Sen s anjelom

akramgad
16. máj 2013

ahoj prosím je tu niekto kto vie vykladať sny? dnes som mala zvláštny a živý sen tam by som bola rada ak by mi niekto vysvetlil čo znamená 🙂" stretla som anjela vyzeral ako obyčajný človek , podal mi ruku a povedal že budem už len týždeň žiť aby som si všetko dala doporiadku a užila si čo najviac dcéru a keď som začala plakať že ešte nechcem zomrieť že som mladá povedal aby som sa nebála proste prišiel môj čas " zobudila som sa uplakaná a nervozna 😒
P.S. : za odpoveď ďakujem

asfodelka
16. máj 2013

@akramgad no ja neviem vykladat sny ale mam doma snar od tety Jamnickej :D stretnut anjela znamena, ze teraz sa Ti nevodi najlepsie, ale ked budes trpezliva - dozijes sa lepsich casov. podanie ruky znamena ze nadviazes nove priatelstva. vlastna smrt znamena dlhy zivot. tak ak si to zhrnies... spoznas ludi ktori Ti urobia zivot lepsim.
neboj, isto nezomries, aj ked jeden nikdy nevie 🙂 drzim palce aby tie lepsie casy prisli co najskor.

asfodelka
16. máj 2013

@akramgad jaj a este som nasla ze ronit slzy v sne znamena necakanu radost. tak ak sa Jamnicka nemyli tak ten sen bol nakoniec velmi pozitivny.

danussskah
16. máj 2013

@akramgad Musis si to vylozit sama.Porozmyslaj..Mas strach zo smrti?Nezomrel ti niekto v blizkej dobe..Nezaoberala si sa smrtou alebo si necitala knizky o anjeloch...atd???Ak ano,tak to mas len spomienky alebo potlacane obavy.Ak nie,tak to urcite nieco znamena.Ale smrt nemusi znamenat hned koniec,moze to byt aj koniec nejakej etapy zivotnej...Ale urcite by som aj bola z takeho sna hotova...Jednoznacne sa nam o tyzden ozvi,ako sa mas... 🙂

katecameron
16. máj 2013

fuuuu vykladat sny síce neviem no mne sa raz sníval sen ze som stala niekde pri lese a za mnou bola smrtka s kosou a uz ma chcela SKOLIT no niekto na mna zavolal nech sa obzriem a ja som sa otocila a tam smrt mi dychala na krk ja som jej taku flesla ze letela straaaaaaaaaaasne daleko a povedala som jej ze este nieje ten cas ked mam ist s nou 😝

cerez
17. máj 2013
pikino
17. máj 2013

@akramgad tiež by som sa nebála že umrieš. Možno ťa len anjel nabádal aby si začala žiť naplno. 😉

vejula
17. máj 2013

99% všetkych snov neznamena nič, len vynarajuce sa podvedomie. Takže skoro na isto sa nič nestane, a ak sa stane niečo hocičo, môžeš to pripisať anjelovi, ktorý ti prišiel zvestovať zmenu. A taK SA rodia povery o predpovedajucej moci snov 😉

olejka
17. máj 2013

Mne sa predvcerom snival papez Frantisek..podaval mi sv.prijimanie....znamena to nieco??? 😀 😀 😀

Nie fakt ospravedlnujem sa za sarkazmus...ale naozaj sa mi to snivalo a neverim ze sny nieco znamenaju...je to len vyplod podvedomia...Verit poveram je v rozpore s prym prikazanim...horsie ako by si niekoho zabila.Zial vela ludi nevie ake vazne to je 😔 😔 😔 ani ja som nevedela 🤐

akramgad
autor
18. máj 2013

@asfodelka dakujem

akramgad
autor
18. máj 2013

@danussskah určite ozvem 🙂 ano pred vianocami mi zomrel tatino a v apríli triedny učitel ktorý nám bol tiež ako tatko asi už na moj blonďatý mozog toho bolo veľa 😖

danussskah
18. máj 2013

@akramgad no tak to je iste...

