Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

andrejka10
7. máj 2009

Ahojte všetky nové tehulky. 🙂
Dnes som tu nebola od rána a to bolo teda čítania. Uffff. 😀 Ale mám nááádherné fotky z 3D, tak sa teším, len malá sa nechcela ukázať v plnej paráde. Otočila sa nám chrbtom. 😉 Mám ich už aj v albume. 😎
Infinnity, že nemáš nové priateľky?? Pozri po celom Slovensku ich máš. Nikdy nevieš, kde sa stretneme. 😅
Juliet, nehrabe ti, len sa nám pletú dni. Víkendy sledujem, len podľa toho, že je synátor doma a musím veľa, veľa variť. Ináč som presne dopletená tak, ako ty.

mi.mimi2
7. máj 2009

juliett99
jasne pak dám všetky infošky..... 😉 aj ohladom nemocnice a jasné aj porodu 😉

juliett99
7. máj 2009

andrejka to mas pravdu,, cele dnii som doma zatvorena,, aje neviem ako som si zmyslela ze v pondelok je 13 a idem na poradnu az dnes ma kamaratka usmernila ze 13 je az v stredu,,
a to minuli poradnu som prisla o den skor,, na poradnu,, ale som sa zbadala skor tak som rychlo zdrhla ,, aby ma sestricka nevidela xixixixi

ozaj babenky mam otazocku ten zlty hlien alebo co to stale zo mna slapka bude trvat cele tehulkovanie,?

andrejka10
7. máj 2009

mimi, no vidím, že asi tu už, už bude 🙂 Tak trošičku ti závidím, ale držím palce. Daj nám vedieť ako to išlo 🙂
Juliet, no s tým ti neviem pomôcť. Skús sa opýtať v poradnil. 😉

juliett99
7. máj 2009

a ty to nemas?, nemas stale pocit ze ako keby ti crvklo,?? 🙂 🙂 😲

andrejka10
7. máj 2009

😀 , nie že by som nemala, ale určite nie stále a nejako výrazne. Ale na druhej strane, mala som to aj pred teho, takže ja nemám s tým problém. Mala by som mať? 😕 😕

juliett99
7. máj 2009

ja neviem andrejka ,, preto sa vlastne pytam,, ja som tehula prvy krat a vlastne od kedy som zostala tehotna tak sa mi to stava a teda aj s tym zltkastym hlienom,,, ☹

andrejka10
7. máj 2009

No nie som odborník, čo je v norme a čo nie. Ale niečo určite bude, veď načo by boli slipové vložky?? 🙂 Radšej sa opýtaj v poradni.

juliett99
7. máj 2009

dakujem spytam,, sa v stredu,, to uz hadam je toho 13.maja,, 😀 😀 😀

juliett99
7. máj 2009

andrejka mrkla som do albumiku sanrinka je prekrasna a ten jazycek , ako pekne bolo vidiet aj ta nozicka,, 😵 😵 😵

andrejka10
7. máj 2009

Že je krásna. To sú naozaj super obrázky, škoda, že sa nemôžem potešiť spolu s tatíkom. Musíme vydržať ešte 3 týždne. Ale veď mám Vás 😀 😀 😀

juliett99
7. máj 2009

to je veru skoda,, ale verim ze tie 3 tyzdene rychlo prejdu aby ste sa mohli spolu tesinkat,, 🙂

andrejka10
7. máj 2009

Óó, ďakujem, si zlatá. Ale my sme si aj zvykli. No niekedy chýba ako napr. dnes. 😢

andrejka10
7. máj 2009

julietka a ty ako sa cítiš? Stále ležíš?

juliett99
7. máj 2009

andrejka ,, dakujem ano stale lezkam ,, dnes som zobrala maleho na navstevu pozriet kamarata a ja som si tam polezala ako domka,, a chlapci sa pohrali,,
dufam ze v stredu mi ujo doktorko povie uz dobre spravy,, 🙂

uplne ta chapem,, ale 3 tt su dost,, ten nas tao chodi prec tak na 3-4 dni a je nam smutno,, ☹ a aj vstredu bude smutno lebo na poradnu pojdem sama,, ale tak aspon fotecku mu prinesiem,, drobceka,,

andrejka10
7. máj 2009

Juliet, neboj sa 4dni vydržíš v pohode. A z fotečky sa bude určite tešiť nielen ocko, ale aj braček. A dúfam, že v stredu sa naozaj dozvieš dobré správy a už nebudeš musieť ležať. 😉 Držím palce.

