Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
17. jún 2009

potom som spomalila..a vela citala ako sa to maaaaa...potom som ho trapila uz len cez plodne dni...potom len dva krat pred ovulkou priblizne..lebo nikdy som si nemerala BT a potom este menej a baaaaaac bolo to tam 😀

ollako
17. jún 2009

veji 😀 ...
my sme si s muzom posledne dva razy pozor nedavali, ale nie ze by sme chceli druhe, len muza uz to tak nebavilo...a ved ja este menzes ani nemam a kojim da sa povedat non stop...takze este aj keby som chcela tak neotehotniem, no a keby sa to nahodou podarilo, tak ma trafil, lebo teraz ako to pisem, tak ma napadlo, ze ved som rodila cisarskym 😲 , ja som ale tava, ja som uplne na to zabudla 😠 ...do kelu co teraz ak ostanem tehotna 😔 ...to som chcela napisat, ze neva, kym byvam u mami aspon mi pomoze a budeme to mat z krku, lebo viac ako dve deti nechceme 😖 ...ale normalne na mna pot vysiel...ach jaj tak teraz sa len modlit aby kojenie ako antikoncepsia bolo spolahlive 😒 ako som mohla byt taka hlupa ☹

claudinka
17. jún 2009

ollako zeby to hned vyslo aj na druhykrat? ale to snad nie 😒 sak uvidis, ked ta o tri mesiace prvykrat kopne 😀

ollako
17. jún 2009

claudi si ma povzbudila 😀 ...no tiez si myslim, ze by sa to hned nepodarilo, sice Petka sme splodili hned ako sme chceli, ale ked este nemensesujem tak hadam to bude ok 😝 ... ale keby otehotniem, tak by mi znova spravili asi cisarsky, ked by to bolo tak skoro...lebo kazali aspon rozdiel 18 mesiacov 😒 ..
zase mi tu blbne pripojenie ma uz slak trafi z toho nasho netu 😠

silwietta
17. jún 2009

olla, ale ved to by bolo uz pomaly tych 18 mesiacov... rodila si pred 9 mesiacmi a 9 mesiacov dalsie tehu... mesiac hore dole...

silwietta
17. jún 2009

mne doktorka vravela ze mam rok vydrzat a az potom sa zacat pokusat o dalsie...

claudinka
17. jún 2009

ollako aj nam sa raz podarilo, takze ked tak budeme opat tehuly spolu 😀 i ked dufam, ze ten jedenkrat nic nespravi..

estella
17. jún 2009

ahojte..konecne som sa sem dostala..v poslednej dobe nic nestiham..este stale beham s maximom po vysetreniach ale dnes mi volala kamoska doktorka ze nam alergolog.konecne predpisala nejaku liecbu vecer sa s nou stretnem tak uvidim co vlastne mu zistili....

claudinka
17. jún 2009

estell drzime silno palce

estella
17. jún 2009

idem s malinkym von ale tak sa mi nechce no znova mame problem ze chce spat len vonku v kociku tak my sa prechadzame doobeda aj poobede.....

estella
17. jún 2009

claudi dakujem.....potrebujeme to..ja uz to sem ani nepisem ale on ma hlieny v jednom kuse....ked mu to aj na dve dni ustupi hned je to spat...

claudinka
17. jún 2009

estell preco nenapises? kludne sa vyrozpravaj.. 😒 ja Vam silno drzim palceky a budem na Vas vecer mysliet 😵

ok my sa ideme obliect a von papa

ollako
17. jún 2009

zle som to napisala nie rozdiel ale 18 mesiacov o porodu mozem otehotniet 😒
claudi, no bola by to sranda, keby sme zase spolu tehulkovali, ale nejak po tom netuzim 😝 , lebo fakt neviem ako by som zvladla dve deti 🙄 , a ked Petka este kojim a neviem si predstavit akoby som ho odstavila...to sa neda ani si to predstavit 🙄
estell drzim palce, aby ste sa z toho kolotova chorob rychlo dostali 😅

