Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evicka1
27. máj 2009

ba:to je dobre. ale ja si s nim lahnut nemozem potrebujem sa ucit a ked si uz lahnem tak ma z postele nedostane ani tank 😲
no ja uz nekojim desiatu nema lebo papa po 4 hodinach a ovocie po obede papa pekne...

claudinka
27. máj 2009

babu praveze som prestala ho nechavat na prsniku zaspavat, vzdy mu dam papat predtym, ako ide spat a potom zaspi bez problemov bez, ked je najedeny 😵 😵
a kasicku mu davam ako kedy, davala som aj po kupani a nebol v tom rozdiel 🙂

claudinka
27. máj 2009

evicka to zevraj prejde, deti maju take obdobie.. aj my sme mavali, nastastie iba tri ci styri noci po sebe to robil, ale kamoska mi hovorila, ze oni to mali cely mesiac a potom to preslo.. ja kojim furt cely den 🙂

momoyka
27. máj 2009

my mame kazde zaspavanie s takym cirkusom, place ako o raty, a nie a nie zaspat, lozi po nas, stale aj ked sa tvari ze uz zaspala, hned sa preberie a zas dokola

claudinka
27. máj 2009

momoyka toto mi robil maly asi mesiac a som si povedala, ze na to nervy furt nemam, tak ho teraz necham dosyta sa vyhrat, lozi po zemi, blazni sa a ked vidim, ze napr. presli styri hodinky, lahnem si s nim a v sekunde zaspi, aj ked nevyzera, ze chce ist spat.. a to sa mi tak dari uz stvrty ci ktory den, uz som to tu dnes raz pisala, ze to tak praktizujem a je to ovela lepsie..

babuci
27. máj 2009

claudi a kolko mu das papat kase alebo jedla, ked potom zaspi cez den bez kojenia? lebo ten moj spapa iba 100 az 140ml kase ci jedla a potom chce este mlieko.

claudinka
27. máj 2009

ja mu davam vacsinou po jedle este mliecko, ale snazim sa to nacasovat tak, aby nesiel spat hned po jedeni, ale aspon o polhodku-hodku.. a vecer mu davam kase bude 160 alebo 200 ml a potom uz vacsinou mliecko nepyta..

vejinka
27. máj 2009

babu ja davam mojmu po kasi cajik cca 100-120ml a potom o hodinu kupem kojim a spi

jana.hcsba
27. máj 2009

no,tak sme uspesne spolu dobojovali - som vyhrala - Paulinka spi. Utekam dat polievku si a precitat vas.

clauid: ty si proste sikulka 🙂

- my este nelezieme ani nesedime, tak sa nemame ako unavit 😖 , cize sa trapime.

claudinka
27. máj 2009

aj ja akurat obedujem 😀 jani aj Vas cas pride, neboj 😉 btw. kedy dojdes na nafstevu, nech sa Paulinka ma od koho ucit lozit a sediet? 🙂

jana.hcsba
27. máj 2009

momoyka: tak to mas vesele, my tiez kazde spanie zacine s revom 😀 .

jana.hcsba
27. máj 2009

no, ved sa dohodneme, tento tyzden som od zajtra rozbehana, ale buduci sa mozme vidiet. hm?

stale to tak berem, ze este mame ten meisac cas 🙂 o ktory sme sa narodili skor .

a co obedujes? daj typ 😕

jana.hcsba
27. máj 2009

som pridala 3 fotky zo svadby, ake mala Paulinka saty 🙂 , tak si pozrite, kto chce .

jana.hcsba
27. máj 2009

Erikovi a Jozinkovi vsetko naj 🙂 !

vejinka
27. máj 2009

dakujeme 😉

jana..to su semisove??? krasne a mala je ako princeznicka 😉

claudinka
27. máj 2009

jani raznici s ryzou 😵 😵 mnaaam
tak buduci tyzden, oki 😉

miriam24
27. máj 2009

Ahojte .. uz sme po obede .. som mu spravila spenatik - cerstvo natrhany v zahrade .. so zemiakom .. no a malo to celkom uspech 🙂