Musím sa lúčiť s vami, moje tehulky. Deti ma vytláčajú od PC. Ja si Vás zajtra dočítam. Aj tak som sa dnes nejako rozpísala. 😵

perla200
autor
7. máj 2009

ahojte babulky....andrejka tvoje príspevky sú super...neviem ale cítiť z teba takú pohodu...no deti sú deti....a lukáš sa teší na sáru?

mi.mimi2
7. máj 2009

andrejka10 no už sa tešímmmmmmmmmm 😉

dadkag1
7. máj 2009

ahojte tehulky som prisal pozriet co nove 🙂
juliet ten zltkasty vytok obcas mavam aj ja, ale je to normalne ,ze to sa pocas tehu vytvara 🙂 ,ale ako ti radi babulky istota je gulomet tak sa radsej opytaj ,sak naco mame tych doktorov, 😀

perla200
autor
7. máj 2009

no tehu výtok je normalny...ja som v prvom trimestri mala tiež výtok....len bezfarebný a bez zápachu....

juliett99
7. máj 2009

dakujem za radi koceny,, ja sa aj tak teda spytam v stredu tohho mojho doktora,, 🙂 🙂
pekne snicky vam prajem a uzite si predlzeneho vikendiku,, 🙂

andrejka10
8. máj 2009

Dobré ránko, moje zlaté tehulky. Dnes sa Vám nechce písať???? 😀
Mala som strašnú noc, nemohla som spať a ešte o 3ráno som buntošila po byte. 😉 No neviem sa uložiť. Rada som spala na brušku - už nemôžem, spávala som na chrbte - malej sa to nepáči a v posteli sa stále obraciam 😀 Dúfam, že vy ste mali lepšiu noc. Ale káva s veeeeľkou kopou šľahačky to spraví a vonku je dnes taký nááádherný deň.

perla, ďakujem. No náš Lukáš, nebol veľmi nadšený, keď sa dozvedel, že čakáme ďalšie, ale vyrástol nám z neho suprový chalan, tak už je to v poho. Chodí okolo bruška, hladká mi ho a hučí do neho niečo po anglicky, vraj nech si zvyká....... 😀 😀 😀
Mimochodom ani môj manžel už veľmi nechcel "tretie", ale čo neurobí pri svoju manželku 😀 😀 😀. A svokra húúú, tak to je iná káva, tá zrejme nespí ešte teraz, že čakáme tretie. 😵 A za výber mena sa so mnou normálne pohádala 🙂 🙂 🙂 ale inak všetko v pohode. 😀 😀 😀 😀 Život je krásny a toto tehulkovanie si naozaj vychutnávam a nenechám si ho ničim, a hlavne nikým pokaziť.

mimi a ty ako? predpokladám, že už nie si doma. Myslela som na teba v noci. 😉

dadkag1
8. máj 2009

Ahojte babulky.Krasne ranko 🙂
Vidim ,ze niesom sam,co ponocuje.Andrejka ty nemozes najst miesto a mna mori chorobka.Celu noc som prekaslala. 😒 A nadch ta mi hadam tecie aj ocami 😀 😀
este ,ze to slniecko vie tak krasne potesit dusicku.
Ja uz pekne makam od pol siestej,lebo manzelik isiel aj s kamosmi tahat drevo na vazbu,na nas domcek.Tak ako dobra zienka som im robila svacinu. 🙂

Sranda andrejka ,ze sa svokra stara do toho ako si nazves vlastne babatko.

Prajem vsetkym pohodovy den 🙂 🙂

andrejka10
8. máj 2009

Ahoj dadka, nie makať, ale lažkať do postele a všetko vyležať. 🙂 K tomu nejaké vitamínky, aby si bola fit.

perla200
autor
8. máj 2009

no to s tým hučaním po anglicky bolo dobre andrejka....no lebo je puberták a predsa to asi len ťažšie znáša🙂)))

dadkag...aj my mame brigádu na dome a ja sa po tom črevnom víruse cítim slabá, ešteč že mám babku a mamu, ktoré navaria.... 😉

mi.mimi2
8. máj 2009

andrejka 10....
ahoj no ešte som...i keď v noci som ani nespala malé je nejaké divoké... 😉tak uvidím čo sa bude diať...asi naozaj vydržíme do nedele 🙂 má náš lekar službu tak by to bolo úplne perfektné 😉 držte palce
a vy sa ako cítite kočky??,

babullka1
8. máj 2009

ahojte babule,som tu skoro dva dni nebola 😒 boli sme s manzelom u svokrovcov....co nove ako sa mame 😝

perla200
autor
8. máj 2009

babulka....dobre sa mame....teda ja už sa mam celkom dobre

babullka1
8. máj 2009

Ahoj Perla,normalne mi to tu chybalo 😀 Ja som sa dnes rozhodla pre inu porodnicu,tak citam diskusiu o nej 😝

svistik
8. máj 2009

Ahojte dievcata!!! my sme boli v prirode grilovat pstruhy... boli dokonale!!! chcela by som sa s vami poradit!!! Myslim, ze juliet pisala, ze ma stale pocit akoby jej cvrklo, to mam aj ja, ale najhorsie, ze dnes ten vytok nejako zozltol... i ked stale je bez pachu... tak neviem... a pritom mam nejake vklady, ktore mam uz druhy tyzden prave na ten vytok... toho sa asi nezbavim, ci co si o tom myslite???