Rodokmeň

bibula
1. máj 2008

🙂 skuste aj na nete su superne prepracovane moznosti "stavby" rodokmenu.ja som si uz spravila poriadne siroku rodinku-skuste aj vy "ci nepatrite k nam" 😀
ked je zhoda mena,automaticky vam to oznami a vy sa mozte skontaktovat so zakladatelom toho druheho rodokmenu.
tak piste a piste a tvorte a spominajte 😉
www.rodokmen.com, resp. www.rodostrom.cz.

ifrimka
21. máj 2008

zdravim, ako pokracujete?ja som sa dosala po 4 generaciu, ale to uz musim zapajat inych, to uz sama nedokazem

karolinkafe
21. máj 2008

Super tema, mohla by som sa aj ja zacat cinit 😀

ella1
22. máj 2008

tak ja sa dalej ako po mojich starých rodičov asi nedostanem.......lebo napr. babka žila u svojho strýka,súrodencov namá,len nevlastnú sestru a nikdy nechcela o tom hovoriť....
dalši starý otec sa narodil v Krakowe,tak tiež od veci.....ale nevadí,robím to pre potomkov 😉
ale raz ked budem mať veľa peňazí,hodím to na krk odborníkovi 😀
no a na to,že babka sa narodila 1914,tak toho prežila veľa...vojny,komunizmus,federáciu,slovenský štát,milénium,nové storočie..... 😲

denidusan
15. máj 2012

uzamkli mi temu - neviem preco.. ☹

martinecka007
1. feb 2014

Ahoj zienky, ja si taktiez vo volnych chvilach vypracovavam rodokmen 🙂 Je to moje hobby popri nasich dvojcatkach, kazdu volnu chvilu co nevenujem rodine (ak taka je🙂) venujem tam. Vsetko si z vlastnych zdrojov skladam, momentalne som roku 1820 🙂 Ak by niekto chcel s tym zacat, kludne pisnite a poradim, uz som celkom zbehla 🙂
Zachvilku ludia pochopia aku naozaj velku to ma cenu.
Mojej kamaratke som tiez dala nakreslit na narodeninky jednoduchy rodokmen, len trojgeneracny, ale nepotesil by takyto darcek kazdeho???
http://foe.obsidian.sk/galeria/kreslene-rodokmene (ten druhy hned to je mojeeeeee, a teraz visi u kamosky v obyvacke) 😎