Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
17. jún 2009

ahojte maly mi akurat zaspinkal..a ja mam fajront 😀

miriam24
17. jún 2009

Anicka .. to tym ze som zacala robit na plny uvazok tak som stratila narok na rodicovsky prispevok - 158E ale mam narok len na 25% z tejto sumy .. co je na SKK nejakych 1150 ..

no idem ja do sprchy a zalezem do postele ... majte sa pa 😉

vejinka
17. jún 2009

no len co som to dopisala pocujem zo spalne strasny rev a este k tomu zachripnuty...ach jo zeby mal teraz to obdobie co sa boji?? ja neviem ale ej to uz par dni za sebou stale to iste...ulozim spiaceho do postielky a do desiatich minut strasny rev

anickaajanko
17. jún 2009

ty uz robis
baby kukajte MODRE Z NEBA ta sestricka co je tam mi bola pri porode a aj doma ked mi bolo najtazsie a nedalo sa mi kojit, laktacna poradkyna prisla v nedelu o osmej ukludnila ma a aj kocikovat bola so mnou , skvela zena a ma rakovinu boze osud je kruty

anickaajanko
17. jún 2009

miriamka a kde co robis a s kym je maly??? a ako to znasa, mne uz tiez strasne chyba robota, preco si sa rozhodla ist do prace

vejinka
17. jún 2009

baby blaznite od noveho roka sa nam ma zvysit rapidne prispevok..jaaaa veru zostanem doma co najdlhsie a ak sa podari bduem mat aj dovod 😀 😀 😀

vejinka
17. jún 2009

aby som robila za 8000 cca a doma dostanem 9000 ..? juuj veru ma tak skoro do roboty nic netaha...hlavne ked ani nemam kde ist kedze som pred tehu bola mesiac nezamestnana a potom sa zamestnam uz nemalo vyznam a zmysel..a navyse mi byvalo hovadsky zle

vejinka
17. jún 2009

vlastne minimum bdue presne aj prispevok...cize sa mi absolutne neoplati ist robit 😔

vejinka
17. jún 2009

este ma cakaju tri materske.. 😀 😀

vejinka
17. jún 2009

a to by som xcela stihnut do 35 rokov..takze mam co robit 😀

luciankasebastianko
17. jún 2009

ahojte baby malý dnes spal iba 20 min doobeda a polhodky poobede ☹ teraz už buva tak idem počítať čo ste dnes robkali 😝

vejinka
17. jún 2009

a ak sa podari aby bol medzi detmi rozdiel dva -tri roky bude to super lebo ani do skolky ich tak skoro nedam..kedze bduem doma jedno navyse budem zvladat a potom dve a potom tri 😀 😀

kamilka12
17. jún 2009

ten príspevok vraj ešte nie je schválený.. 😔 ..zatiaľ...ešte to prezident nepodpísal...je to iba návrh..

anickaajanko
17. jún 2009

Veji mne len chyba ale nechystam sa este, planujeme teda druhe babo tak iste nie, ale doma by som bola tak do 2 rokov, no ja som mala plat dobry a kolektiv este lepsi a to som este mala prislubene zvysenie o 30 % po ziskani titulu ale promovala som v 7 mesiaci tak som uz nestihla zvysenie ☹
pozor si nedavame ale raz vravime ze chceme druhe a raz ze aj samemu mu bude dobre

vejinka
17. jún 2009

ja im dam navrh...musi to podpisat a basta fidli motyka!

vejinka
17. jún 2009

anicka aj my tak isto..ale asi sa na to dam..nexcem jedinacika..ale zasa bojim sa 😖

vejinka
17. jún 2009

tak kocky pomaly devat hodin ide sa spat..dobru noc 😉

katavinka
17. jún 2009

Ahojte maminky 🙂

Vejinka, plánujete ďalšie bábo, ak som to správne pochopila 😉 ? Ten príspevok je ozaj iba návrh, veď minulý rok ho neschválili, takže ja tomu dávam šancu asi 10% 😒 Ale bolo by to ozaj super, veď veľa žien sa bojí otehotnieť len preto, že nevedia ako vyžijú z takej úžasnej mesačnej dávky.
Ja som tiež začala robiť už, ale len 2x v týždni, s malinkým je manžel a hravo to zvládajú, tak som na nich veľmi hrdá a musím uznať, že aj mne to pomáha, keď vyletím z domu trocha "mimo".