Jana - mala bola rozkosna 🙂 kedy ste boli na svadbe? my teraz v sobotu .. maly bol tiez velky svadobcan 😵

A tiez blahozelame dnesnym oslavencom 🙂 🙂 🙂

Baby a ked davate kasu tak z flase? lebo moj ma flasu akurat tak na hranie .. nechce z nej pit 😒

no a od rana vykrikuje mama-mama-mama 😀

claudinka
27. máj 2009

mirus kasicku lyzickou.. naco z flasky 😉 aj ked mi ju zje aj z flasky, radsej nech sa uci lyzickou..

ollako
27. máj 2009

ahojte baby tak namocila som malemu veci, spinave ma vsetko a nejde to vyprat, co pouzivate na tie skvrny od jedla? 😕
a dnes mal tiez spenat so zemiakom, ale zjedol iba polovicku..a nakoniec zapil MM ale mne sa zda, ze ten moj drobec strasne malo papa, on ledva zje hippku co je 125 g. ja neviem preco ☹ ale nejako mu nechuti, zeby to bolo tymi zubami 😕 ..nemate nejaky fajny recept, ako pripravit napr, kuracie masko so zeleninou, alebo ryzou?lebo mojmu nic nechuti, ja uz neviem co mu mam davat, ked nic nechce

claudinka
27. máj 2009

ja som este skrvnu od jedla nemala 😀

vejinka
27. máj 2009

skus ariel kids..krasne odchadzaju skvrny..my mame tekuty

vejinka
27. máj 2009

tak koncime.maly je hore

ollako
27. máj 2009

claudi, tak tvoj maly asi pekne otvara pusinku, ked papa, my vzdy spolu bojujeme, stale sa vrti, vyraza mi jedlo z ruky,vypluva, prska, ma to vsade, len v ustach nie, ja uz neviem co s nim
veji dik vyskusam 😉

evicka1
27. máj 2009

olloko dobre je jadrove alebo zlcove mydlo

babuci
27. máj 2009

veji ty mudrlant, lenze ty si hovorila, ze tvoj Erik je hore v noci kazdu hodinu. Takze od vas si priklad brat nemozem🙂))) ty mu tiez skus davat kasu radsej tesne pred spanim.

claudi teraz som to tak urobila, lenze spapal len 80ml obeda a v posteli sa mi tocil jak vrtula a vymysla blbiny. takze teraz som ho dala do postielky a tam stoji jak mala matoha🙂))

veji gratulujeme aj Erikovi🙂))

jana.hcsba
27. máj 2009

veji: ano semisove - som sa rehotala, ze maju aj satenovu spodnicku - tak to uz je vrchol 😀

miriam24: no teraz v sobotu 🙂 a co mal maly oblecene, dala si fotky, mali ste?. kasu nedavam, tak neviem poradit.

ollako: Paulinka nechcela papat 1,5 mesiaca kazdy den som varila jakblbec a napokon ocenila moje usilie. A Petko uz papal normalne, alebo stale takto?

este dve odpovede a budem matm 500 😀 😀

silwietta
27. máj 2009

olla, mojmu chuti petrzlen, takze ked mu ho dam do jedl, tak to skoro stale sprasi 😉

a skvrny od jedla zaperiem pred tym ako to hodim do pracky tuhym mydlom (lanzou)

claudinka
27. máj 2009

ollako tak z ikey podbradnicky aj s rukavmi 😉 to sa nezaspini snad 😉

babuci mala matoha 😀 😀 to si viem zivo predstavit 😀 😀

ollako
27. máj 2009

jani on od zaciatku moc toho nepoje ..viac ovocie, ale aj toho nejze vela..zelena nula bodov, asi zacnem od znova skusat po jednej zelenine co mu chuti a co nie, ja uz fakt neviem, ako tak zje este kasu ryzovu

claudi no kvoli podbradnickom do BA nepojdem, uz som kupila take, co sa davaju cez ruky, ale nie su rukavmi, ale mam len dva, tak musim dokupit, aby som mala aspon pat 😅

claudinka
27. máj 2009

ollako tak Ti mozem kupit a poslat, ked pojdem niekedy do Ikei 😉