• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rodokmeň

1. februára 2014 
zdravim, ako pokracujete?ja som sa dosala po 4 generaciu, ale to uz musim zapajat inych, to uz sama nedokazem
21. máj 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super tema, mohla by som sa aj ja zacat cinit :grinning:
21. máj 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa dalej ako po mojich starých rodičov asi nedostanem.......lebo napr. babka žila u svojho strýka,súrodencov namá,len nevlastnú sestru a nikdy nechcela o tom hovoriť....
dalši starý otec sa narodil v Krakowe,tak tiež od veci.....ale nevadí,robím to pre potomkov :wink:
ale raz ked budem mať veľa peňazí,hodím to na krk odborníkovi :grinning:
no a na to,že babka sa narodila 1914,tak toho prežila veľa...vojny,komunizmus,federáciu,slovenský štát,milénium,nové storočie..... :astonished:
22. máj 2008 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzamkli mi temu - neviem preco.. :frowning2:
15. máj 2012 o 15:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zienky, ja si taktiez vo volnych chvilach vypracovavam rodokmen :slight_smile: Je to moje hobby popri nasich dvojcatkach, kazdu volnu chvilu co nevenujem rodine (ak taka je:slight_smile:) venujem tam. Vsetko si z vlastnych zdrojov skladam, momentalne som roku 1820 :slight_smile: Ak by niekto chcel s tym zacat, kludne pisnite a poradim, uz som celkom zbehla :slight_smile:
Zachvilku ludia pochopia aku naozaj velku to ma cenu.
Mojej kamaratke som tiez dala nakreslit na narodeninky jednoduchy rodokmen, len trojgeneracny, ale nepotesil by takyto darcek kazdeho???
http://foe.obsidian.sk/galeria/kreslene-rodokmene (ten druhy hned to je mojeeeeee, a teraz visi u kamosky v obyvacke) :sunglasses:
1. feb 2014 o 15:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok