Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
8. jún 2009

ta anna O. co si dala link, no obchod neprebehol, prachy vratila, tak som kaslala na to, ale teraz ma sokovalo ze ich znova ponuka, ked mi tvrdila ze s nim rozviazala spolupracu, a ked som ho objednavala ja tak bol za 109 eur

claudinka
8. jún 2009

kamil 😀 😀 ono to bolo fajn, ale co je vela, to je vela.. stokrat poviem nono a aj tak si tam privrie prsty.. a t d.. a musim ho mat stale na ociach, nesmiem nic nechat na policke alebo v jeho dosahu, na nervy 😝

anickaajanko
8. jún 2009

a ktore sa ti pacia, oni na dlzku su fajn, ale ta gumicka je velmi pevna a prsteky mal uplne vpredu
my sme rozhodovali medzi zirafkami, steniatkami, futbalovymi loptickami

kamilka12
8. jún 2009

ja zatiaľ musím všetko zabezpečiť keď behá v chodítku, otvára šuplíky v kuchyni a tiež si tam už privrel prsty 😕 , behol mi pod stol a buchol si hlavinu...takže všade už dávam stoličky...ale keďže neštvornožkuje..tak to ešte zvládam 😉. Neboj, o chvílu začne behať sám...vtedy ešte len budeš v strehu 😀 😀 😀

claudinka
8. jún 2009

mne sa stavia najma o stoly a stolicky - to s najvacsou oblubou.. pod stol to ani nehovorim, to robi uz dlhsie a aj tak sa nenaucil, ze si tam buchne hlavu.. no na nervy 😀 kebyze aspon vonku pekne cusi v kociku, ale ani to nie, ani to si neoddychnem na prechadzke

claudinka
8. jún 2009

Milujem reklamu o kofole a to s tym autom plnym deti 😀 to su mi napady 😀 😀

kamilka12
8. jún 2009

anicka - mne sa páčia tie havinove, aj tie s autíčkami aj žirafkami..neviem sa rozhodnúť a hlavne neviem akú velkosť 😒 Teraz má 18ky..tie sú mu dobré...tak asi S.

claudinka
8. jún 2009

ako sa volaju veci do zasuvky alebo na rohy? chranice alebo nieco take? pod cim to hladat?

claudinka
8. jún 2009

alebo ochrana? 😀

kamilka12
8. jún 2009

Tak v kočíku vymýšľa poriadne aj mne 😠 Ja sa musím prechádzať iba v blízkosti lavičiek, on chce hocikedy vystúpiť a nervačí v kočíku, tak musíme zastaviť...on sa postaví na lavičku a akože kočíkuje on..vtedy je vysmiaty a spokojný..ale iba chvíľu..

kamilka12
8. jún 2009

asi nejaké bezpečnostné...prvky, .. ? 😕

anickaajanko
8. jún 2009

blokada zasuviek
ochrana rohov najma od Chicca
http://www.babyport.sk/index.php?page=shop.brow...

claudinka
8. jún 2009

to robime casto aj my.. ale najradsej je, ak ho dam na zem a on si moze koleckovat, ako doma.. inak je zly jak sto certov, kruti sa v tom kociku, no na zblaznenie.. dnes vyhodil trikrat klobucik a ked som stvrtykrat zistila, ze ho nemam, skoro ma piclo.. po hodke som ho isla hladat a nastastie ho nejaky dobry clovek dal ku ceste na taky kamen viditelny, tak som rada 🙂 alebo dudlik aj s retiazkou rad vyhadzuje, minuly tyzden tiez som sa vracala a hladala, co bolo prvyrat, nikdy nic nevyhadzoval, az teraz zacal 😒

claudinka
8. jún 2009

jeej super hned to idem kuk

anickaajanko
8. jún 2009

kami S iste neobjednavaj, budu male zarucene, my mame M a dorezali mu nozicku ta guma

kamilka12
8. jún 2009

No tak toto robí v poslednom čase aj Martin...a ja som si myslela, že toto obdobie už mali mať dávno za sebou...som myslela, že to robia pol ročné deti...a on mi až teraz začal všetko vyhadzovať...či doma, v kočíku, alebo na balkóne...proste všade a vždy čaká, čo mu na to poviem..

johnie
8. jún 2009

ahojte...
ja som dnes usilovne pracovala a mam hotovo tak mozem debatit... 😀 kym neodpadnem do postele...a to bude veeelmi skooro 😀

anickaajanko
8. jún 2009

Claudi ja som to dnes kupila v babysvete v BB a bolo to lacnejsie ako cez net, odtial som objednala co dala kami link tie ochrany rohov canpol babies tie modre, a to tak slabo drzi ze sila normalne to odpadlo to neobjednavaj
kami aj my nosime normalne 18 ky len ma vyssi priehlavok, niekto to tu pisal ze tiez ich musel ist vymenit ze S je velmi malicke

kamilka12
8. jún 2009

anicka - a vy máte ešte vačšie ako M nakoniec? Tak asi objednám M, Martin je skor drobnejší a chcem aby to nosil teraz..

claudinka
8. jún 2009

kamil 😀 to sme teda dopadli na stare kolena 😀 najhorsie, ze on mi vobec neporozumie, ked ho upozornim, len na mna tymi ockami kuka 😠 😠

claudinka
8. jún 2009

johnie vitaj, ako zvladas? pohodicka?

anickaajanko cize radsej do obchodu sa ist poradit?

anickaajanko
8. jún 2009

jemu to hore dorezala gumka lebo aj tam je, ale klasicke botky mame 18ky, dlzku nozicky ma 11,5 a boli mu akurat na prsteky, ak mu to doreze ta guma aj pri vacsich tak jej to vratim

kamilka12
8. jún 2009

claudi - na teba len kuka, mne sa rovno rehní do xichtu 😠

johnie - vitaj 😉

johnie
8. jún 2009

claudi, ja si furt hovorim ze musim zvladat, ale obcas mam toho po... 😝

claudinka
8. jún 2009

johnie to ti verim 😒 ale vidina penazi urcite pomoze, mne by veru pomohla aspon trosku..

kamil co ich zabijeme? 😀 ked si predstavim, ako budu robit naschval, ked budu starsi, uz teraz chcem, aby mal dvadsat 😀

johnie
8. jún 2009

ja ked okriknem ze NONO 😀 moju opicu tak sa rozplace... citlifka

kamilka12
8. jún 2009

a keď s ním náááhodou idem do obchodu, napr. do Kauflandu, tak pri pokladni dočahuje a zhadzuje tašky čo tam majú na predaj.. a ja, keďže vykladám tovar na ten pás to zistím, až ked už sú na zemi 😠 Ale to asi robia teraz všetky deti, len nejak to už naozaj nemožem ani na sekundu spustiť z očí..

anickaajanko
8. jún 2009

claudi ja som dnes kupila 4 druhy a uvidim lebo toto same odpadlo, a Branik mi to vítazne doniesol v rucicke zo zemi, na otvaranie zasuviek mame tieto a tie su super ani sa neodlepuju ani ich branko nevladze odlepit,
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3826831
takze mozno ze aj na rohy budu tieto dobre, ma mrzi ze som tie neobjednala, lebo v obchodoch som to nevidela od tejto firmy kukni
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3826821
maju cely sortiment bezpecnostych

johnie
8. jún 2009

a ozaj dnes moje dieta ukazalo svoje vlohy... postavila sa o tyc na slnecniku a chodila dookola, baby-gogo,mala tu kamosa timurka tak sa predvadzala... a furt sa hadaju o hracky a hruuuza len by si zle robili... 😀