Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
24. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5388833

tu mate lacnu kosacku na travu 😉

ka3n
24. nov 2009

veji a preco pises, ze nemoze oriesky alebo arasidy..arasidy nedavam ani ja, ale normalne klasicke orechy strasne moj Matusko lubi..

ka3n
24. nov 2009

veji, ale ved za 300Sk bola ta co som dala ja link ,uplne NOVA na www.prenasedeti.sk...som snimi spokojna, lebo mam odtial stan macko pooh.

vejinka
24. nov 2009

ka3n no ja nedavam ziadne orechy..ale kazdeho vec 😉 a aj tato je uplne nova 😉

ka3n
24. nov 2009

no ved jasne...ale preco by sa orechy nemali davat...porad?

no ale tusim toto bola objednávka z CR?

júúj mne sa tie kosacky pacia a hlavne ked byvame v dome.. byt oaj v lete vyuzil..

vejinka
24. nov 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1543354

kto to hladal smykalku? tu je tip 😉

ka3n
24. nov 2009

hej niekto hladal asom vcera pozerala, ze aka lacna..

mna veji este zaujal na www.prenasedeti.sk fúrik, klasicke táčky na dvor 🙂)

vejinka
24. nov 2009

pekne.. 😉

vejinka
24. nov 2009
ka3n
24. nov 2009

hej veji, aj na to som akurat dnes pozerala, ale v katalogu detskych hraciek v all toys, to je ako dracik, ale v BA v avione v Nc

ka3n
24. nov 2009

lenze Matusa bavi iba to co huci, pisti, hra 🙂)

vejinka
24. nov 2009

ono to maleho velmi bavi...teda u doktorky..lebo ona to ma...a ked to tam vidi hned prestane plakat 😀

vejinka
24. nov 2009

no ja na dnes koncim...dobru ka3n 😉

luciankasebastianko
24. nov 2009

ahojte ženy mrcoš ešte nespíííííííííííí 😠

vejinka
24. nov 2009
ka3n
24. nov 2009

drevene hracky kupujeme na jarmoku alebo na vianocnych trhoch...

luciankasebastianko
24. nov 2009

no už zaspal a ja idem 😵 😵 😵 ráno plávanie 🙂

buksy
24. nov 2009

ahojte dievcence...
tu uz asi nikoho...
tak ako uz rony pisala dnes sme sa stretli a bolo super... rony dakujeme za pekne popoludnie..
deturence sa zahrali a maminy trosku pokecali...
a my zatial mame na vianoce kupenu tu tabulu s magnetkami... a uvidime co dalej..tiez by sme chceli zbehnut do rakuska do toysu ale trosku sa nam skomplikovala cesta lebo mame nejake problemy s nasim autickom...tak uvidime ... a ked nie pred vianocami tak urcite na povianocne vypredaje pojdeme...
tak vam prajeme dobru nocku vsetkym... 🙂

winona24
autor
25. nov 2009

ešte nikto tu nebol????

dobré ránko Vám....

Katarínam ,Katkám ,Katuškám všetko naj naj naj k meninám.....dúfam,že keď je dnes blato a teplo,tak VIANOCE nám zabezpečíte v mraze a na ľade..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

buksy
25. nov 2009

bre ranko...
aj my prajeme vsetko naj katkam malym aj velkym.... 😉

johnie
25. nov 2009

Ahojte, skapal pes? Aj my prajeme Katkam vsetko naj. Ja som vo Voderadoch. Muz je na pohovore 😉 potom ideme pre sofi ku babke.vcera sme do polnoci stahovali izby,konecnd ma detsku izbu-sa tesim ako bude oci pucit ze co to je za novy dom,dezorientovana bude 😀 dala som par fotiek na fb,ak chcete kuk

vejinka
25. nov 2009

ahojte..ja som dopozerala superstar a veru aj slzicka tam bola... 😅

vejinka
25. nov 2009

johnie mala je krasnucka.. 😉

luciankasebastianko
25. nov 2009

ahojte žienky 😀 unás je krásne slniečko sa tešíme už von boli sme plávať a teraz robíme papať 😝

luciankasebastianko
25. nov 2009

júúúúú že idem čítať a niet čo 😀

luciankasebastianko
25. nov 2009

dala som videjko na Fb 😀 johnie idem pohladať tvoje foto 😉

evicka1
25. nov 2009

ahojte kocky
teda dost ste toho nakecali
my sme mali dve cestovatelske dni. no poviem vam super. v pondelok rano sme sa vybrali vlacikom do prahy k pani doktorke s huginkom . sli sme vlacikom. no do obeda si pospal dve hodinky tak krasne to tam kolisalo az som mala co robit aby som s nim nevytuhla 😅 no potom zvysne tri hodiny som sa nachodila po vlaku ako zdiveta 😀 Hugovi sa to pacilo behal tam vyskal do vsetkeho sparal, na kazdej stanici chcel otvarat okno a pozerat von. no bol bozi
ked sme konecne dorazili tak sme sa sli ubytovat-cista komedia splietli nam rezervaciu tak skoro dve hodiny to riesili pokial nas dali na izbu 😠
noc katastrofa. ako mal vela zazitkou tak furt staval a plakal.
rano sme sli k pani dr, pochvalila nas mame 11kg a 84cm 😉 nezaockovala nas lebo hugo asle tak mu dala tabletocky no chvala bohu na prieduskach a na pluciach nic nema... to je super
od dr sme sa sli pohrat s matyskom a hura na vlak domov. no cesta domov uz nebola taka malina. poviem vam spal len osemnast minut takze bol pekne protivny a urevany... domov sme dorazili o osmej umyla som ho dala mu mlieko napocitala do desat a spal 😵
no rano sme mali budicek o siestej. ja som tak trosku mimo provoz 😎
vianoce _ no darcek nemam zatial ziadny nas nezaujimaju ziadne hracky , ale vytahovat riad z kuchyne, ked nieco poukladam tak to vyhadzat von zo skrine zapinat pracku a tak... takze kupim len nejaky ten tunel na podliezanie a gulicky a je to...
nemate nejaky dobry recept na medovniky???
buksy:pozeram ze uz ste ready tak niekedy napis a dame to rande 😉
tak krasny den prajeme vsetkym
a este Katarinkam vsetko naj 😵

winona24
autor
25. nov 2009

ZMES1:
10dkg kryšt.cukor
6 žĺtkov
ZMES2:
70dkg medu
5 dkg kryšt.cukor
90dkg hladkej múky
1,5 dkg škorice
trošku drvených klinčekov
menej ako 1 malá lyžička sódy bikarbóny (jednoduhšie je namiesto tých posledných 3 ingrediencií kúpiť kypriaci prášok do perníka a pridať trochu škorice 🙂)

POSTUP:
Najprv urobíme zmes 2 - cukor skaramelizujeme a doňho pridáme zohriaty !!!!!!! med,zmiešame,pridáme múku a koreniny (teda kypr.prášok do perníka a škoricu)
Zmes 1 napeníme a pridáme k zmesi 2.
Spracujeme cesto.
Cesto necháme odležať v chladničke do druhého dňa,potom vyvaľkáme na 0,5cm,vykrojím a potrieme žĺtkom.Hotové medovníčky dáme do krabice a do každého rohu dáme 1/4 jabĺčka,aby rýchlejšie zmäkli.

Poznámka:ten med je s !!! preto ,lebo naozaj ho treba dobre

evicka....sú naozaj suprové...hneď mäkké

evicka1
25. nov 2009

win: dakujem. neznie to tak hrozne. tak to skusim
budete este nieco piect na vianoce??? ze vanilkove rozky su klasicka