Robotický vysávač - skúsenosti

liuka
24. feb 2018

Zienky,tie co mate roboticky vysavac, naozaj je to super pomocnik. Ak mozte nejaky odporucit, tak napiste aj to. Pripadne, mate niektora aj roboticky mop?

yanni
25. feb 2018

@liuka My mame 980tku a ja som spokojna. Jedno poschodie ma u nas bez schodista ca. 90 m2. Jedno poschodie povysava na jedno nabitie, ak je viac prachu/spiny, tak to rozozna, vrati sa a povysava to miesto 2-3 krat. Stalo sa to 2-3 razy, hlavne po navsteve s detmi a Vianociach. Vtedy jedno nabitie nemusi vystacit ale vrati sa do nabijacky nacas, nabije sa a potom sam od seba povysava zvysok. Inak vysava spodok 2x do tyzdna a ostatne poschodia 1x do tyzdna.
my name vela nabytku, v detskych izbach samozrejme pisacie stoly, behune a v obyvacke jeden väcsi koberec ale tiez nie na celu obyvacku, ktora je velka a spojena s jedalnou. Koberce mame s kratkym chlpom a povysava ich bez problemu. Nabytok nepremiestnujem, pekne okolo neho povysava aj okolo noziciek stola a stoliciek. Stolicky len odsudiem dalej od stolov a je vybavene.
Prahy nemame v celom dome, len kovove listy a tie bez problemov prejde. Tiez chody nie su problem, rozozna, otoco sa a vysava dalej. Este nikdy nespadol alebo ostal stat.

demetria
25. feb 2018

@yanni
Presne takto som si predstavovala ze bude fungovat😉.
Ked sme kupovali roombu, 880 bola cerstva novinka a predavac na nu spieval ody. Ale ta potvora si neporadi so ziadnym kobercom☹. Prahove listy nie su problem, ale problem je, ze velku plochu uz nevysava poriadne a ostanu obidene miesta. Ale najviac ma stve, ze si nevie najst dok a odvlecie ho na ine miesto a ostane vybita v strede miestnosti.

netswan
25. feb 2018

Tak ja mam len 621, ale s vysavacom za tretinovu cenu som ovela viac spokojna.

minier
25. feb 2018

je to super vec, pripravis priestor a ides s detmi von, kym sa vratis je hotovo 🙂 ja to zapinam kazdy den v kuchyni na omrvinky. mam k tomu aj klasicky vysavac ktorym potom vysavam kolajnicky na rolldore a specialne zakutia 🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veve10
24. aug 2018

@liuka ako ste zatial s vasim vyberom spokojni?

meg9
19. okt 2018

@liuka prosím ako si spokojná so značkou ktorú si si vybrala

karamellova
19. okt 2018

ja mám roombu 980 a som spokojná máme v byte psíka, ktorý dosť plzne takže s klasickým vysávačom som musela vysávať skoro každý deň. roomba pekne povýsáva kým sme v práci a ja akurát po príchode domov vysypem zásobník. v lete sme kupovali mamine Xiaomi MI robot a skusali sme ho najskor u nas doma. oproti roombe mal vyšší výkon bol tichší a zdalo sa mi že pracuje viac systematicky takže náš ďalší bude určite xiaomi

ladyblcha
19. okt 2018

@karamellova ktory xiaomi prosim ? Xiaomi Mi Robot Vacuum?

dlucy
19. okt 2018

@ladyblcha my sme vcera kupili a parada podlaha sa leskla

ladyblcha
19. okt 2018

@dlucy a ktory? ten s mopom aj? zvazujem ci ten, ci tem obycajny 😀 mame 2deti a 2macky a neviem si predstavit ako ten stroj mopuje 😀 🙈

dlucy
19. okt 2018

@ladyblcha bez mopu my tiez dve deti a dvoch psov

ladyblcha
19. okt 2018

@dlucy dikes moc 🙂

bodkolienka81
9. nov 2018

Ja som si kupila xiaomi mi (prvy model bez mopu) a som teda riadne milo prekvapena. Ziadna rozhrkana cinska hracka ale seriozny stroj s peknym dizajnom. Po rozbaleni nehrozi narocna instalacia, len hodit nabijat a moze ist vysavat. Prvy krat som kazdu izbu "vysavala" s nim a doladila nabytok, kable, konecne si pretriedila a ulozila nepotrebnosti (ale uz sme mali celkom robot friendly domacnost kvoli predchodcovi). A skoro som padla na zadok, ked po 15 min v spalni (mame koberec s nizkym vlasom) otvorim nadobu na prach a ta plna plna!! A to som cez vikend vysavala novym klasickym vysavacom, co deklaruje 98% vysatie prachu! (Je pravda, ze pod postel sa s klasikou nedostanem dobre kvoli zlemu uhlu hlavice) Xiaomi si to krasne vsetko pobehal, pracuje uzasne systematicky, ide uplne az do kraja, dokonca aj niektore rohy vymetie. Takze za mna super, urcite odporucam

ladyblcha
9. nov 2018

Od vcera je aj u nas xiaomi nas novy clen domacnosti. A este je aj elegantny 🙂 pekne vsetko zabalene, pripomina mi to taky apple style 😂

horia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyblcha
9. nov 2018

@horia mama ma robzone, ale mne sa viac pozdava nas xiaomi, ale mam ho len druhy den 🤣

horia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyblcha
16. nov 2018

@horia uz by si ho nechcela vratit 😂🤣🙈

horia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larra2606
20. feb 2019

Žienky,vysava vám aj koberce?

ladyblcha
20. feb 2019

@larra2606 bez problemov, aj vyjde cez kraj z podlahy na koberec, nezasekava sa

yanni
20. feb 2019

@larra2606 samozrejme. Bez problemov.

xima
21. feb 2019

Zienky mam na predaj roombu 966,este rok je v záruke

erulka77
3. nov 2020

@liuka ahoj aku znacku mate dakujem

veronkakrivdova
3. nov 2020

@mawisch aj my máme Xiaomi a sme vedeli spokojní 🙂 púšťam ho každý deň a ešte nikdy nesklamal

erulka77
3. nov 2020

@veronkakrivdova ahoj a ktoru znacku konketne prosim mam vybratu tuto Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential dakujem za odpoved chcem k narodeninam

sofiia87
3. nov 2020

Xiaomi, uz niekolko rokov moj najlepsi kamos 😄

erulka77
3. nov 2020

@sofiia87 no zvazujem kupu len neviem ktoru znacku

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz