Reklamácia u kaderníka

mimilill
27. máj 2015

Ahojte, nemate niekto skusenosti s reklamaciou u kadernika? Mala som svetlo hnede vlasy, krasne zdrave vlnite. Pred tyzdnom som si zmyslela, ze ide leto a ja by som rada skusila presvetlit konce na blond melirom. Navstivila som "profesionalne" kadernictvo Vogue v Presove a zverila sa do ruk kadernicke. Ta mi moje konce zmelirovala a cely cas zazerala na kolegu. Ked mi umyla vlasy , poznamenala len ze mi este musi na nich nieco naniest pre efekt a ze mam zlozity pigment. Cudovala som sa, ale neriesila som to, kedze som bola zverena do ruk profesionala. Pri konecnom suseni som ju poziadala, aby mi vlasy nefukala, lebo ich mam hrube a budem ich aj tak cesat. Ked mi vlasy vysusila, nebolo to sice nic uchvatne, ale nebolo to ani zle, tak som si povedala, ok, kedze mam nejaky zlozity pigment, skusim viac krat. Prvy sok nastal pri pokladni, ked mi zahlasila sumu za sluzby - 82 €. ZA MELIR. Bola som v takom soku, ze som zaplatila a odisla. Pred dvoma dnami som si umyla vlasy, obycajnym samponom. To co vidim v zrkadle... Placem... Moje krasne vlasy su oranzovo hnede, uplne skrepovitene, spalene a vypadavaju mi uz ked si do nich hrabnem rukou.. Po "meliri" mi ostali 2 biele pramienky.. Nemohla som spat, sla som hladat blocek.. Ked som ho nasla a roztiahla, prisiel moj druhy infarkt. Stalo na nom melir dv 47€+ farbenie dv 17€+ fukanie 18€!!!!!! Ide ma roztrhat od zlosti...

evelynm
27. máj 2015

treba ist reklamovat.

mimilill
autor
27. máj 2015

Ano ja viem, len som zvedava ako sa budem musiet pohadat

mihula
27. máj 2015

@mimilill postrasit ze zavolas televizii a das to zhodnotit inemu odbornikovi.Juj taku reklamu by som im spravila že až

mimilill
autor
27. máj 2015

Dievcata verte mi, som zufala

bonaqa2013
27. máj 2015

@mimilill načo za kaderníčkou - ROVNO ZA MAJITEĽOM. No a samozrejme povedať o televízií.

lenka674
27. máj 2015

@bonaqa2013 ja by som tiez urcite sla reklamovat, daj vediet ako to dopadlo, drzim palce

alaguema
27. máj 2015

@mimilill ten úkon už nevyreklamuješ, zaplatila si ho, dostala si bloček, mala si sa hneď pozrieť, za čo vlastne platíš a reklamovať hneď vtedy, že fúkanú si nemala a teda nebudeš za ňu platiť. To by si uspela takmer na stopro, lebo nikto by sa s Tebou asi vtedy neprel. Teraz ti môžu kľudne povedať, že s takým tvrdením by tam mohol prísť hocikto. Čo sa týka zničených vlasov, tak aplikovať zábaly z henny, kokosového oleja a pre budúcnosť kaderníčka s referenciami. Inak, to vypadávanie nechápem, ak ti farbila len konce a pokožka hlavy neprišla do kontaktu s farbou, tak ti kaderníčka vypadávanie nespôsobila. Tiež nechápem, ako to mohlo byť ok v kaderníctve a doma taká dramatická zmena po umytí. Minimálne si v tom kaderníctve už musela vidieť výsledný odtieň a ani úplne spálené a krepovité vlasy sa bežným presušením (keďže si nemala fúkanú), nedajú až tak zakamuflovať. Mala si sa ozvať hneď. Teraz môžu argumentovať tým, že si si s tým porobila niečo sama. Na tvojom mieste by som sa nehádala, ale vybavila to pokojne s tým, že sa chceš dohodnúť, trebárs že žiadaš nejakú regeneračnú kúru ako "bolestné", nech ti dajú vlasy trochu do poriadku.

alaguema
27. máj 2015

a pre budúcnosť - ozvať sa a ozvať sa hneď. Už keď tam komentovala tvoj komplikovaný pigment, si mala žiadať vysvetlenie a čo ti vlastne na vlasy dáva a prečo atď. Nemôže si predsa s tvojimi vlasmi robiť čo chce. Ak máš svetlohnedé vlasy, budú mať zrejme teplý odtień, teda do žlta...čo je niekedy problém práve pri melírovaní, ale dnes už sú také produkty, že komplikovaný pigment je úplná somarina. Buď bola neschopná kaderníčka, alebo majú slabé produkty. A zabudla som - aj keď nevyraklamuješ zrejme nič, šťažovala by som sa na kaderníčku majiteľke salóna.

mimilill
autor
27. máj 2015

Hovorila som s pani zo soi a na kadernicke sluzby je vraj zaruka 3mesiace, tak uvidim...

gapre
27. máj 2015

Mozes reklamovat.Na naklady majitela salonu,alebo tej kadernicky by ti mali bud vratit peniaze,alebo dat vlasy do poriadku.A keby nechceli,tak povedz ze im spravis dobru reklamu 🙂

bubelko
27. máj 2015

@mimilill jednoznacne reklamovat. ci vyreklamujes fukanie, to neviem, ale jednoznacne reklamovat vysledok.

erickatt
27. máj 2015

Kolko? To mas u mna aj z cestu. No dala ti silny melir. Ty kokso, nemam slov. Len najst novu kedernicku a konce zostrihat. Nic ine-)

ivanka12311
27. máj 2015

Ahoj zosvetlit svetlo hnedé vlasy nie je problém akurát sa čudujem aká tá krava dala peroxid..veď keď to chceš len trošku presvetlit stačí 6%max 9% ona experimentovala určite tak 12% čím ti vlasy zbytočne vysušila a zničila.Ona ti tie vlasy ako si ich mala zatrete v alobale aj nahrievala fénom? Robím kadernícku viem.To čo ti dávala na vlasy je silver šampón a ktorého sú vlásky svetlejšie a nemajú oranžový nádych. Kadernícke by som zašla poďakovať a žiadala reklamáciu, blok si uschovaj.Na tie zničené vlasy by som si kúpila masku od Kalos s placentou ako tak ich dala dokopy.. Masku nechaj pôsobiť.Odporúčam mám snou veľmi dobré skúsenosti

pastekarka1
27. máj 2015

Je veľká chyba zamestnávateľa, že zamestnáva v prestížnom kaderníctve NEPROFESIONÁLOV!!! Minimálne by ti mali vrátiť peniaze. Na západe to neexistuje, tí ľudia najskôr chodia na školenia. Tu zrejme stačí, ak spĺňa jediné kritérium, že je kaderníčka 🙂 je to tak, ako vo všetkom...