Robia kuriéri na Štedrý deň?
Nezneste ma pod čiernu zem len sa chcem normálne opýtať. Robia ešte aj na štedrý deň kurieri?
Práveže som pozerala a nenasla som na internete odpoveď
Keby robili, tak by som bola na stedry den sama doma. Chvala panu bohu, ze bude chvilu aj so mnou a nie len stale na depe...
@veronikaszabova vsak sa len normalne opytala, nemyslis? 😉 stedry den je normalne pracovny. mne napriklad tiez dnes rano prisiel mail, ze mi ZAJTRA dorucia zasielku. tak som bola prekvapena ci pracuju aj na vianocny den.
@adula12 sused pracuje ako kurier, zajtra uz su doma. A ten si to fakt chvali.
@adula12 stedry den urcite nie je pracovny den... je to den pracovneho pokoja, sviatok, volno, rovnako aj 25.12.,26.12.,1.1.,6.1....
@alchemilkazltozelena sviatok to nie je, je to den pracovneho pokoja len. ale ako si si mohla vsimnut, vacsina obchodov je v pohode otvorenych aspon doobeda. kdezto ine dni 25,26 su zavrete. 😉

Urcite nie... ale bohvie na nete nieje napisane ?