Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
25. nov 2009

Ahojte no my máme tichú domácnosť sme sa pohádali s Marekom a ja sa určite nejdem ospravedlniť prvá 🙄 Lucka spinká, včera večer zaspala bez cumľa a to neplánovane tak som ju tak uložila aj teraz a zaspala v pohode, takže už jej ho nebudem dávať. Ak si ho bude náhodou pýtať tak snáď jej to nejako vysvetlím že už je veľká slečna na cumlík...
U nás pekne svieti slniečko, konečne po dlhom čase tak keď sa vyspíme si ho pôjdeme aj vonku vychutnať...

terezicka
25. nov 2009

Tiež prajeme všetkým Katuškám - malým aj veľkým, všetko len to najlepšie k meninkám 😵

buksy
25. nov 2009

evicka dame rande ale az na druhy tyzden lebo dnes zacinam robit tri torty naraz a su dost narocne takze az v sobotu si vydychnem ... v nedelu sme mali ist do ba ale asi sa nam to zrusi kvoli autu...
tak ak budemme v ke tak v pondelok si volame... tesime sa na vas....

ka3n
25. nov 2009

ahojte..dakujem vsetkym za blahozelania...mna dnes pochytilo predvianocne upratovanie a drobec mi pomahal..

Johnie ..vo voderadoch? ved to je hned vedla nas 🙂)) júúj mohla si prist 🙂) to je od nas cca 3km ...

Drobec spi, ja obedujem, uplne krasne teplucko sa slnecno je u nas a poobede ideme do obchodu na suuuuupppppeeer mandarinky 🙂)

annie13
25. nov 2009

Katkam vsetko len to dobre aj odo mna, babatka a Branka 😀 😀 😀 😀

natasa8
25. nov 2009

ahojte...
aj ja dakujem za moju Katku za gratulacia 🙂
Mala spinka od 12-tej, tak som si stihla aj okna doumyvat, len skoda ze kym sa zobudi a napapa tak uz bude skoro tma a neuzije si toto krasne pocasie 😒

estella
25. nov 2009

ahojte...tiez sa pripajam a Katkam blahozelam k meninaaam..... 😉

manzel bol rano u doktorky so Stellou na kontrolu a vraj ziadne zlepsenie ☹ a to ma dnes poslednu davku ATB ale vraj ich ma potom este 10dni v tele tak hadam zaberu...

dnes som sa dozvedela ze v NR jedna mlada baba 1írocna lezi v nemocnici s prasacou chripkou a odchadzaju jej pluca tak je na pristrojoch..je to strasneeeeeeeee a vraj aj nejake male dieta je tiez nakazene touto chripkou je mi z toho zle..booze ja sa tak bojim tejto hnusoby...

rony253
25. nov 2009

ahojte, tak moje dieta dnes poobede u sesterky nevedela zaspat a zaspala mi pre piatou v aute, pomoooooooooooooooooooooooc neviem kedy sa zobudi a kedy pojde spat. doobedu spala dve hodky.
Bože estell ani nehovor o tej chripke ☹ bojimbojim

rony253
25. nov 2009

jooooooooooooooooooooj a Katkam blahozelaaaaaaaaaaaaaaaame 😀

winona24
autor
25. nov 2009

joj dnes bolo krásne a teplo....supeeeeeeer

ka3n
25. nov 2009

ahojte..dakujem za blahozelania...

aj ja sa moc tej hnusoby bojim....bojim bojim bojim

vejinka
25. nov 2009

baby ktore sa chcete porozpravat s botom...tu je jeden :http://www.ludvik.sk/
inak sranda 😀

vejinka
25. nov 2009

ta baba co je v nemocke musela mat aj nejaku inu chorobu ktora sa jej prejavila az v kombinacii z touto chripkou..bezny clovek ktory je zdravy tak ma priebeh uplne lahky..cize ani tepploty niesu vysoke ako pri klasickej chripke a nieje nijako nebezpecna ak sa dodrzia ucie zasady: lezat pit vela tekutin a pripadne paralen...do 7-14 dni je clovek fit...cize prasacia chripka je menej nebezpecnejsia ako klasicke druhy tisice rokov mutujuce virusy sposobujuce sezonne chripky..toko len na okraj... 😉

luciankasebastianko
25. nov 2009

ahojte čo nové ?

