Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

perla200
autor
2. jún 2009

a kvôli čomu ti ich predpísal?

maja177
2. jún 2009

ahojte no ja som tu nova ale ako tak sledujem pekne ste sa tu stihli rozrecnit za ten mesiac 🙂 drzim vam vsetkym palceky nech to uspesne dotiahnete do konca 🙂

katka.mina
2. jún 2009

zevraj mam palivy vytok ale vysledky testov mi maju prist az zajtra....a robila mi iba prehladku....pricom som mala iba malinkate ranky z holenia....

katka.mina
2. jún 2009

tak neviem podla coho to zistila a ni priznaky nemam...

perla200
autor
2. jún 2009

maja kludne s pridaj....vitaj....

tak v tom ti neporadím....nastastie to som nemala:(

olalka
2. jún 2009

ahojte 🙂 maja vitaj
ja som dnes mojej babulke kupila nadhernu zavinovacku, bola som si zlepsit naladu 🙂

silvuskaa
3. jún 2009

dobre ranko, tak ja akurat ranajkujem.
olalka super aj ja som uz pozerala po zavinovackach, hlavne na mmb je nadherny vyber.
Ako ste sa vyspinkali?? 🙂

hanam
3. jún 2009

dobre ranko

perla200
autor
3. jún 2009

čaute kočky....ako sa dnes máte? mne poslíčkovia odišli hned ako prislo magnezko...takže to poslíčkovia neboli🙂))))

silvuskaa
3. jún 2009

perli tak to je super ze uz nemas bolesti. Ja mam chut dnes nakupovat 😀 Sama neviem preco ale proste mam taketo chute...az na to ze som v robote 😀

kwetinnka
3. jún 2009

caute,caute, tak to je super perli ze už si v pohode,ja som si dala pomaly varit obed a idem sa drtit...dufam ze budu milosrdný:o) Silvus a aj sa niekam chystas nakupovat?nieco pekne do výbavy. 😀

silvuskaa
3. jún 2009

mam pred vyplatou 🙂 tak ani moc nie, ale mozno predsa len behnem do tesca nieco pozriet.

kwetinnka
3. jún 2009

ale možno nejaka drobnostka by sa nasla:o))

silvuskaa
3. jún 2009

ked tomu sa neda odolat, doteraz som nechcela nic nakupovat este, zdalo sa mi to skoro a teraz ma to zato riadne pochytilo 😀

hanam
3. jún 2009

perli super ze je ti fajn...a inak ako sa mate...ja idem zajtra konecne na cvicenie tak uvidim co nas budu ucit 😀 😀 😀

babullka1
3. jún 2009

Ahoj Perla,tak uz som konecne tu,dnes nam zapojili net v novom dome 😉 😀 😀 😀 Tak som rada

perla200
autor
3. jún 2009

no super....babulka..... tak môžeš byť s nami stále 😀

babullka1
3. jún 2009

No v podstate hej,ked budem mat cas tak uz tu mozem byt 😀 Akurat ideme zakurit v novom krbiku,tak sa tesim 😀 A ako sa inka mas?Mne je dneska v celku fajn 😉

perla200
autor
3. jún 2009

ale aj mne je dobre...len občas so mnou kývu hormony a som taká precitlivená strašne....a vadí mi to.....a v poslednej dobe som už dva krát plakala bez príčiny..... tak neviem či to mavate aj vy????

babullka1
3. jún 2009

Aj mne tak byva,ale ja neplakavam ale vykyvy nalad mavam tiez 😉

kwetinnka
3. jún 2009

hanam a na ake cvicenie ides? to predporodne? kde ta ucia dychat a tak?

andrejka10
3. jún 2009

Ahojte tehulky. Tak ako sa mi máte? A juliet ty??? Dlho som sa vám neozvala, ale nebolo času. Synátor sa mi vrátil z toho Nemecka, chorý ako pes. Nič nerobíme, len lietame po lekároch. A možno nás dnes neobíde ani ušné. Uvidíme, či konečne zaberú antibiotiká. 🙂
A s tým nakupovaním, ach uff. Tak ja som včera navrhovala doma aby na dvere do potravín, lepili značku zákaz vstupu "tehotným". 😀 😀 😀 Už vyzerám ako dve korytnačky nie jedna. Ale veď môj včerajší večerný jedálny lístok vyzeral takto: začala som vývarom s rezankami, potom melón, ďalej mäsko na prírodno s volským okom, hranolky, ryža, stále bolo málo, tak som dokončila štvrťku melóna, málo sladkého, tak som zbaštila bielu študenskú pečať - celú a sama a ešte som to zavŕšila veľkým jogurtom. Ja nemám predstavu, keď s tým neprestanem, ako budem vyzerať......... Ale keď na všetko som mala takú obrovskú chuť. 😵 😵 😵 A vôbec mi nebolo zle, skôr som mala pocit, že konečne som si ulahodila. 😀 😀 😀 No proste strašnééééé

kwetinka, myslím na teba a budem ti držať palce. Si šikovná, také štátnice zvládneš ľavou zadnou.

kwetinnka
3. jún 2009

perli aj ja som taka,najprv by som plakala ,potom kricala:o) hormony su svine:o)))

kwetinnka
3. jún 2009

Ahoj andrejka,tak dufam ze antibiotika synatorovi zaberu a ty nebudes musiet lietat tolko,sak to musi byt aj vycerpavajuce...tak ked ti nebolo zle...len si sa poriadne najedla.a to si vseytko popapala naraz?na jedno posedenie?tak ked si Sara vypita....ja sa chystam akurat tiez nieco obedovat. Dakujem ze podporu, potom sa pochvalim ci už som Mgr alebo mi to nedali.

perla200
autor
3. jún 2009

ale to je hrozné....proste nič mi neni, zrazu mi niečo muž povie, ako napr. také niečo nad čím by som sa pred tehu ani nepozastavovala...a teraz? ma to v momente rozplače,on nechápe ja nariekam.... proste horor!!!! 😖

andrejka10
3. jún 2009

No kwetinka, všetko naraz ale trvalo to dlho 😀 . Samozrejme všetko pekne som prelievala minerálkou a džúsom. Ani v tom som nemala jasno, tak raz pohár minerálky a raz pohár džúsu 😀
A neboj sa, keď sa tam dogúľa milá a krásna tehulka, všetci budú paf, a ani ich nebude zaujímať, čo hovoríš a vieš a ten titul Mgr. bude tvoj 🙂 🙂 🙂

andrejka10
3. jún 2009

Perla, mne je zase všetko strašne smiešne. A to asi vyzerá horšie. Ty sa rozplačeš a to sa ztoleruje veď je tehotná, to je v poriadku, ale ja sa rozosmejem a mne už povedia veď tá je šibnutá 😀 😀 😀

perla200
autor
3. jún 2009

andrejka, proste si sa nevedela rozhodnúť čo by si si dala tak si si dala vsetko🙂))))))

andrejka10
3. jún 2009

Perla, no konečne ma niekto vystihol, milééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kwetinnka
3. jún 2009

andrejka a inak sa amte ako? vsetko v poriadku?