Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
5. máj 2009

jasne .. rada. Zavolam ked vyrazime. Snad nam to vyjde 😀

No ja malej nemam co dat von jest, skusam zaviest vyzivku na olovrant, ale ovocie nechce. uz som ju skusala aj v parku na peknikovej kojit 😅 - tiez bez uspechu, sa nevedela sustredit.

ka3n
5. máj 2009

claudi tvoj ma uz 9m? kedy sa narodil? moj bude mat v piatok 8m, som myslela, ze Lubko je mladsi..ale na facebooku si napisala, ze 9 mesiac..

misik
5. máj 2009

mne nastastie ovocie chce tak to mu mozem davat aj vonku. A potom ked ste uz o tretej doma tak nie je mala zla alebo unudena doma?

natasa8
5. máj 2009

ani nie... ona sa celkom vyhra s hrackami - podla nalady aj sama, alebo potrebuje moju asistenciu. Bola u mna 2 tyzdne segra s malym, takze sme mali spolocnost a to ju to doma hrozne bavilo. 😅 Uvidim ako to bude teraz, ked sme ostali same 😕

claudinka
5. máj 2009

ja som akurat dovysavala.. predtym som umyvala aj dlazku, aj riad, utierala prach.. ked maly zaspi, chystam sa trosku vyluxovat kuchynu.. doobeda som mu robila ryzu s maskom do zasoby do mraznicky a desiatu som mu nemixla, iba vidlickou rozpucila hrusku s bananom.. niektore casti vypluval, lebo ho napinali, inak pekne papal.. tak ani desiatu uz nebudem mixovat, ani obed nemixujem, iba ryzu alebo cestoviny zatial mixnem, zemiak nemixujeme od zaciatku..

ka3n vsak september je 1. mesiac a tento mesiac bude mat 8, cize je to jeho 9. mesiac predsa 😉

evitkamalicka
5. máj 2009

ja som akurat dala malemu obed, dnes troska skor, lebo som mu prisposobila rezim, kedze tatinko bude od dnes chodit domov skor z prace, tak aby si ho uzil a chceme ist potom do mesta ked pride, tak nech je maly napapany a vyspaty do ruzova, aby nebol zly

misik
5. máj 2009

claudi keby si chcela mozes sa prist realizovat aj ku mne, nebudes sa nudit 😉

claudinka
5. máj 2009

misik tomu verim, kebyze toho nemam nad hlavu doma aj ja, milerada pridem 😉 ale tooolko veci este musim porobit 😒

claudinka
5. máj 2009

vsetky varite obedik? 😀

sasasx
5. máj 2009

ahojte
drzim palce pri sedackach - ked najdete nieco kvalitne za rozumnu cenu, dajte mi vediet, vyber necham na vas;))) uz som tomu venovala 2 tyzdne a som tam kde som bola... nerozhodnuta.
my sme sa vratili z prvej hodiny plavania - malicky bol nervozny a plackal asi polku hodiny a neviem preco,ale hadam bude nabuduce lepsie. Ale to obliekanie, prezliekanie, susenie, to mi dalo teda riadne zabrat a teraz neviem, ci som viac grogy ja, alebo on...ale asi on, lebo uz spinka. dufam, ze si pospi aspon hodinku a pol...

claudinka
5. máj 2009

moj sa naobedoval, ryzu s maskom mal a teraz uz polhodinku haja.. v kuchyni som poriadila par policiek a ostatne necham na zajtra a tak.. si to rozkuskujem, naraz by som to aj tak nemala sancu stihnut a nechcem mat svalovicu na rukach 😠 poobede idem s malym k svokrovcom.. a som hladna 😀

jana.hcsba
5. máj 2009

Tak my sme uz doma z prvej prechadzky. 🙂 .
Rychle som sa najedla, kym este spinka, lebo potom uz nebude kedy 😖 . No a rychle pripravila - mixovala Paulinke, ked sa zobudi, bude papat.

Aj ste normalne popisali vidim 😀 .

