Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
29. nov 2009

ahojteeeeee
krasny večer...deti spinkaju..ja osm si dnes urobila poriadok s cdeckami tak som rada co drahy stahuje s pocitaca na dvdcka a musim pomaly opustit pc lebo ide stahovat mame toho vela
ja nechapem deti poobede dlho spia dokym sa najedia uz je tma a nikam neideme a opet sme boli doma..ale nevadi deti sa hrali a natahovali 😀 sranda s nich 🙂

ollako
29. nov 2009

Ahojte, my sme mali dnes pohodovy den, uvarila som fajnovku na ktoru winon dala link a bola mnami 😉
a kedze sa malinky rano neskor zobudil, ako obycajne, spal len jeden spanok... od pol jednej do pol tretej a to ho moj netrpezlivy manzel zlahka zobudil, lebo sme chceli ist do Bojnic do kupelov, do vonkajsieho bazena..maleho mali svokrovci.no a samozrejnem ze vecer bol ako cert, ale aspon rychlo zaspinkal 🙂 ...a my sme si fajne pohoveli v horucej vodicke, uz dlho som potrebovala taky relax 😎 😎 😎

a muzik ide do BA na dva tyzdne robit, tak si zvykat bez neho 😒 uz dlho nebol na tak dlho prec

adamss
29. nov 2009

prepac annie, nevedela som, ze tvoj ocino je tak vazne chory. v takej situacii by ste sa oslavy mali zucasnit a hlavne Branik. otcovi by to len prospelo.

adamss
29. nov 2009

a otcovi zelam skore uzdravenie. viem co prezivate. pred rokom a pol zistili rakovinu u svokra, ale dostal sa z toho. klop klop... aj pravidelne prehliadky su v poriadku. tak nech to vyjde aj vam.

adamss
29. nov 2009

luci, my sa zubkom zatial nevenujeme, maly ma len dva spodne, dva horne a dva dalsie horne nam len nedavno vysli, su take male, ze ich len nahmatam
a cikame aj my do nocnika, ale len rano a poobede, aj to len ked to vystihnem a inac aj Misko nechce na nom sediet, vzdy z neho vstava... uz sa nam stalo, ze aj cikal a zaroven vstaval, len som ho pridrziavala, aby vsetko neocikal
a plienok spotrebovavame stale viac a viac, nejak ich precikavame, asi su nam uz male... ale co uz, ked su kupene, nevyhodime ich predsa, nie je ich uz tolko, tento mesiac kupime uz 4+ - pouzivame huggies

adamss
29. nov 2009

ollako moj Misko by za nic nebol bezo mna, manzela alebo Natalie. je zvyknuty len na nas co sme doma... moji rodicia chodia k nam minimalne raz do tyzdna, ale aj to je malo... a svokrovci, hoci su nam susedia tu nechodia vobec, alebo pride svokra asi dvakrat do tyzdna asi na 10 min. a to je pre neho uboho malo, aby si zvykol byt s nimi... ale to nevadi, kade chodime, berieme ho so sebou... aj do polska chodime kazdy mesiac a Misko tam uz bol asi 10 krat.

adamss
29. nov 2009

tak tolko k vasim prispevkom... 🙂
my sme dnes mali vcelku dobry den, rano sme vstali okolo 8 hod.... ranajky... varenie obeda - segedinsky gulas... obedny spanok a poobede sme boli u mojich rodicov - ocino oslavoval narodky. Misko sa vyhral so sesternicou Valikou... od pol desiatej spinka, lenze mi odmietol mliecko, tak vypil len cajik a uz bol raz hore a vypil polovicu mlieka a teraz zase spinka... predpokladam, ze o pol noci sa zobudi zase - bude smadny... potom do rana este asi raz bude hore

jurocko
29. nov 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😔 😅 😅
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
este som nespalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa---huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄
my ze ideme si s drahym urobit pekny večer postiskat a hlaaa kto knam neprišiel do obyvacky Tobiasko a este do teraz nespi..jedli smekukuricne chrumky a ja som hladna 😝 😝 😉
počitam ze take dva hodiny bude este hore... 😉 ☹ tak som ho dnes kamoske pochvalila a on na truc dnes toto ☹

winona24
autor
30. nov 2009

ahojte dámy....želám krásne ráno........

