Rozlúčka so slobodou

kajka2351
7. sep 2018

Ahojte babenky zajtra idem kamoške na rozlúčku so slobodou a nikdy sa na niečom podobnom nebola prosím vás poraďte mi co sa tak berie na rozlúčku alebo ako to prebieha alebo ci jej mam niečo kúpiť a taak ďakujem za odpovede

algavendova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kasyra
7. sep 2018

tak napr. ja som bola pred tyzdnom. Bolo nas tam 11 dievcat, skladali sme sa vsetky na alkohol, vyzdobu a darceky. Kazda doniesla nejake jedlo, kolaciky, chlebicky, jednohubky. My sme davali balicek prvej pomoci v manzelstve... sampus, podvazok, cokoladu, kosielku, nejake eroticke srandy,tehotensky test, album atd. Ked je to kamoska urcite sa patri mysliet na darcek.

norikaro
7. sep 2018

Jednoznacne chod kupit nejaky darcek. Patri sa to podla mna v takejto situacii. Skus sa este spytat dievcat, ktore tam tiez idu ci sa na nejaky spolocny darcek neskladaju, ze by si sa ku nim pridala 🙂

z1984
7. sep 2018

Vacsinou sa druzicky skladaju na šerpu zavoj a nejaky darcek

flavica
7. sep 2018

sama neviem co by som kupovala, ked som bola na rozlucke, tak sme sa skladali na podvazok, na tortu, na puta a na taketo malickosti 🙂

z1984
8. sep 2018

Ja som kupila raz sama poukazku do obchodu zo spodnym pradlom ale vačšinou sme sa všade skladali jedna chcela mixer druha polaroid. Ja som dostaka napriklad zlaty privesok v tvare srdca s inicialmi mna a manžela. Poukažky a potom take drobnosti ako vyrezavačky na perniky v tvare penisu . Eroticke oleje na masaz ale aj masky na tvar aby som bola pekna 😃 inak skoč do erotickeho obchodu a take tie oleje alebo na tie perniky to bolo ozaj vtipne a este vybračny kružok na penis som tam mala

zuzgro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz