Randia muži aj so ženami, ktoré majú deti?

scertynejsouzerty
12. máj 2016

Som zvedava, ake máte postrehy, skúsenosti z okolia. Ci randia muži aj so ženami s detmi, alebo su take zeny uz skor na odpis. Je to asi prudko individuálne, ale v dnešnej dobe to uz asi problem nebude, nie? Urcite je vlastne aj veľa rozvedených mužov s detmi.

seahorse27
12. máj 2016

To je teda zvlastna otazka....jasne, ze randia. Poznam X rozvedených zien alebo vdov, ktore maju deti a maju aj noveho partnera 🙄

tyelde
12. máj 2016

samozrejme, aj ženy predsa randia s mužmi čo už majú deti, prečo by to nemalo platiť naopak?

misel0806
12. máj 2016

A preco by nerandili??? To je vada ked ma zena deti alebo dieta?? Otazka mi pride skor ako keby to dieta bolo pritazou randenia😊😆😕

stardust
12. máj 2016

takych sa najde pomenej a este menej, ktori maju zaujem spolupodielat sa na vychove cudzich deti. A samozrejme, matka si musi starostlivo vyberat, koho si ku svojim ratolestiam pusti.

marianna_11
13. máj 2016

@scertynejsouzerty vela takych chlapov vyslovene hlada zeny s detmi. A jasne ze randia, preco by mali byt odpisane? Zato ze maju deti? Vsak to nie je ziadna choroba

klarisa6
13. máj 2016

Ja si myslim ze pokial je zena pritazliva tak vobec nevadi ze ma dietatko. Niektorych chlapov to dokonca pritahuje ze randia s mamickami 🙂

tarra6
13. máj 2016

@scertynejsouzerty aj môj kolega pred časom randil s rozvedenou mamičkou s dvoma deťmi. A už 2 roky žijú spolu a majú spoločné dieťatko.

vika35
13. máj 2016

jasne, ze hej a dokonca sa s nimi aj zenia niektori. ale najdu sa aj taki co by zenu s dietatom nechceli a potom taki ktori ju iba vyuziju a poslu do pip.

maxiva
13. máj 2016

tak ja si myslim,ze asi kazdy muz na chvilu zavaha,predsa nebude mat len partnerku,ale ked chce ist do vazneho vztahu,tak bude mat celu rodinku 😉

katarinapekna
13. máj 2016

nerandia, vačšinou ich preťahuju lebo vačšina žien je po čase tak zufalá, že by dala snad aj konovi za kusok záujmu a predstieraného obdivu 😀 😀 😀 tiež poznanie z okolia, škoda, že smutné, ale realita nepustí, tá nie je ružová 😀

marco88
31. máj 2019

Áno randíme😊
Prečo by sme nemali?
Napríklad: muž má dieta, dalšie vlastné už nechce (rôzne dôvody, napr. vek 40) no je rodinný typ a má rád deti a žena (väčšina žien) túži mať deti a byť matka, bez detí je oničom život. Teda ten chlap si prirodzene hľadá voľnú mamičku a nie bezdetnú ženu, ktorá by sa trápila že on už nechce deti. Keď sa nájdu a rozumejú si, je to super😊🍀

kolecko11
6. jún 2019

Ano, určite...moja naj kamarátka s 1 dieťaťom (5roc), randí a dnes už aj žije s mužom po 40ke, ktorý sa už necítil na to mat malinké babo. Jej synovi sa venuje viac ako biologicky otec, maly ho zbožňuje...všetci 3 ja majú spolu veľmi pekný vzťah 🙂

eva8
7. jún 2019

Kedy ma zaneprazdnena mamicka s dvoma malymi detmi cas na randenie, ked nema nikoho, kto by jej s nimi pomohol? A ked vyrastu, uz je stara 🙂

kofoluska
29. júl 2019

Mam v okoli kopec prikladov, kedy chlapi randili so zenami, ktore mali deti (ci uz po rozvode alebo ovdoveli) a su spolu dodnes stastni, poniektori maju aj vlastne spolocne dietatko. Moja mama tiez po rozvode neostala sama, a to sa rozvadzala viac ako 30 rokov dozadu.

stastnystastlivec
29. sep 2023

@scertynejsouzerty každá ženská má to, čo každý chlap chce...