Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

andrejka10
3. jún 2009

Svistik, 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Uži si pekný večer.

svistik
3. jún 2009

dakujem....
citala som co sa stalo Henike... nedokazem si to predstavit ☹

svistik
3. jún 2009

a aj tebe krasny vecer 🙂

perla200
autor
3. jún 2009

kto je henika?

andrejka10
3. jún 2009

Svistík, aj mne jej je veľmi ľúto. Verila som, že všetko nakoniec dobre dopadne. ☹
Perla, prečítaj si príspevky v téme: lekár vraví o mřtvom plode.
Dobrú noc babenky zlatučké. Už nevládzem, idem spinkať.

silvuskaa
4. jún 2009

Bre ranko🙂
tak ja opät v praci, ale uz len 2tyzdne, tak sa zbytocne ani nestresujem, teda sa snazim 😀

saska73
4. jún 2009

Dobré ránko dievčence,
včera ste tu rozoberali tému nohavičiek. Ak sa vo vašom meste nachádza obchod Peacocks - tak tam majú úplne super gaťky. Bavlnené, tenká guma, pod pás, 5 alebo 4 v balení, cena 6,5 €. A všetky veľkosti.

Baby Henika je moja i-net kamarátka (ak sa to tak dá povedať, veľmi rada ju mám) z iného diskusného fóra. Strašne milá fajn baba optimistická, veselá,... a ked ju odviezli do pôrodnice, všetky sme si mysleli, že už ide rodiť. Bol to šok, poplakala som si riadne. Manžel mi chcel vtedy aj vypnút PC.

saska73
4. jún 2009

Hop baby beriem späť - mám na mysli inú Heniku, pozrela som si tejto fotku a nie je to ona. Táto "moja" henika mala 15.júna rodiť, na konci mája ju odviezli do nemocnice, ževraj mala vysoký tlak. Lekári bábo nezachránili a zomrelo v brušku. 😢 😢 😢

saska73
4. jún 2009

Teraz aj ľutujem, že som to sem napísala 🙄 Dúfam, že sa nebudete zbytočne strachovať, nech sú vaše mimi veselé aj naďalej v brušku.

silvuskaa
4. jún 2009

saska to je strasne smutne ☹ Ja citavam taketo temy a muz mi potom nadava ze prestanem mysliet na take veci, aj ked by som nemala a potom rozmyslam nad vsetkym moznym a len sa strachujem, co vsetko sa moze stat.

andrejka10
4. jún 2009

Dobré ránko babenky. 😀
Saska, vôbec sa netráp, že si to tu napísala. Všetky si uvedomujeme, že aj takéto veci sa stávajú. ☹ Je jasné, že máme radšej tie príbehy, kt. končia dobre. Nie vždy to tak je.
Inak, ten obchod, čo si spomínala, zrejme v PP nie je, alebo aspoň o tom neviem.

Tak sa mi tu držte dnes babenky, musím sa učiť, zajtra mám poradňu a skúšku. Zlú, škaredú skúšku.Fuj..... 😵

silvuskaa
4. jún 2009

andrejka 🙂 ty si sikulka vsetko zvladnes...teda zvladnete. Drzime palceky 😉

andrejka10
4. jún 2009

Ďakujééééééém, si milááááá. 😀 😀 😀 😀
Ale teraz sa s vami na dnes naozaj lúčim. pááááááá

Ešte som zabudla, Juliet neozvala si sa nám už 2 dni. Dúfam, že ste obaja v poriadku. Držkaj sa nám. Myslíme na teba. 🙂

perla200
autor
4. jún 2009

ahojte...juli je že vraj ok...neviem prečo sa neozýva....

no saska...to sú smutné veci a je hrozná tragédia, že sa stávajú.....

ale nam sa to nestane!!!!!! myslíme pozitívne dievčatá🙂)))))

ozaj od dnes som oficiálne na MD!!!! hurá!!!!

juliett99
4. jún 2009

ahojcek,, sorry ze som sa neozyvala len mala som na izbe babku ktora celu noc chrapala na druhy den ma hrozne bolela hlava a aj ma prelozili z gyndy na rizikove 😉
mam tu jednu super babenku v 26tt je nam tu celkom dobre mame na izbe sprchu aj wc. jedlo no strach a hroza este ze su zasoby z domu.
od vcera vecera uz nemam infuzky alle asi dnes na noc dostanem lebo v noci som mala zas tvrdnutie , dnes som bola na sono susnik malinky/a uz ma 174g xixx no placenta stale hlboko zasahuje do krcka, 😒 ☹ nezlepsilo sa to zatial.

