Schudol niekto pomocou steppera?

majkuliatko
14. sep 2011

Ahojte kocky, rozmyslam nad kupov steppera (toho maleho). Pomohol niekomu? Ako casto ste cvicili? Ja som rozmyslala, ze by som cvicila min 3x do tyzdna po 30 min. Potrebovala by som schudnut tak "zovsadial" 😉
Dakujem za rady.

marianka79
14. sep 2011

@majkuliatko tak samotný stepper ti schudnút nepomože to treba upravit stravovanie a celkovo životný štýl stepperom si vybuduješ svalstvo a ak máš aj s gumami tak i ruky sa ti vyformujú ja ho mám doma aj s tými gumovými expandermi je to parádna vec a dobre sa na tom zapotím ale nachudnem len mám svalstvo pevnejšie

ale odporúčam ti ho kúpit je to dobrá vecička 😉

majkuliatko
autor
14. sep 2011

ahoj, dik za info. a aky stepper mas ty? odporucila by si mi ho?
ja som tak tajne dufala, ze by mi zabral aspon na stehienka 😵 .

petaboo
16. sep 2011

@majkuliatko pripájam sa, cvičenie je len 20percent roboty ostatok 80 je v úprave stravy. Na xudnutie je najlepší beh. Ja behávam zavčas ráno, striedam to s fitkom a bikeom 🙂 🙂 🙂

majkuliatko
autor
16. sep 2011

petaboo dik za radu, len ja zial nemam cas na behanie. som este stale na MD a vecer, ked moze manzel postrazit deti uz absolutne nezvladam ist behat a po pravde som behanie nikdy nemala rada, tak preto ten stepper. mi to prislo take jednoduchsie, vecer ho vytiahnut a trosku sa zapotit 🙂 .ja by som potrebovala dat dole len " nejakych" 5kg a co sa stravy tyka, tak som som tak viac-menej uvedomela 😀 .

marianka79
17. sep 2011

@majkuliatko ja som si kúpila ked bol v lidli v ponuke za dobrú cenu tušim nejako okolo 40€ stál ale neviem presne
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_steppery_HMS-St... takéto niečo mám 😉

majkuliatko
autor
18. sep 2011

dakujem za tip.
ja som sa pytala vo stvrtok v exi sporte chalana, ze aky je rozdiel medzi ich stepperami (boli v cenach od 50 po 150€) a on, ze ziadny 🙄 🙄 .... no tak si mozem vyberat 😀

marianka79
18. sep 2011

@majkuliatko rozdiely sú v materiáli určite aj v piestoch a aj tie hodiny-počítadlo može byt kvalitnejšie v tých drahších ale na čo to aj lacný ti takisto poslúži a možno aj lepšie 😉

majkuliatko
autor
18. sep 2011

ja si myslim, ze cena 50€ je uz aj tak celkom velka a ak nahodou skonci pod postelou, tak ma to ani nebude tak stvat 😀

simsalabim
18. sep 2011

@majkuliatko ja by som ti pri cviceni odporucila aj nieco na meranie tepovej frekvencie, aby si si ho vedela udrzat v takom rozpati, ked sa spaluju tuky. Ja osobne so stepperom skusenost nemam, ja mam doma rotoped, cvicim 4-5 dni v tyzdni po 30-40minut. Velmi mi vyhovuje, lebo o 10 vecer by som sa uz na bicykli bala niekede ist a kludne si pri cviceni pozriem telku a tak.. Inak tuky sa zacinaju spalovat az cca po 20min civicenia so spravnou tepovou frekvenciou. A ako ti radia baby, aj stravu treba trosku upravit...zmensit porcie, pridat zeleninu, obmedzit maskrtenie....ale to asi vies 😉

marianka79
18. sep 2011

@simsalabim počula som že najprv sa spalujú cukry a potom tuky ale sladkostí sa aj tak nevzdám 😀

simsalabim
18. sep 2011

@marianka79 ved ani ja som sa sladkosti nevzdala...ale jem ich s mierou a su sucastou moho "denneho menu" - napr. kusok kolaca na olovrant a tak. Davam si pozor na maskrtenie pomimo... Ja som na rotopede a upravou stravy schudla za 5 mesiacov 10kg a teraz si to uz rok drzim...trosku som si pridala jedla v dennych porciach, ale rotoped pouzivam stale.

majkuliatko
autor
18. sep 2011

uz len ukecat muzika, aby isiel so mnou nieco vybrat a zacnem makat aj ja. to s tym meracom tepovej frekvencie je dobry tip. dik.

majkuliatko
autor
18. sep 2011

pocujte baby, kt mate stepper, co znamena v popise, ze pocitac zobrazuje scan? uz je na mna asi neskoro a zacinam byt nedochapava... 😀 😀

juzienka
19. sep 2011

Ahojte , ja ak by ste mala niektorá záujem mám Twist stepper na predaj. Som po nepeknej zlomenine a bohužial aj keď nerada musím sa s ním rozlúčiť.
Konkrétnejšie do IP.