No vonku je pocasie - z jednej strany otocim kocik - svieti slnko, otocim na druhu - fuka vietor. Tak Paulinka vrestala aj vtedy, aj vtedy . 😀 no nakoniec sme sa dohodli 😀 😀 😀 .

clauid: ides pesi, prechadzkou ?

claudinka
5. máj 2009

jani uvidime, asi hej.. po ceste omrknem vsetky obchody, kde sa len da, pokukam ci nemaju, co potrebujem.. capacky, dupacky, podkolienky a tenku deku do kocika 🙂
mno nejako sa zatahuje.. ak zacne prsat, vidim to na bus 😒

vejinka
5. máj 2009

ahojte tak my uz hajame..po obede zalomil teda musel mat aj mlieko inka by nespal...a papal mrkvicku s maskom nemixnutu..ale troska ho napinalo. no a my sme mali rybie prsty a pyre k tomu salat mrkvickovy..zeny zozrala som 7 prstov rybacich ..uff nevlazem ani dychat ani sa hybat 😅

vejinka
5. máj 2009

tak teda ja idem zasa cumakovat na tie autosedacky a dufam ze ma osvieti a vyberem tu najkvalitnejsiu najkrajsiu najmodernejsiu a hlavne najbezpecnejsiu za dobru cenu...hor sa do cumakovania 😀

vejinka
5. máj 2009

Pred nákupom nezabudnite:
Rozhodujúcim kritériom je váha dieťatka, nie jeho vek !
Zvoľte výhradne homologizovanú autosedačku.
Nevyberajte autosedačku príliš veľkú so snahou, aby vydržala niekoľko rokov.
Hlavička dieťatka nesmie presahovať chrbtovo-hlavovú opierku.
Pri výbere dbajte na pohodlie dieťatka, bude v nej tráviť bez pohnutia veľa hodín.
Na autosedačke nešetrite, nekupujte ju v bazári, nikdy nepoužívajte takú, ktorá je po nehode alebo ktorá má poškodený bezpečnostný pás.
Presvedčte sa, či je autosedačka vhodná pre vaše auto a majte na pamäti, že bezpečná je iba taká, ktorá sa dá správne pripútať.

vejinka
5. máj 2009

par rad na zaciatok 😉

vejinka
5. máj 2009

no takze po tychto radach niesom o moc mudrejsia...len asi zmenim vahovu kategoriu na do 25kg alebo do 18kil

vejinka
5. máj 2009

Pri inštalácii nezabudnite:
Autosedačka nesmie byť na mieste, kde je umiestnený airbag (neplatí v prípade, že sa dá vypnúť).
Pred použitím si dôsledne prečítajte návod na použitie (musí byť v slovenčine!) a uschovajte si ho.
Ubezpečte sa, že autosedačka je pevne upevnená na sedadle a nepohybuje sa príliš dopredu ani do strán.
Dôsledne skontrolujte zapínanie bezpečnostných pásov.
Autosedačka musí celou plochou priliehať k sedadlu vozu.

vejinka
5. máj 2009

Pre bezpečnosť nezabudnite:
Dieťa vždy upevnite do autosedačky bez ohľadu na dĺžku cesty.
Vzdialenosť medzi telom a pásom nemá byť väčšia ako na dva prsty.
Popruh pásu má byť na bokoch, v žiadnom prípade na bruchu.
Preverujte pravidelne, či je dieťa pripútané.
Pri dlhších cestách robte každé dve hodiny malé prestávky, aby sa dieťa mohlo ponaťahovať.

vejinka
5. máj 2009

uff zatial som pod 100€ nenasla..zo znackovych

maruska11
5. máj 2009

ahoj vejinka moríš sa z vyberom autosedačky?

vejinka
5. máj 2009

jo morim a uz mi sibeeee

vejinka
5. máj 2009

a co tato? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3279324 co je to za znacka??

vejinka
5. máj 2009

alebo taketo nieco..http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5647145

nic z toho zatial nekupujem len kukaaam

bubinko83
5. máj 2009

baby a v hypernove maju akciu na pampersky .Je to v takom boxe v ktorom je 162ks plienok,2baliky vlhčenych utierok,1 sunarka sušienky a stoji to 33 euro.Dobre nie? 😎 A ten box bude super na hračky.

bubinko83
5. máj 2009

vejinka,ale vraj dietatko do roka by malo sediet v proti smere jazdy v aute.Kvoli chrbtici.Ak to vieš tak sorry.
Inak ja už som kukala autosedačky.Ale my sme drobny tak sa vmestime ešte do vajca. 😉

vejinka
5. máj 2009

bubi u nas je to uz daavno vypredane...som xcela tu autosedacku co bola v letaku a smola neskoor som dosla 😅

maruska11
5. máj 2009

veji podla mna je do 18KG zbytočná pozeraj do 25 kg