selecta22
18. máj 2013

@akramgad dagmarka ja by som pokladala tu smrt skor za ciatok nejakej dalsej fazy zivota, nieco skonci (mozno o tyzden ak nic nezmenis) a nieco ine zacne, co to bude snad ty vies 🙂

akramgad
autor
19. máj 2013

@selecta22 ahoj asi to tak bude len myslieť pozitívne aby to bolo dobré 🙂

danussskah
25. máj 2013

@akramgad No co..ako sa mas? Dufam,ze OK.

akramgad
autor
26. máj 2013

@danussskah ahoj no ....žijem... 🙂 a čakám čo sa zmení v mojom živote po živote 😀

danussskah
26. máj 2013

@akramgad No tak nastastie to nebol prorocky sen.Ale aj mna by vystrasil...Ktovie,co mal znamenat..asi aby si si viac uzivala zivot s dcerkou...a este tie umrtia v tvojej rodine...asi je to vsetko prepojene.Tak drzim palce v zivote!!! papa 😵

anka1975
7. júl 2015

Ahoj.viem mi niekto poradiť?vcera som sa modlila za bývalu svokru ktorá je velmi chorá a aj za moju rodinku aby na boh pomohol aby sme sa mali lepšie ,a v noci som mala sen ,že som videla anjela ktorý klačí a modli sa.viete mi vysvetliť tento sen,lebo som preplakala celu noc a bála som sa že sa stane niečo zle. 😢

natalym
7. júl 2015

@anka1975 Anjeli sa modlili s Tebou. Zrejme Tvoje modlitba bola veľmi silná.

1962viliam
7. júl 2015

Anjely sú tu pre to, aby nám pomáhali zvládať naše starosti, bolesti, strachy.... Ty si sa modlila a zavolala si ho na pomoc, je tu s Tebou aby Ti pomáhal v tvojom trápení , jedno čo máš urobiť je poďakovať za to a byť vďačná /cez srdce/.
Je to krásne ako to všetko funguje...
Prajem Ti veľa lásky a SVETLA ...

obscene
6. mar 2020

Dobry den, ja som mal tiez sen s Anjelom. Najprv som si myslel ze je to Panna Maria ale uz sa mi potvrdilo ze to bol anjel. 2,5m vysoka postava ako keby nadclovek. Strasny respekt zneho srsal a ako vyzeral to sa neda ani normalnymi slovami opisat.Nic nehovoril, nemal kridla ani svetoziaru len obrovske biele rucho ako z dalekej buducnosti. Takeho tvora ste este nevideli :D keby ano vsetci by ste odpadli :D ja som sa tak bal ked okolo mna presiel ze taku triasku som vzivote nemal. Nohy sa mi triasli asi 2o cm z lava do prava. Taky strach som este veru nemal. Sen (trval cca z mojho pohladu asi 1minutu) bol otom ze som sedel v kuchyni a nalavo odomna boli balkonove dvere otvorene a zaclony tak mierne pofukoval vietor smerom do kuchyne. Na pravo odomna ako je kuchynska linka stala mama so sestrou ale stali mi chrbtom akoby sa rozpravali na hrncom ale do tvare som im nevidel. Len som proste citil ze su to ony. Vtom z balkona vyslo cosi obrovske a NEUVERITELNE. od obrovskeho strachu a respektu som sa tak zlakol ze som sa zacal chvet cely a strasne moc. Preslo to okolo mojej mamy a sestry okolo mna a ked sa mi to otocilo chrbtom ako keby to vychadzalo uz z bytu tak neviem kde sa to vomne zobralo ale naraz som na to nepochopitelne stvorenie zvolal ( preto lebo som si myslel ze je to Panna Maria) ze: uz ked si tu tak preco im nepomozes ? A ukazal som na sestru s mamou. A vtom sa to otocilo namna a ako keby rychlim krokom a nahnevane to pomne vybehlo ale stihol som sa zobudit kym to kumne prislo blizsie a strasne som sa chvel. Proste cisty nefalsovany strach :D chcem sa len opytat. Mozu byt anjeli aj nahnevany? Lebo tento tak rozhodne vyzeral. A zeby len preto ze som ho oslovil ¿ :D :D
Dik za odpoved