Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
24. máj 2009

rony vďaka

rony253
24. máj 2009

jeeeeeeeeeeej, aky je zlatunky, medzi tymi vajickami je super. krasne babo, gratulujem

rony253
24. máj 2009

odkial pochadzate?

anickaajanko
24. máj 2009

rony mame to v pase
ja som uz mala 1 potrat tak ja nekricim HOP kym nepreskocim 😉

claudinka
24. máj 2009

ja len idem popriat bru noc, obieham temy a sem vzdy dojdem vyflusnuta na konci, tak sa ospravedlnujem dievcatka bru noooc drobcekom 😉 😉

luciankasebastianko
24. máj 2009

Ďakujem aj Sarinka je zlatučka nenašla som album pod tvojim menom ešte sa to len učím som tu od včera a internet mám tiež len krátko bývame v obci Chudá Lehota mala dedinka 200 ludi (aj svokra) je to pri Bánovciach a ty si kde vonku?

martinna78
24. máj 2009

Dobry vecer mamulky 😉

tak som prisla zablahozelat dnesnym oslavencom Sarke a Riskovi, zelame vsetko naj naj naj 😉
nemam docitane co ste dnes pisali, ale docitam 🙂
dnes bolo riadne horuco, uz nebol ani ten vetrik a riadny hic bol, bola u nas svagrina tak sme boli na prechadzke s detmi, tak nam pekne deti spinkali, som sa cudovala normalne mi hodinu a pol spal poobedny spanok pekne v kociku

luciankasebastianko vitaj medzi nami 🙂
no idem nahnat moju Sofi do postele a este pridem...

martinna78
24. máj 2009

Lucianka albumy nemusis hladat, klikni na tu prvu ikonku na ten fotacik a hned vidis nase albumy 😉

ollako
24. máj 2009

ahojte baby
a vidim novu tvar...vitaj lucianka my nebyvame az tak daleko od seba 😉
moj maly dnes poriadne nejedol...asi mu idu horne zuby, dolne dva uz ma vonku... dnes sme opekali, tak sme isli aj neskorsie spinkat...ale s taakym placom
baby davate uz jogurt , tie co kojite? 😕

luciankasebastianko
24. máj 2009

Martinka ďakujem, tebe to ale ide v to septembri! 😲

martinna78
24. máj 2009

lucianka 😉 no veru, pekne nam to vyslo 🙂

ka3n
24. máj 2009

Martinka ahojcek..odkial si? napadlo ma to, ked vidim, ze SC? som byvala blizko SC,v Kaplne.

martinna78
24. máj 2009

ka3n ahoj,uz som ti minule pisala, ze byvam v Bernolakove, sem som sa vydala, inac som Blavacka 🙂
cez Kaplnu som jazdila,ked som robila vodicak 😉

martinna78
24. máj 2009

ollako ahoj, som ta nepozdravila 😉

jurocko
24. máj 2009

ahojteeeeeeeeee
lucianka ahoj vitam ta medzi nami..sebastianko je rozkosny
ja jogurt nedavam,karin som davala od 10m mes.ale nasa nova lekarka az po 1 rocku tak uvidim co si zvolim..dnes maly prvykrat papal vianocku len taku cistu,bez masla spapal všetko okrem korky jenu všetko chuti a som rada
dnes mal ryzu,brokolicu,mrkvu a kalerab....a banan a cicu
malo mi co spi asi ho tiez trapia zubky

aj mi sa mozme pochvalit uz pekne chodime za rucky..no zlatučky je fakt
deti spinkaju a ja si idem dat nanuk a ide mi kazeta zo svadby mojej kamosky

ka3n
24. máj 2009

júúj sorac, ja som uz zabudla.hej uz viem 🙂)

