, takze september je nas 😉 Ufff tak kapustu kyslu mozem aj ja, segedin alebo kapustnicu to je pozer 😀

inffinity
6. máj 2009

tu mám taky moc ráda,ale tedka mě nějak nafukuje, tak si raději nedávám..nevím co na to beruška..

silvuskaa
6. máj 2009

A co poviete na stiplave? Ja mam rada feferonky...nemoze to vadit miminu?

juliett99
6. máj 2009

silvuska mame rovnake chute uff skoda ze ho tu teraz nemam,, uz by som sedela nad hrncom, 😀 😀 😀

babulka ale on u ma 7 mal rok odklad,, a je stale hravy,, skola ho vobec nebavi a najhorsie je to ze ja nie som jeho mama aj ked mi tak hovori obcas mam problem snim robit poriadky, ☹

babullka1
6. máj 2009

No to som nevedela ze ma 7..nasa sa zas strasne tesi do skoly,velmi ju bavia cudzie jazyky,ono je to asi tazke mu rozkazovat ,vsak?

perla200
autor
6. máj 2009

no ja som zjedla všetko čo nezjedlo mna...ked sme isli do restaurácii tak časník mal lufty, kolko som si naobjednávala...len pozeral....

ale teraz dva dni diétka..ale neuskodí mi to .....

juliett99
6. máj 2009

je to tazke ti poviem lubim ho,, jak keby bol moj,, ale je tam nieco co ma stve ze je taky a neviem v nom nic navodit nato aby sa prestal hrat a zacal sa venovat trebars sportom,, alebo knizkam.

perla200
autor
6. máj 2009

aj môj svagor ma nevlastného syna, ktorý je vlastným synom môjho kamaráta, takže sa s ním stretávam aj na jednej aj na druhej strane...strašne ho lúbim tiež..bude mať 4 roky a je úžasne krásne vyvinutý....a pritom sme trpli čo s ním bude, pretože svagriná v rannom stádiu havarovala na aute, mali velmi ťažkú haváriu, boli pri tom mrtvi, teda jedna mrtva, a malý sa udržal a v nemocke sa dozvedela že je v tom.....

juliett99
6. máj 2009

to je super ze sa maliky udrzal,, a este aj super je ze je malinky ok,, a dobre zdravucky,, 🙂 🙂

vies perli ja si myslim ze dado to ma tym ze Robi sa o neho stral sam od jeho 5 mesiacov,, a urcite aj babka a robove sestri ho skor rozmaznavali,, nevenovali sa tak ako by mu bolo treba,,a teraz je uz asi neskoro,, proste ma svoju hlavu a robi si co chce, ajked rozumu ma ale viac na somarinky.

babullka1
6. máj 2009

juliet,musi to byt tazke...ale je to krasne ze ho lubis a mas k nemu pekny vztah....

svistik
6. máj 2009

Ahojte dievcata!! Hlasim sa s UZV!!! vsetko je v poriadku!!! Mam fotecku!!! Ale rozmazanu... lekar povedal, ze to bude nejaky sportovec, lebo sa stale vrtelo a vzdy ked urobil nejaky snimok tak bol rozmazany... ak je to uz teraz hyperaktivne co z toho bude 🙂???

perla200
autor
6. máj 2009

leri a myslíš že Maťo neni taký? on ma dvojitú výchovu aj trojitú niekedy...a to sa na nom odráža všetko...u otca je hrozne zlý, u matky ako anjel...ja mu hovorím že schizofrenické dieťa 😒

svistik
6. máj 2009

juliet!!! Nebojkaj sa!! Manzelova sestra je druhykrat vydata a z prveho manzelstva ma syna... bol fakt hrozny a nevedela si s nim rady... a teraz je vies aky super!!! A to je len 8mak... to by sa mohlo urovnat...

