Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
29. nov 2009

ka3n meninove nevarenie je super, uzi si to, a nieco pekne pokupte, potom napis ci ma daco neinspiruje pre nasich

buksy
29. nov 2009

ahoojte
rodinu som vyprevadila na prechadzku a ja idem makat... lebo keby bomba niekde vybuchla bolo by to vzdy lepsie ako momentalne u nas... 😀

annie13
29. nov 2009

ja som uz upratala, zajtra idem na okna a ozdobit balkon, mozem sa do toho kludne pustit lebo s bytom to nevyzera ruzovo, ta rodina co tam byva, povedali v septembri ze do mesiaca su prec, je december v utorok a oni maju kopu vyhovoriek, ze uz maju druhy byt ale ze si chcu omalovat atd.. s muzom sme sa zas pochytili ja sa fakt nebudem stahovat 20 decembra, toto budu sviatky, do toho ta ocova oslava, MM odmieta ist ze ani oni neboli Brankovi nasi mi vcera dali pozvanku a na obalke iba dcera a vnuk no mame skvele rodinne vztahy ☹

luciankasebastianko
29. nov 2009

ahojte peknu nedelu anni zajedno aj muža chápem ešte si spominam aká si bola smutná že Brankovi neprišli gratulovať ja by som tiež nešla a ešte ta pozvánka ☹

buksy
29. nov 2009

boze annie to ti nezavidim... my sice tiez nemame nic moc za vztahy v rodine ale inak v pohode... v podstate sa stretavame iba s mojim otcom a to je vsetko... draheho rodina je v partizanskom a s nimi nie sme vobec v kontakte cize ja ani neviem ze moja svokra existuje... 😀
drzim vam palce aby ste drzali hlavne vy traja v podstate uz skoro styria pokope... my sme to tiez tak riesili...len my aby sme boli spokojni a stastni...snazili sme sa to riesit tak aby sa u nas nestalo presne to co u vas...
dufam ze vam to nijako sviatky nepokazi.... 😉

luciankasebastianko
29. nov 2009

buksy partizánske mám kúsok pojdem pozdraviť svokru? 😅

annie13
29. nov 2009

🙂 dakujem babenky

buksy
29. nov 2009

luci... no ze pozdravujeme ked pojdes okolo hehe 😀

vejinka
29. nov 2009

ahojte baby ani nemam cas sem poziet maly vcera dostal brutalne vysoke horucky..zjavne z toho ockovania aj nam povedala ze 10. den bude horucka a veru bola...a este aj je ale uz ovela nizsia..vcera vecer o siestej mal 39 a ked sme ho okupali tak mu vybehla este ma 39,2 tak som ho ulozila do postele..jemne obliekla dala letny spaci vak a lezala pri nom az do rana 😔 v noci bol hore kazdu hodinu ale rano uz telotu mal len 37.5 a verim ze uz taka vysoka nebude..aj ked este radsej som pripravena ked sa teraz zobudi ze odmeram a ked bdue vysoka hned panadol a schladzovat 😔 no a vyvesala som kooopu pradla a tak mi zamrzli ruky ze ledva pisem..ak nebude mat horucku tak by som tu vecer dosla..ale ak bdue tak budem s nim ...hrozne sa bojim tych febrilnych krcov ked je teplota nad 38 😢 takze sa tu opatrujte a ked bduem mat cas tak si vas docitam

buksy
29. nov 2009

annie... inak ja by som tiez nesla na oslavu keby pozvali iba mna a malu... to je presne o tom ze nezijes s nimi ale so svojim muzom a vy musite drzat po kope... lebo vase spolocne stastie je najdolezitejsie... ale to je len moj nazor ty si urcite urobis po svojom... 🙂

rony253
29. nov 2009

ahojte, ako sa mate?
My sa mame fajn, vcera sme mali rodinnu oslavu a co budeme robit dnes este nevieme, prideš brat s manyelkou na obed a poobede pojdeme niekam von.
AHOJ BUKSY, tak ste nesli do Blavy? Torty upecene a vydarene? nemam cas to tu vsetko docitat ☹

annie13
29. nov 2009

Buksy zle si ma pochopila, oni ho pozvali osobne, ale Janko hned vyskocil do oca ze on nepojde na ziadnu jeho oslavu, oco sa ho spytal ci to mysli vazne, keby ho nepozvali tak by som nesla ale takto...
oco je chory velmi by ho mrzelo keby tam maly nebol, ja mam mat aj prihovor, Janko s tym suhlasil ze mame ist aj nas odvezie a pride po nas alebo len po maleho ak bude unaveny

buksy
29. nov 2009

rony torty upecene a na fb mozes kuk na foto...
blava bohuzial nevysla takze si mozme potom prezvonit a pojdeme niekam do materskeho centra alebo pridete k nam...dohodneme 😉

evicka1
29. nov 2009

ahojte
tak ako vikendujete ?
ja som dnes rano prisla zo skoly a som utahana ako kon..skolu mam v sobotu to by mi nevadilo len ta cesta osem hodin tam a osem na zad.no aj na slona dost...nic sa mi nece a von to pocasie nestoji ani za cent 😠
buksy sikula ze mas napecene 😉
no niet nad rodinne vztahy. my ich mame na takej urovni. kedysi sme sa stretavali kazdu nedelu a vsetko to skazila jedna osobka a teraz je to len zdvorilost. raz do roka max dva krat