annie13
30. nov 2009

aj my zelame krasne rano, Branik sa v noci zobudil na hrozny plac preliezol ku mne do postielky (inac moja najvacsia chyba kupit postielku s vyberanim tyciek a nie spustaci bok) a cely bol mokry, neviem ako sa mu podarilo precikat pampersu co on v noci nikdy necika, pyzamko, plachta, perinka, body uplne mokre, potom v suchu uz spal ako dudok 😉
vcera v Metre zacal ten 30 % nasli sme super chladnicku Gorenje striebornu, manzel by mal po nu ist po praci dufam ze este budem, velmi sa nam pacila, mali sme ´vybratu aj mikrovlnku ale uz nebola tiez striebornu tot nase vianocne darceky 😀
stale nemame nic pre rodicov ziadne tipy???
adams dakujem

adamss
30. nov 2009

ahojte zienky...
napisala som cely roman a odpojilo ma z netu, tak som vsetko stratila... 😠
ja len tolko, ze moj Misko sa tiez celkom precural... v poslednej dobe ho musim v noci prebalovat, ale dnes sme to nestihli
este pred chvilou tu svietilo slniecko, ale uz zaslo za mrak, dufam, ze ostane aspon takto, ze nebude zase prsat, chceli by sme ist na prechadzku... uz mi tu sibe, stale len doma ☹
a k darcekom... dohodli sme sa, ze darceky kupujeme len detom... a kedze od rodicov dostavame peniazky, tak aj pre nich nieco do domacnosti... pre svokrovcov sa rozhodujeme medzi dig. tlakomerom a velkym kastrolom na zavaranie (svokra berie vzdy moj, lebo jej uz tecie), nasli sme taky krasny nerezovy s pokrievkou... a pre mojich rodicov zatial nemame vybraty darcek, musim hodit rec so svagrinou...

kamilka12
30. nov 2009

ahojte

adamss - vítam ta medzi nami 😉

Baby, používate niekto ten pohárik avent s tým "sosáčikom"? Malý z toho nevie piť..stále mu cez tú dierku tečie von..neviem, či mi ho zle otáčam..poraďte 😒

adamss
30. nov 2009

aj my mame ten poharik s makkym sosacikom a maly z neho neviem dobre pit, stale mu to rychlo tecie a nestaci preglgat... je zvyknuty na flasu a tam su mensie dierky, len z flase zase tecie vsteko po zemi, lebo on hodi flasu, kde sa mu zachce, ma ju aj za hracku

adamss
30. nov 2009

a dakujem za privitanie

ka3n
30. nov 2009

Dobre ranko, tak mi budeme mat dnes asi dva spanky, lebo Matusko predchvilkou zaspal a to spal krasne celu nocku.

Kamilka, ja mam doma aj tri flasky avent a maly z nich vie krasne pit, ale kazda mu tecie a to som velke peniaze za ne vyhodila, ved tie avent su neni lacne...v lete este ako tak, ale teraz som s tym trhla, aby nebol stale modry, spinavy...tak som kupila obycajnu tescu so sosakom a netecie a stala iba do 80sk myslim...

No ale mam jednu avent a ta netecie a vymienam tam aj sosaky - naustky, ale tu si setrim...tuto..
a inak mala som aj ten thermo hrncek avent a maly ho raz hodil o zem a cely sa pukol tak 500Sk islo do kosa :((

http://www.avent.sk/products/kuzelny-hrncek-spo...

kamilka tak tento netecie, lebo ma iny vrchnák, alebo uzatváranie hore, nie klasicky gulaty vrchnák, ale ved vidis aky a tam si mozes dat aj naustok biely,alebo zeleny...tie len ten zlty tvrdy od 18m...ide to tam dat a potom to netecie..