luciankasebastianko
17. jún 2009

veji ja som jedináčik, tak to Erikovi nerob to nie ! dvom je určite lepšie veselšie 😀

luciankasebastianko
17. jún 2009

ninny držím palčeky ja som Sebastiánka porodila až 20 minút pred polnocou a asi o takejto dobe sme išli do nemocnice takže šup šup 😀 a meno sme dali lebo sa nám pačilo a podľa filmu nebezpečné známosti 😀

sasasx
17. jún 2009

ahojte

prisla som pozriet a pozdravit...a stale obdivujem, ako sa tu dostanete cez den... mne sa maly vrha na pocitac a taha ma zo stolicky, ked nahodou som pri pocitaci a on nie...a kym spi, tak sa snazim porobit nieco. i ked tento tyzden sme nejaki rozbehani, kazdy den sme boli v meste, zajtra sa chystame na urologiu;( tak to uz nebude taky vyletik...
idem kuknut to o zvyseni prispevku... to by bolo jake super;)

jurocko
17. jún 2009

ahojteee
dnes som zehlila a prala a este by mi trebalo zehlit...ja sa uz pomaly balim,lebo zajtra mam toho vela...a este poobede Kajkine vystupenie a grilovacka a este som jej slubila ze ked bude teplo tak ideme na zmrzku...
tak idem sa balit dalej a hlasia v sobotu velmi nepekne pocasie a je tam nijaka miestnost aby sme tam kecali....jooj ako sa tesiiiim

tak idem dalej pracovat...

natasa8
17. jún 2009

ahojte....
sasasx.. ja sem chodim ked mala spi, ked je hore tak tiez nemozem......

my mame dnes 9 mesiacikov - tak mala to oslavila tak ze nechcela nic papat, ani obed, olovrant a dokonca nespapala ani vecernu kasicku ☹ No a vecer som ju zase hodinu a pol uspavala .... to vecerne uspavanie je u nas hrozne...

no ale dnes bola prvy krat na ihrisku na hojdacke - pacilo sa jej, takze si to zajtra urcite zopakujeme 😉

ze balit.. ja budem balit v piatok rano.... 😅

luciankasebastianko
17. jún 2009

gratulácia Katke k 9 mesiackom

natasa8
17. jún 2009

lucianka - dakujeme 🙂

sasasx
17. jún 2009

natasi, katke vsetko najlepsie...a hojdacky su super, aj u nas sa malemu velmi pacilo

natasa8
17. jún 2009

sasax.. dakujem 🙂

no pri uspavani som malej rozpravala rozpravku o malej Katuske, ktora ma maminku co ju velmi lubi, a kedze aj Katuska lubi maminku, tak jej pripravila prekvapenie, pekne zaspinkala a zobudila sa az rano 😀 Asi to nezabralo ale skusim jej to vtlkat do hlavy kazdy vecer 😉

idem tiez spat ... prajem dobru noc 🙂

sasasx
17. jún 2009

ja som malemu citala o pokazenom bubne, ktory sam od seba hral v noci...tak dufam, ze nebude v noci maly bubnovat;)

estella
17. jún 2009

ahojte....tak Maxim ma konecne liecbu ma tabletky skoro az na 4mesiace...inak imunitu ma v poriadku a vyzera to tak ze teno jeho stav zapricinili tie nestastne kiahne ktore prekonal..aspon kevny obraz tomu nasvedcuje...budem sa modlit kazdy vecer nech liecba zaberie.....

pridam sa k debate o uspavani..ja neuspavam dam do postielky a maly zaspi sam...posledne dni robi nejake premety ze za sekundu ma hlavu tam kde ma mat nohy ale ja ho tak necham a prelozim ho spat ked uz spi...ale aby som nebola az taka frajerka ze ako mi dieta super zaspava tak pocas dna kocikujem ako o dusu aby spal...doobeda sme vonku a poobede znova..o zabavu mam postarane....

johnie
17. jún 2009

veji ja by som tiez zostala najradsej na materskej 3 roky a uzivala si malu, a veru by sme nevahali s druhym... ale ked nechcem zostat na ulici aj s detmi nic ine ako pracovaat mi nezostava... blba doba co prinuti maminy tak skoro ist pracovat, ale je to bohuzial tak
rodicia nemaju tolko aby nam postavili domcek tak sa musime starat sami s muzom o svoju buducnost
ja vecer malu neuspavam len pohladkam chvilu stojim pri postielke a ona zaspinka
cez obed kocikujem a poobede to ma pod palcom muzik
baby rano idem na heydukovu na mamografiu tak drzte palce, v poslednom case ma dost bolievaju prsia, neviem ci od toho ze ma obcas opica kopne no nic som si nenahmatala len taky cudny pocit mavam... 😒
dobru nocku a pekne ranko