adamss
29. nov 2009

annie, ja mam rovnaky nazor na oslavu Tvojho otca, ako buksy. zijes s manzelom a syncekom a nie s tvojimi rodicmi. a aj na oslavu by som isla iba, ak by isiel aj manzel. Ale podotykam, ze neviem, ake problemy v rodine mate. Takto by som sa zachovala ja, ale my v rodine nemame nejake velke nezhody. To len niekedy sa moja svokra zle vyspi a ja si nezakusnem do jazyka a je na chvilu "ohen na streche", ale to len na chvilu. Inak sa stretavame kazdu nedelu u svokrovcov (byvaju hned vedla, v podstate sme na jednom dvore) vsetci - my, manzelov brat a sestra s rodinami.

johnie
29. nov 2009

ahojte... svokry nespominajme, pokazime si peknu nedelu???
annie tazko radit, a ako sa ma otec? zvlada to? dufame ze liecba zabera 😉 myslim na neho stale

ja musim pracovat aj dnes v 😝 cera sme boli na rytmusa ale sme sa ho nedockali, lebo sme uz starci a o jednej tam este ani nebol, tak sme sa spakovali a isli domov... bol na slavikovi tak sa zdrzal ale akoze tolko meskat!! nech sa poserka... dilino 😀

no pekny zvysok nedele... martin isiel pre sofi ku babke konecne, mi chybala ritka moja mala

kamilka12
29. nov 2009

Ahojte a peknú nedeľu prajem

mne krpec ešte spí, spí od 13.30...takže ťahá rekord.. Ja som si zatial spravila adventný veniec "čo dom dal"..ale aspoň som to tento rok stihla načas 🙂...Ešte by som chcela dnes skúsiť robit tie medovníky..no neviem či to stihnem 😝

My máme v rodine veľmi dobré vzťahy...ale to naozaj. Vždy som si myslela, že sa nevesta so svokrou moc neznesie..ale nie je to pravidlo, fakt vychádzame super so všetkými. Aj keď..sem tam mi to lezie na nervy, že sme tam každý víkend..chcela by som viac času tráviť ako rodina, iba my traja, ale tak kompromisy treba robiť 😉

annie13
29. nov 2009

johnie, teraz dobre, je po 3 chemoterapii, vysledky dobre, chvalabohu
dakujem za opytanie

rony253
29. nov 2009

Ahojte Sara uz spinka. Poslednych par dni robi take divadlo ked sajej volaco nepaci ze hruza.
Buksy o.k. volame si
🙂

johnie
29. nov 2009

annie tak som rada.. drzte sa
aj vase deturence vystrajaju pri umyvani zubkov? u nas hruza ...

luciankasebastianko
29. nov 2009

ahojte johnie ani nespomínaj zubky ani pusu mi nechce otvoriť a sameho ho to už tiež nebaví 🙄 tak to troche nasilu pobrhlim ale nič moc ☹

luciankasebastianko
29. nov 2009

júúúúúúúúúúj baby a zabudla som maly sa už zobudil so suchou plienkou asi 3 krát pekne sa vycikal rano ale tú toto noc bol pocnurany 😒 aj kaka do zachodika normálne to vidím na plienkach už ich nemínam tolko 😅

johnie
29. nov 2009

luci tak nie sme jedini co ledva ledva vycistim tie predne a stolicky bohuzel... niekedy s placom niekedy ani za ten svet neotvori...
super ze takto sa uci na zachod.. sofi cika rano a vecer do serbla.. to je vsetko.. ona tam nechce sediet 😝

johnie
29. nov 2009

de ste setci ?? 😀

luciankasebastianko
29. nov 2009

nešiel mi net 😠 Sebastianko tam tiež nechce sedieť rychlo potlači spraví čo má a už sa zdvíha 😀

luciankasebastianko
29. nov 2009

no kto by bol povedal ,že raz budem písať niečo takéto a baviť sa o cik cik a kak kak 😀 😀 😀

ka3n
29. nov 2009

ahojte.tak mi sme sa neskor vecer vratili z tt ale bolo super, maly sa vyjasil a pekne zaspal..kupila som si korcule na lad a malemu knizku a boli sme si sadnut na pizze.

johnie
29. nov 2009

luci 😀
ja idem zalahnut na gauc k mojmu trocha sa polubit a tak...
cauteeee

luciankasebastianko
29. nov 2009

dobrúúúú johnie len sa LUBTE 😀 🙂 😀

ka3n
29. nov 2009

dobrúúú johnie..

baby ja som si dnes konecne vychutnala pizzu v klude, v tej pizzerii v TT v maxe hned vedla bol taky kobercek, kde sa decka hrali, smykali a tak...a ja som s manzelom v klude jedla, ale drobec nam spraskal dva trojuholniky pizze, strasne ma rad pizzu az som sa musela smiat ako ju hltal 🙂)