Rastlinné nátierky. Sú zdravé? Konzumujete ich?

labelo
3. okt 2009

aky mate nazor na rastlinne natierky ako napr. RAMA,VETO,DELA...?su naozaj zdrave,konzumujete ich?

cessy
3. okt 2009

nie ja osobne ich nemusim, mne smrdia 😝 . kupujem obycajne maslo 😉

mikalove
3. okt 2009

mne chutí rama,pre malú klasické maslo a mm je to jedno

claudee
3. okt 2009

kupujem ich, nemám proti nim nič.. a v živote som sa nad týmto ani nezamýšlala 😀

jaroe
3. okt 2009

tak moj nazor je, ze zdrave nie su vobec. Uz ich nekupujem

jasminet
3. okt 2009

ja ich kupujem aj konzumujem, ci su zdrave to netusim. striedam ich ale s obyc. maslom. na cerstve pecivo alebo vianocku je najlepsie 😵

mracik
3. okt 2009

ja si tiež nemyslím, že by boli zdravé. Ale to nie je ani maslo a už vôbec nie tavené syry. No väčšina ľudí používa hlavne tieto tri "nátierky", pritom existuje toľko zdravších alternatív...

jankula
18. júl 2013

Ja si myslím, že všetko, čo nám dáva príroda je lepšie ako to, čo obsahuje hromadu dochucovadiel, farbív, umelých príchutí, zmäkčovačov, zvlhčovačov, látok upravujúcich vzhlad či chuť daného produktu ... My margaríny nekupujeme, nepoužívam ich ani do pečenia ... na pečivo si natierame poctivé kravské maslo či domáce nátierky, občas nejaký ten smotanový syr (určite nie tavené). Nik by však nemal mať výčitky z toho, čo jedol či je. Ak má niekto záujem, informácie si nájde a jedálniček si upraví tak, aby spravil niečo pre svoje telo a aj pokoj duše. Ja sa učím stále a mám z toho dobrý pocit. Držím palce aj ostatným, ktorým záleží na svojom zdraví a zdraví svojich najmilších.

tykat
18. júl 2013

pre istotu striedam nech nejem len jeden sajrajt
ono ani obyčajné maslo už nie je čo bývalo, tiež je v ňom veľa pridaných zložiek, výrobcovia sú ledva schopní dodržať podiel mliečneho tuku 🙄