vejinka
17. jún 2009

oll ako je c a v blizko na kvasnici co? 😀

vejinka
17. jún 2009

boze ze kvasnici..umreeeeeeeeem xcela som napisat klavesnici 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
17. jún 2009

a moje dieta ma stale has v cudu...chriptaaa cely den asi bde zachripnuuty...chudatko moje 😔

vejinka
17. jún 2009

dnes je tu skriatok preklepov.. 😀 😀 😀 😀

vejinka
17. jún 2009

no nic idem sa vychystat von ..a pomaly aj maly bdue hore....papa vecer som tu ako na koni 😀

kamilka12
17. jún 2009

Malý mi spí už asi pol hodinu..pre spánkom mal 37,7..žeby ešte z toho očkovania? 😒 Uvidím, kolko bude mať večer..

Aj ja periem o 106, ešte že svieti slnko a stíha to schnúť..

Estell - takže už vám nejakú liečbu naordinujú? A čo vlastne z tých výsledkov zistili?

anickaajanko
17. jún 2009

Veji sex je ako bicyklovanie to sa nezabuda my sme tiez prisli teraz z prechadzky a uz spinka, periem 4 pracku 😲

vejinka
17. jún 2009

anicka...preto nemam bike...lebo uz neviem 😀 😀 😀 😀

vejinka
17. jún 2009

hehe co tolko perete? ja som si poprala aj biele aj farebne minuly tyzden a teraz mam pokoj.. 😉

miriam24
17. jún 2009

Ahojte .. sme sa vratili z porane .. tak Martinko ma 9350g a 73cm 🙂 ... to ze maly este nelozi si tazku hlavu nerobila .. ze ved on na to pride aj sam a keby aj nie tak nie kazde dieta lozi .. ale ze maly je uplne v poriadku takze sa nemusim bat 😉

no muz isiel s malym na prechadzku a mna caka zehlenie 😒

johnie
17. jún 2009

ahojte..
miri pekne miery.. dufam ze nabuduce to vyjde lepsie. pol hodku na to co si volala nas prisiel zobrat muz domov.
dohodneme sa a pochodime celu galantu 😀
sa mi zda ze chodi ta kamoska k tej doktorke co si pisala, ale maly jej v sobotu padol z postele a ze jej zacal grcat v nedelu vecer a v pondelok tak isla s nim na poradnu vcera nech je kludna...

ninnyyyy silno na vas myslim, a drzim palceky nech vam to dobre dopadne... tesime sa na sebka 😵

dnes som isla prvy krat s malou busom a take mala oci vypulene ze coje kde je... ale zvladli sme to super... 😝

miriam24
17. jún 2009

johnie .. ja som si potom stihla este aj vybavit tych 25% zo 158E na urade prace .. a este aj nejaky ten nakup v tescu ... ved nabuduce mozme spravit nejake to stretko .. len ja to potrebujem vediet aspon 2 dni dopredu koli dovolenke .. ale sak cele leto je pred nami 😉

johnie
17. jún 2009

miri to je jaka haluz tych 25% ze kazde dva mesiace... mno ale aspon volaco...
ok nieco poriesime... aj s trnavackami... 😉

miriam24
17. jún 2009

johnie .. mne povedali ze mi to budu posielat kazdy mesiac ... teraz v juli mi pride za maj aj jun a ostatne mesacne ...

miriam24
17. jún 2009

johnie .. teraz som pozerala ze kde je ta vasa dedina .. sak to je len na skok od GA 😉 som myslela ze je dalej 😵

anickaajanko
17. jún 2009

miriamka akych 25 % o co ide ?

ninny
17. jún 2009

johnie, ahojky.. a ďakujeme 🙂 hneď dáme vedieť, keď bude niečo nové.. 😵 už by mohlo byt 😕