adula13
4. jún 2009

Ahojte maminy..tiež som tu dávno nebola.Stále prerábame kúpelku s weckom no už sa blíži vyvrcholenie..chvalabohu!.. 😵
Julii,vravíš,že ťa preložili a máš tam fajn spolubývajúcu..tak aspoň konečne príjemnejšia zmena..a ostatné sa dá isto do poriadku.Len musíš byť trošku viac trpezlivá..tá moja večer,keď som zaspávala,mala štikútku..čítala som o tom na nete,len som si nevedela predstaviť,ako to ženy môžu rozoznať.Trvalo to chúďatku asi 4-5 min pravidelné odozvy..a potom prestalo tak sa ešte dobre pomechrila a asi zaspinkala.. 🙂
Perly,o 2str dozadu som čítala o tvojich náladách..bože,keď si predstavím tie moje spred 2 mesiacov..sama som nechápala,prečo toľko revem.. 🙂 ..a čo je najhoršie,i keď som si uvedomovala,prečo som taká precitlivelá,myslela som si,že ma nikto nechápe..ako pubertiačka..haha.. 😀 ..ale už to prešlo a je mi teraz super.. 🙂

adula13
4. jún 2009

Perly,tú materskú ti prajem.Ja si ju užívam od štvrtku 28.5. teda tiež nie dlho.A poviem ti,že už bol najvyšší čas..akosi som bola stále unavená,možno aj z toho každodenného cestovania do práce..45km tam ..a s 3-ma prestupovaniami,keď som šla autobusom a nie autíčkom..to som tiež často vetrala..tiež som sa dala na 4-ročné štúdium angliny popri práci a akurát som 1.semester v pondelok skončila,tak konečne si to doma tiež užívam..aj keď ešte v mierne rozbombardovanom bytíku..ale v sobotu by sme to mali už dokončiť.. 🙂

jankabelka
5. jún 2009

Ahojte babenky, môžem sa k vám pridať?

silvuskaa
5. jún 2009

jankabelka samozrejme ze mozes🙂 Citam ze ste boli na 3D v Hlohovci, je to tak perfektne ze? My sme boli 2dni po vas.
Juliett aspon mas s kym pokecat a neni ti tak smutno ked mas dobru spolubyvajucu. Nebud nestastna s drobcom to zvladnete🙂

jankabelka
5. jún 2009

Chcem sa spýtať na jednu vec, dnes ma bolí akosi bruško, ako keby mi bábo tlačilo pod rebrami, a z toho mi vychádza tupá bolesť do celého bruška 😕

jankabelka
5. jún 2009

Silvuska áno bol to fakt super zážitok, a doktor bol tiež super 😅

juliett99
5. jún 2009

silvuska to teda hej mas pravdu je nam spolu super.. 🙂

silvuskaa
5. jún 2009

je mozne ze ti tlaci babo na rebra, mna tiez bolieva..ci skor tlaci na pravej strane pod rebrami a je to dost neprijemne.

jankabelka
5. jún 2009

áno to máš pravdu je to dosť nepríjemné, a bolia vás niekedy vaječníky? mňa to dnes akosi lapilo,ach jaj a neviem z čoho to môže byť, dúfam, že som neprechladla

perla200
autor
5. jún 2009

ahojte babenky....

juli - taká som rada, že si ok.....inak je to super, ked mas niekoho takého na izbe, aj ja ked som bola kvôli tomu ružovému výtoku tak som mala na izbe takú bláznicu, ona mala cystu na vaječníku - nebola tehu ale tak sme sa nasmiali a ubehlo to ako voda....obidve sme sa namalovali na vizitu, aby sme dobre vyzerali a tvárili sa na doktora...mna pustil domov, ju nie....a to bol štedrý den....ale moc mi pomohlla psychicky.....

ja ako som začala brať vyššiu dávku magnezka ma prestalo bolieť tie kríže....chvalabohu....ale mala tlačí na vsetko, na rebrá, teda pod rebrá ma kope až ma mykne, aj včera sme boli na kofole a kamaráti jej klopkali na bruško a potom sa čudovali že čo vyvádzala.....🙂))))

silvuskaa
5. jún 2009

jej perla to muselo byt zlate jak im mala odklopkaval naspat🙂
jankabelka teraz nas boli kazdu chvilku nieco, aj mna raz picha v brusku, raz boli pod rebrami a teraz ma v poslednej dobe boli poriadne chrbat. Pokial by ta boleli vajecniky stale a neprestalo to, tak sa spytaj lekara na to.

silvuskaa
5. jún 2009

jaj baby aka som nasrana! Moj drahy manzel v poslednej dobe ked pride domov tak cumi len do telky a mna to uz dobre vytaca. Jasne ze pred tym behne so psom von a da mu jest ked som dlhsie v praci ale vcera ma uz riadne vytocil s tou telkou.

jankabelka
5. jún 2009

Perla, vaša malá musí byť riadna šibalka, keď odklopkávala z bruška 😅
silvuska ja viem, že teraz to bude čím ďalej aj pre bábo stiesňujúce, ale dúfam, že to všetko dotiahneme do víťazného konca.

perla200
autor
5. jún 2009

silvuska...zruš ho🙂)))

no naša malá je expertka, ked hovorím o nej, normalne sa hýbe a reaguje na meno...fakt!!!

jankabelka...samozrejme, že to dotiahneme dokonca...a budeme všetky moc stastné a vytešené z našich bábeniek 😀

adula13
5. jún 2009

ahojte..včera som sa tu trošku rozpísala no nik nereagoval..hmm.. ☹