Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
8. jún 2009

juuuuuuuj tak pokladne mi ani nespominaj 😖 😖 to maly vzdy jak na povel spusti takyy nenormalny krik, neznasa tam stat v rade.. vacsinou mu rychlo nieco strcim do ruky a je pokoj, ale nie vzdy to ide a ja cela cervena drzim jeho na rukach a nakup davam jednou rukou 😒

anickaajanko kujem kujem 😵 😵

anickaajanko
8. jún 2009

kami mi hovor ja som dnes bola v Bille, tam maju tie pokladne nahustejsie ako inde a on strhol 2 policky kondomov 😀 tak som sa hanbila ze az a bananovy rovno do pusy, asi mu to vonalo aj cez skatulku, stihla som mu to zobrat, ale tie ostatne som uz nezadrzala a bolo to po podlahe hanba

johnie
8. jún 2009

claudi penaaaaaaaze 😲 uaaa uz bola vyplata, tak mi iskrili oci... po dlhom case 😵

anickaajanko
8. jún 2009

tak aj baby su take nezbedne, Sofinka teda nezaostava, claudi 😉

claudinka
8. jún 2009

anickaajanko 😀 😀 😀 ze kondomy 😀 😀 😀 heheee ja by som sa asi popucila od smiechu, kebyze to vidim 😀

johnie juj juj aj ja cem 😉

kamilka12
8. jún 2009

johnie 😀 - to muselo byt svetové, to by sa oplatilo natočiť 😀

claudi - tak to riešim aj ja..tiež neznáša ked stojíme v rade a nehýbeme sa, tak mu vždy dám do ruky niečo..naposledy som mu dala moju peňaženku..to bolo prvé čo ma napadlo, keďže som ju držala v ruke a keď som išla platiť som mu ju zrazu vytrhla no to boloooo plačuuuuu....na celý obchod ho bolo počuť..a keďže ja som platila, nemohla som mu ju ani vrátiť 😅

johnie
8. jún 2009

anicka nezbedne je na sofku slabe slovo.... 😎

kamilka12
8. jún 2009

anickaaa 😀 😀 😀

claudinka
8. jún 2009

kamil 😀 vtedy prichadza na radu mobil, ktory mi uz raz pokazil 😀

johnie
8. jún 2009

claudi drzim palce aby sa ti cim skor podarilo nieco najst... 😉

claudinka
8. jún 2009

inak baby su take zloby 😉 ked sme niekde vonku, vzdy mojmu robia zle a beru hracky, minule bol chudak uplne vycumeny a nechapal, co im urobil, ked mu furt beru hracky..

claudinka
8. jún 2009

johnie no u nas to vyzera na tpp od septembra, takze na doma uz nehladam, lebo neni sance 😒

johnie
8. jún 2009

alebo aj kluce zaberaju 😉

kamilka12
8. jún 2009

claudi a kto bude s ľubkom ked pojdeš do práce? 😕

anickaajanko
8. jún 2009

Claudi este ze si nestala v rade za nami, lebo keby sa tam niekto na tom chechtal tak asi od hanby prepadnem, keby ze si to aspon nepchal do pusy 😀 to este bude takych situacii
no idem hajusat majte sa tu pekne DOBRU vsetkym maminam aj drobcekom, noc bude smutna, bez MM, prvykrat je takto na tyzdnovke, ani som netusila ako mi bude chybat ☹

johnie
8. jún 2009

claudi.. no supeeer. a lubko? svokrovci?
ja to vidim na malej jak stale svoje hracky dava za seba aby sa s nimi maly nehral... musim si precitat nejake clanky ako ju odnaucit od lakomosti 😝

kamilka12
8. jún 2009

ja by som tiež niekdy už išla do práce...medzi ľudí ale chcela by som tam mať aj malého so sebou 😀

claudinka
8. jún 2009

to este riesime.. bud nejaka au-pairka najskor alebo do jasli, co ja som asi skor za to prve, aby to nebolo vela sokov naraz.. takto si bude musiet iba na nejaku tetu zvyknut a to sa snad bude dat.. iba uz len tu tetu nejaku zohnat, najlepsie nieco po znamosti, na slepo asi tazko pojdem.. no uvidime.. ked sa ale inak neda, co narobim a ak to nepojde, tak sa vratim na matersku naspat, co asi aj tak planujem, ak si nezvyknem bez maleho 😀

claudinka
8. jún 2009

anickaajanko tak snad zaspis rychlo 😉 aby ti nechybal 😉 bru nocku a dik za napady

johnie to tiez pripada do uvahy, ale to by svokra musela dat vypoved 😝 ale mozno svokor, no uvidime, este to neriesim zatial, az v auguste asi zacnem.. alebo v juli radsej 😀
to snad odnaucis, ale casom urcite.. kamoska ma dvojrocnu a ta ma tiez take obdobie teraz, ze moje moje no amentma

kamil ale to si neoddychnes 😀 ja by som brala, kebyze som castejsie od neho 😀

johnie
8. jún 2009

tie jasle neviem, lebo drahe to je jak hovado, a vselijake choroby a tak... ale my tiez budeme musiet buduci rok malu niekde dat, lebo tuto pracu co mam teraz je na rok a potom neviem co so mnou planuju, ci spat do officu... to bude ina haluz.. ja si neviem predstavit den bez malej... 😒

kamilka12
8. jún 2009

u nás sa jasle vraj musia rezervovať 2 roky dopredu..taký nátresk tam majú 😒 , takže teoreticky..ak chceš dať dieťa od pol roka do jaslí..treba si ich rezervovať ešte ked ani nie si tehu 😠 Tiež by som volila skor "nejakú tetu" a tiež asi iba po známosti 🙄

kamilka12
8. jún 2009

anicka - dobrú noc 😵

johnie
8. jún 2009

anicka sladke snicky 😉

johnie
8. jún 2009

u nas v dedine je skolka a to az od 3rokov, ani skola ani prd...tak som zvedava kam dam malu 😕

kamilka12
8. jún 2009

Ja si to teraz neviem predstaviť, že by malý bol celý deň s niekým iným ako so mnou alebo s Jurajom 😔 ..to asi nie je moc dobre, že som takto naviazaná na neho...mamina mi stále hovorí, že nás do jaslí nosila..vraj ja so sestrou sme plakali ako najaté a ona s nami 😔 , ale musela, keďže musela pracovať..ale ja si to aj tak neviem predstaviť. Tak plánujem, že budem na MD asi 2 roky, možno 1,5 roka 😕

claudinka
8. jún 2009

no vsak, kebyze neni taky natresk do jasli, tak nepoviem.. ale takto 😒

kamilka12
8. jún 2009

Idem "na ucho" aj ja..dobrú nocku vám prajem 😵

claudinka
8. jún 2009

kamil aj ja som bola, dokym sa nezacal vsade staviat a vymyslat.. teraz som rada, ked je chvilku prec a ja mam klud, co je sice veeelmi malo, ale aj to pomoze, ked si porobim vsetko, co potrebujem..
ja som jasle aj skolku milovala zase 😀

johnie
8. jún 2009

kamilka aj ja som revala ... tatino moj o tom stale rozprava, sa ma tam bal nechat...

johnie
8. jún 2009

este kuknem fb a idem aj ja na kute...
dobru kocky 😉