ollako
24. máj 2009

martinka ved si pozdravila, ze ahoj mamulky a to som aj ja, ci nie 😉

rony253
24. máj 2009

olla, ja davam som kupila od hippka, v takych teglikoch ovocie s jogurtom, ale vela ho tam nie je, skusala som jej aktiviu aj obycajnu tak tu vobec nie potom som skusila vanilkovu zjedla dve malinke lyzicky a triaslo ju. raz som kupila od Hipp pol flasticky jogurt pol vyzivaa, to jej chutilo. a dnes som jedla ja smotanový jogurt vanilkovy, a ked ma videla jest tak chcela, dala som jej len na spicku a spapala bez akohokolvek striasania a len pusu otvarala a ked som jej nedala bol rev, tak som ho rychlo zjedla a jej dala asi 4 lyzicky len na spicku, aby nerevala, ale taky jugurt asi nemoze, ze smotanovy ja neviem, ale pre istotu jej ho nedam.
a kupila som raz cisto biely bio a zmiesala s ovocim, sice spapala ale neskor aj trosku grcla, a ta grcka bola cisto jogurtova. neviemaky jej mam dat, davam jej to co jej chuti. ten od Hipp spapa

luciankasebastianko
24. máj 2009

Ahoj ollako dala som malému jogurt z DM Hipp je tam písane od 6.m tak som to skúsila vtýžni je dráhy ale velmi mu chutil dokonca plakal keď dojedol celý velky pohár tak som dala ešte cucnuť 😀 Chodíme do kúpelov do Bojníc je tam super mamina kočíkuje vonku, takže keď plávam vidím aj malého.

rony253
24. máj 2009

ja som dala Sare tiez vianocku, ale ked ta si urve take kusy, ze je to musim z pusy vyberat, ao ju im davate?
urobim jej potom malinke kusky a to kuska.

winona24
autor
24. máj 2009

pridala som fotky.....

rony253
24. máj 2009

luci, aj Sara ten papa, su rozne aj cucoriedkovy ale ten jej nechuti a cucoriedky ju zapekaju, ale maju marhulovy a taky kde je polovica jogurt a polovica vyziva. ine mi moc nechce, a nebudem do nej tlacit co jej nechuti, na normalne jogurty kedze nechce jej pride mozno neskor chut, ale ten moj smotanovy jej velmi chutil

luciankasebastianko
24. máj 2009

jurocko dakujem za privítanie a co lepok v tej vianocke nam doktorka povolila jogurt ale mukú - lepok odporúčala až po roku a to nemáme v rodine ani celiakiju

rony253
24. máj 2009

luci, lepok vraj uz mozu, aj v rohliku je lepok, myslim, ze od siedmeho mesiaca mozu, ale kolko ludi tolko nazorov

ollako
24. máj 2009

lucianka tak to mas super 🙂 a kde chodis plavat, do toho vonkajsieho bazena? kolko to tam stoji, lebo ja som tam bola naposledy pred par rokmi a stalo to 400 sk na hod 😲 a to sa mi zdalo prilis

rony ja malemu trham take kusky a on to uz celkom pekne pozuje 🙂 dam zapit cajom ak teda ma chut, ak nie, tak nakoniec dam este MM 🙂

luciankasebastianko
24. máj 2009

rony a kde to si?

rony253
24. máj 2009

v Rakusku, ale pochadzam z Kosic

ka3n
24. máj 2009

luciankasebastianko, to zalezi od doktorky asi, lebo mne doktor povolil lepok od 8m a to ma sestra celiakiu 🙂)

winona24
autor
24. máj 2009

treba zaťažovať pomaly aj na lepok.....si myslím....aj to povedala naša dr....práve neskorým zaradením,bymohli nastať problémi...

jurocko
24. máj 2009

u nas opacne lucia a to som sa pytala kamosky ktora teraz bola na poradni a ma o mesiac starsie dievčatko..al ved ja som vyskusala ved nehovorim ze budem teraz stale davat ale Karin a ja som ranajkovala dala som mu ochtnat a velmi mu chutilo 😀