S kým z Modrého koníka by ste išli na kávu a prečo?

12. mar 2023

S kym z Modreho konika by ste sli na kavu a preco?

drzaopica
12. mar 2023

Miadi, Tosomja, H2 zdajú sa mi fajn ženy píšu k veci píše sa aj s kým by som nešla?🤪

autor
12. mar 2023

@drzaopica Ak mas na to odvahu, tak napis. Ja som nemala odvahu na taku priamu otazku.

nenne9
12. mar 2023

elizabet173, miadi, janninah...asi aj dalsie, len ja sem az tak casto neprispievam, tak si vela nickov nepamatam

divokykonik
12. mar 2023

S nikým, som extrémny introvert 😅.

denden77
12. mar 2023

radsej na vino, nech je vacsia sranda 🤣
je ich viac ale takto rychlo mi napada elizabet173, viestta, ci petamich 😊
(nebudem oznacovanim rusit nocny klud 🤣)

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cacianka
12. mar 2023

@elizabet173 jedine vtedy ak budem mať pokazený žalúdok....

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cacianka
12. mar 2023

Keď bude ponuka na Kofolu, pipnite mi, káva mi robí žáhu

cacianka
12. mar 2023

@elizabet173 a s červeným perom na perách 🥳

danieladugard
12. mar 2023

🤷🏻‍♀️ s hocijakou, ktora neoznaci autora, ze je to dalsi trol😵‍💫 alebo nepouraza, nepovie, aka strasna gramatika…..

bylinka25
12. mar 2023

S ktoroukoľvek z vás, milé žienky, dúfam, milá paulinam99, že slovo s ktoroukoľvek je správne napísané.
Akú známku dostanem?

angel993
12. mar 2023

S kýmkoľvek. S tými čo sa vyjadrujú slušne a vychovane by som rada pokecala. A na tie čo tu štekaju a urážajú by som sa rada pozrela či sú aj naozaj také hrdinky alebo len za obrazovkou.

jaskolka
13. mar 2023

petamich, elizabet 173,pribinak, miadi, h2-majú rozumný pohľad na mnoho vecí a vedia slušne a dobre poradiť

moonlight1210
13. mar 2023

@elizabet173 to myslis tu damu, ktora ked si podpilala vlastny konar, tak vyuzila odveku zbran vsetkych slabochov, co sa z poslednych sil snazia vyzerat sofistikovane a tvrdila, ze slo len o experiment/vyskum/akukolvek inu radoby-odborne-vedecky-znejucu-kategoriu?
S nou by kava mohla byt zaujimava. Len by ju bolo nutne posadit ku stolu do rohu, aby nemohla hned zdupkat a bez platenia.

puertorico
13. mar 2023
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
13. mar 2023

ja som extrovert na rodicovskej dovolenke, ja priam zufalo vyhladavam obete na kavu, ci vino 🙂 kazdopadne ja tu mam celkom dost oblubenych uzivateliek, ktore maju triezvy, obcas zaujimavy pohlad na danu temu a velmi rada si ich prispevky citam napr. elizabet173, h2, viestta, denden77, jaskolka, pribinak, miadi, moonlight1210, cacianka (inak precitala som si, ze kava ti nerobi dobre na vahu, som sa pobavila) a rada by som stretla aj alenah31, lucka_ke a draik a na tu kavu ich pozvala za to ako vsetkym nezistne radia

a teda aj Paulinu zo vcera by som rada stretla, strasne som zvedava na ten jej experiment

a je ich isto este viac 🙂

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zorkahorka
13. mar 2023

@athom fiha, a to vy co mate za spolky, ze kavickujete? Byvate blizko pri sebe, ze sa vam to dari?

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maribell
13. mar 2023

@divokykonik ja tak isto. Introvert ako hrom, ale išla by som s viestou. Stačilo by mi ju iba počúvať 😅 neskutočný rozhľad 👌

maryetta
13. mar 2023

Moje oblubene @mamelka a @boubatko
Uzasne zienky. Ja verim, že ta káva istotne bude.

mamelka
13. mar 2023

@maryetta určite bude a ďakujem 🥰 potom budeš sedieť pri okne alebo kľudne na peci. V zime keď prídeš len varené vínko 😂

viestta
13. mar 2023

Ja by som asi musela zajednat nejaku svadobnu salu aby sa tam vosli vsetky, s ktorymi by som rada na kavu sla. Ale to by nebolo ono, lebo by sme moc nepokecali, Ak by som stravila s kazdou co by som si mala co povedat aspon hodinu, tak mala by som program zabezpeceny na celkom dlhy cas. Baby, je vas naozaj vela 😅

zorkahorka
13. mar 2023

@athom ste pomerne blizko 😀 nenacestujete sa az tak 😉

zorkahorka
13. mar 2023

Tiez tu vnimam par stalic, co maju nieco v zivote za sebou a citit to v radach. Rada vas citam, casto sa s vami stotoznujem a sa od vas aj rada priucim, ak treba,
damy 👌

makakova
13. mar 2023

Tak toto je aka vritolez téma 😀 dámy 😂

jaskolka
13. mar 2023

@makakova prečo vritolez? Veď aj v živote mnoho ľudí ti sadne podľa ich vyjadrovania, názorov, či už v práci,alebo na nejakej akcii, a chcela by si ich možno viac spoznať, pokecat, čo je zlé na tom, to normálne povedať?
Ja som aj tu na MK u niektorým ženám písala v správe, že sa mi páči ich vyjadrovanie, názory a pohľady na rôzne problémy a nemyslím, že to bolo nejaké vtieranie🙂