winona24
autor
25. nov 2009

veji to poznám..to je pekná blbosť 😝 😝

ja pozerám modré z neba na preskáčku s panelákom....som zvedavá na toho debila,čo požiadal frajerku na ruku a potom sa na to vykašľal

winona24
autor
25. nov 2009

ahoň luci 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
25. nov 2009

ahoň 😀

luciankasebastianko
25. nov 2009

win ved panelák zajtra opakújú ráno okolo 7.30 😀

winona24
autor
25. nov 2009

to je vul ty vole.....oklame matku svojho dieťaťa a ešte ju aj strápni pred celou krajinou.....degeš..... 😠 😠 ☹ ☹

winona24
autor
25. nov 2009

ja viem.....viac som pozerala to modré z neba.... 😀 😀

luciankasebastianko
25. nov 2009

že vol ,Chrapuň je to 😠

jurocko
25. nov 2009

ahojteeeeeeeee
ja ze idem balit darceky a nakoniec som to vzdala 🙂 taku chut som mala.....
dnes som prala zaclony,umyvala okna a kajke vypratala krasne izbicku a to som este bola s kajkou na vysetreni ale všetko je ok tak som stastna velmi 🙂 🙂 tesim sa
este mi ostali dva okna a bude ok
zajtra ideme do kamosky tak sa vytesujem.....deti sa vyhraju a Karinka ide do skolky

a vy čo mate nove?nemam tu cas nijako chodit 😨

winona24
autor
25. nov 2009

však tam ten hore mu to vráti...... 😠 😠

jurocko všetko po starom

jurocko
25. nov 2009

teraz som vas dočitala...meovniky super aj ja chcem robit....mnamy
ahoj wimon 🙂
všetko najlepsie katarinkam..vela lasky a zdravička
inak ani ja sladkosti tak s´koro dava´t nebudem lebo ja si hovorim ze sladkosti sa napapa až až..takže ja sa neponahlam.. 😉 ´
boli sme v PO v tescu a kupili sme tobiaskovi velke auto je fakt super a vytesujem sa mu dufam ze ja maly bude rad 😀

ka3n
25. nov 2009

babenky, ja som to tiez pozerala to modre z neba a az mi slzy vyhrkli, debil..a ta baba to ma sakra tazke...

jurocko
25. nov 2009

aj ja som pozerala modre z neba fakt ten zo svidnika je chrapun,slubil mamke svojej a hlavne svojej priatelke..nezavidim jej nema stastie v zivote ale ma dve svoje lasky synčekou a robia jej velku radost...a ma pre koho žit.....

winona24
autor
25. nov 2009

a popritom taký pekný chalan...krásneho syna....krásnu frajerku...a škoda rečí.....

jurocko
25. nov 2009

no to fakt wim taka stastna rodinka by mohli byt,.boze je mi do placu

evicka1
25. nov 2009

bry vecer
kocky modre z neba vidim snad druhy krat mamka to zerie ma dovolenku takze o telke rozhoduje ona
no toho chlapa by som bila - debil

ollako
25. nov 2009

Ahojte 😉 Gratulujem aj ja vsetkym Katkam 😵
Ja sa v poslednej dobe dost hadam s muzom, tak mam nervy 😠 My kym postavime dom, tak sa rozvedieme 😝
Neviem ci som pisala, ale maly uz chodi sam, po dome celkom spolahlivo, ale po vonku sa ho bojim nechat 😒
Inak siesty zubok na ceste...to som asi pisala

Idem do sprsky este sa stavim