evitkamalicka
30. nov 2009

moj je totalny lenivec on si ani flasu nebude drzat sam nie to este poharik a ani lyzicku tu hned hodi, on ako keby sa vsetkeho bal

ka3n
30. nov 2009

Ja klasicku flasku pouzivam iba vecer a rano na mlieko a inak stale nejake pohariky s naustkom a krasne z nich pijem...teraz mam MAM ci ako sa to vola...a mäkké náustky nie, ale tvrde..

kamilka12
30. nov 2009

adamss - presne tak je to aj u nás s tou falšou..a už by som aj chcela, aby si od flaši odvykol...ale z toho pohárika piť nevie 😒 Ked mu aj niečo vytečie začne sa s tým hned drhnúť asi to fakt tečie rýchlo...Asi ho začnem rovno učiť z normálneho pohára pit..

ka3n
30. nov 2009

kamilka..tak toto mal aj Matus, ked zacinal z tej flasky pit, ze sa drgol, stale kaslal, zabehlo mu ,ked pil, ale postupom casu si zvykol a krasne z nej pije..to je asi len prax...

no a tento som mala...a pukol sa mi...

http://www.avent.sk/products/kuzelny-termo-hrnc...

ka3n
30. nov 2009

..drhol...

kamilka12
30. nov 2009

díky ka3n, možno ešte skúsim iný pohárik teda 🙂

ka3n
30. nov 2009

mne sa tie pohariky s naustkom pacia, rozne znacky aj NUK ma pekne...nepride mi to uz take babetkovske ako pit z cumlika, ale take frajerske 🙂))...ale tak prvorady je pitny rezim, aby dieta pilo a nie nasilu malo pohare s naustkami a bolo dehydrovane..

kamilka12
30. nov 2009

oni sú tie poháriky nenormálne drahé...prvý som kúpila taký malý 150 ml a stál 350 sk a tečie mu cez tú dierku stále 😒 , druhý je taký istý iba vačší...skúsim kúpit inú značku..možno nejaký "obyčajnejší" mu bude vyhovovať viac.

adamss
30. nov 2009

aj ja som chcela, aby sa maly naucil pit z poharika, tak sme zacinali s tym s naustkom, ale ked mu stale zabieha, moze len tak po jednom glgu... a bojim sa, ze ked mu zrusim flasu, prestane celkom pit cajik... on ho vypije cez flasu aj liter... aj v noci musi pit, lebo mame v spalni suchy vzduch a zakazdym sa zobudi velmi smadny

kamilka12
30. nov 2009

evit - Martin si flašu nechce držať ani keby čo bolo...on si ju pekne drží iba ked leží...sám ju v stoji hore nedvihne...ale je to špekulant, lebo ked behá po byte s 2l prázdnou flašou od Kofoly, tak tú si pekne prekotí 😀

adamss
30. nov 2009

nam ten poharik netecie, ked ho obratim s dierkou hore, aby mu unikal vzduch z poharika... ak ma dierku dole, tak tiez je cely mokry... to je asi tak robene...

annie13
30. nov 2009

Kami my mame avent aj dva ale je to blby hrncek nejde mu cez to pit
ja nedam dopustiti na tento je skvely, kupili sme uz treti, jeden ma na mliecko, jeden na vodicku a reserve
http://www.ramzes.sk/netecuci-poharik-silikonov...

adamss
30. nov 2009

Misko sa pekne naucil drzat flasu, aj ked ideme spat si ju podrzi, zatial co ja na rychlo upracem oblecenie, zavriem okno a pozhasinam, potom ale mu ju musim pridrzat a on rukami ohmatava moju tvar a tak... takto sa ukludnuje... moja ruka mu je za plienku alebo vreckovku, tak si ju pridrziava pri nosteku a postupne zaspava

annie13
30. nov 2009

kami skus tento co som ti dala link, my sme mali tiez taky problem, a tento sme kupili v obycajnych domacich potrebach ked som jeho avent polozila na kapotu auta a odisla 😀

kamilka12
30. nov 2009

annie - 😀 ...skúsim veru taký obyčajný

adamss - no nám to tečie ked má dierku aj hore aj dole...ked ju má hore, tak ako by mala byť, tečie mu to rovno do nosnej dierky 😒