juliett99
6. máj 2009

perli,, dik za podporu
vies tento vikend si jeho mater bola pre neho zas asi po 2 mesiacoch tusim,, a zas plakal ze k nej nechce lebo krici a je zla,, a ked v nedelu prisli tak zas plakal ze on nechce ist domou a chce zostat s nou,, neviem co mu ta jeho mater natlacila do hlavicky,, / inak ona sa tak sama nazvala ked zistila ze mi maly vravi maminka, povedala ze on svoju mater ma/ preto jej tak hovorim lebo si tak sama povedala.
maly musi mat v hlavicke chaos, raz pride oduty,, raz normalny,, a teraz prvy krat co robil caviky..

ale babenky verim ze davidko sa mam zmeni ked pojde do skoly,, a zacne sa chovat uz ako velkac,, 🙂 slniecko moje,,

juliett99
6. máj 2009

svistik super,,
davaj fotecku do albumiku,,, uz tesinkame,, super ze je vsetko ok,,, 😉 😉 😉

babullka1
6. máj 2009

svistik...tesime sa s tebou ze je vsetko ok 😀

svistik
6. máj 2009

juliet... ako som predtym pisala o manzelovej sestre ona ma divoku kombinaciu... v druhom manzelstve ma 3 deti... svojho chlapca, manzelovu dceru a spolocnu dceru... a ja vas nevlastne maminky strasne obdivujem 🙂

juliett99
6. máj 2009

svistik
ja si myslim ze nam vlastne dado pomohol,, ze som zostala tehu,, lebo ked sme zostali spolu tak som sa venovala dadovi a zabudla som nato ze aj chcem byt tehu,, a vidis stalo,, sa, tesime sa vsetci domka,, a dokonca aj dado.

ozja uz ti dali aj tehu knizku?,

svistik
6. máj 2009

je uzasne, ze to vidis takto 🙂

ja uz mam tehu knizku 6 tyzdnov... mne ju lekarka dala hned, zevraj kvoli rizikovosti a cokolvek sa dialo, vsetky vytoky, bolesti atd. tam zapisovala... len sa bojim, ze je nejake malicke... ma len 34 mm, to mi nejako nesedi s knizkami 🙂 je to v poriadku??

dadkag1
6. máj 2009

sa citim ako reklama na Fidorka KED MUSIS TAK MUSIS........ 😀 😀
Som hadam uspokojila to nase miminko palacinkami a dufam ,ze uz nebude do vecera vymyslat nejake specialitky 😀

svistik tak to musel byt super pocit vidiet to tvoje krasnucke babatko?????

juliett99
6. máj 2009

nestresuj sa moja ak ti dr. nic nepovedala tak je asi vsetko ok,, 🙂

dadkag1
6. máj 2009

svistik knizky su knizky na ne nemozes pozerat lebo kazda sme ina a ako tu uz niektora s nas pisala ,ze ked postavis 10 tehu bab ktroe maju rovnaky termin kazda bude vynimocna 🙂

juliett99
6. máj 2009

svistik presne ako pise dadka kazda sme ina 😀 😀

svistik
6. máj 2009

dakujem dievcata... idem von so psom a idem si oddychnut... krasny dnicek pa

juliett99
6. máj 2009

aj tebe moja,, len sa moc nenahanaj zo psikom,, a nech ta nezhodi,, 🙂

andrejka10
6. máj 2009

Juiliet určite si dobrou maminou, a ta hyperaktivita sa utrasie, keď bude mať viacej povinností. 🙂 Aj záujem o školu bude mať, všetko chce čas. My sme si s tým starším užili....... A dnes uvažuje o medicíne na Karlovke.

Zajtra babenky idem aj ja na ultrazvuk, idú mi ho nahrať na USB kľúč. Už sa teším. Veď náš tato nás nevidel už dva týždne, tak nech má nejakú pamiatku. Len som sa musela odhlásiť zo skúšky. Nestíham sa aj učiť, aj vychutnávať tehulkovstvo aj veľa veľa papať a spinkať. 😝

Svištík, nestresuj sa zbytočne. Tiež si myslím,že pokiaľ ti lekár nič nepovedal, tak to bude OK. Musíme im veriť. 🙂