Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
16. mar 2010

ahojte..anicka jaky super bráško 🙂) to by som sa tesila aj ja.

U nas je dnes otras pocko, ako v aprili, raz prsi, fuka, sem-tam slnko..no des..Manzel robi v NR,ale ide este do BA tak nas mozno zoberie k mame, lebo to ma po ceste..

johnie
16. mar 2010

ahojte dievcence
dlho som tu nebola, nemam cas na nic, pracujem rano od 6.45 - 13.30 a potom od 16.30- 21.00 takze dost a medzicasom si idem zdriemnut. je to narocna praca, vacsina klientov ma demenciu, ale su zlati.
zajtra mi uz pridu moje lasky, idem pre nich na letisko. tak sa tesim uz by som ani den nevydrzala dlhsie bez nich
tu je super pocasie okolo 13-15stupnov... parada
ktovie kedy sem zas pridem tak prajem rodickam hladke a bezproblemove porody a krasne a zdrave deticky.
cmuk 😵

annie13
16. mar 2010

johnie to som rada ze je to fajn a ze uz pride rodinka, to bude radosti
dakujeme, drzkaj sa tam 😉

winona24
autor
16. mar 2010

ahojte....

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6539869

akurát som malej konečne objednala topánky.....

a nohavice a hľadám bundu....

timotej
16. mar 2010

Winon pekné sú. Ja som malému kúpila toto:http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6229716

timotej
16. mar 2010

to bude na jar. Aj na šibačku asi. Je to teplé a hlavne pohodlné.

winona24
autor
16. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7891822

špekulujem nad touto bundou...
neviete ako je to s TOPOLINO vecami??? mne sa zdá ,že sú väčšie 😨

felixko
16. mar 2010

winona áno, tie Topolino vecičky sú trošku väčšie, ja som malej kupovala ešte na jeseň dvoje nohavice a dve tričká a ešte teraz sú jej veľké. nohavice síce nosila, lebo sa dajú ovinúť, ale tričká sú jej ešte teraz trochu veľké.

johnie nakoniec to tuším ani mesiac nebol, čo si musela čakať na svoje lásky, že?

terezicka
16. mar 2010

Ahojte, no konečne svietilo slniečko dnes u nás skoro celý deň, aj keď ráno som skoro odpadla keď som zbadala koľko snehu sa nakydalo...Ale poobede nebolo po ňom ani stopy a samozrejme Lucka mala z neho zas obrovskú radosť. Ale hlásia nám už teplúčko tak sa veľmi teším 😎
Dnes mi Lucka toľko veľa jedla, ja dúfam že ju nebude bolieť bruško, aj UM som jej spravila radšej menej ako zvyčajne. Na raňajky celý chlieb, na obed všetku polievku a fašírku s kašou, keď sa zobudila trochu banán a potom veľa francúzskych zemiakov a po 2 hodinách ich zas veľa pojedla. A medzitým ešte tyčinky samozrejme...Len dúfam že bude kľudná noc, lebo na ňu toho jedla bolo fakt príliš...
Zajtra idem variť guľášovú polievku a koložvársku kapustu, veľmi sa teším, lebo to veľmi ľúbime 😀

terezicka
16. mar 2010

Ja hľadám Lucke nejaké botasky na MMA a MMB ale zatiaľ ma žiadne neoslovili tak veľmi a keď náhodou niektoré aj hej, tak neni jej veľkosť alebo sú príliš drahé. Ale som prekvapená tým číslovaním, lebo podľa niektorých vnút, dĺžok by jej asj 23-ky boli dobré...

ka3n
16. mar 2010

win, aj mne sa na MMB pacia nejake topolino veci a tiez mi poradte alebo povedzte aka je to znacka.???

luciankasebastianko
16. mar 2010

ahojte Jonhnie super že už budete spolu 😀
maly ma dnes vnoci o 3.00 dodiahol dole hrať sa 😠 a teraz už zaspal ,lebo spal len 1 hodku od 10.30- 11.30 má to celé posunute, lebo začal stávať už okolo 6.00 😔

winona24
autor
16. mar 2010

akože baby nám sú stále dobré (aj s rezervou) topánočky č.20 😅 😅 😅

terezicka
16. mar 2010

Win mojej Lucke dsoť podrástla nôžka v poslednej dobe, keď jej ju meriam tak cca 13cm máme...
Luci aj my vstávale o 6-tej alebo aj skôr 😅 Dúfam že keď bdue ten časový posun tak aspoň ráno si začas dlhšie pospíme, len dúfam že nám to nenaruší potom denný režim

winona24
autor
16. mar 2010

k3N je to nemecká značka od firmy ERNSTING´S FAMILY...v čechách a na slovensku je to známe ako topolino

winona24
autor
16. mar 2010

my máme len 11cm.....ja už mám normálne stavy,že kde je problém...ale zase ani ja ani Milan nemáme veľké nohy... 😝 😝 😅 😅

ka3n
16. mar 2010

fúú..casovy posun a kedy je a ako???

win, my mame nozicku 13,5cm-14cm a tie nike botasky mame 24 a vnutrona vlozka ma 15cm..ale tak dievcence musia mat mensie nozicky a bude rada, aspon nebude nosit v puberte 40-tky 🙂)

Terezka, prave som ti zaplatila peniazky za stretko, ak ti pridu daj mi prosim ta vediet..dakujem

terezicka
16. mar 2010

Ka3n myslím že posledný marcový víkend to býva...Budeme spať o hodinu menej zo soboty na nedeľu, ale určite ešte budú o tom hovoriť v médiách... A za peniaze ti dám určite vedieť keď prídu, samozrejme.
Win problém určite nie je, Natálka má presne takú nôžku ako má mať...Nám narástla doslova zo dňa na deň, preto sme v zime museli kupovať dvoje čižmičky 😅

ka3n
16. mar 2010

takze napr. z 3 v noci na 2..fúúú tak to budeme rano asi skorej vstavat 🙂) fú ako sa Matusko preorientuje :(

kamilka12
16. mar 2010

Ahojte,

ka3n - myslím, že je to opačne, kedže budeme spať menej, tak z 3tej hodiny sa posunie na 4tú 😉 ...ale dúfam, že drobci to nepocítia a tak sa zobudia o hodinu neskor..

my nosíme topánky teraz 22-ky, sú mu akurát ale na jar už bude potrebovať 23

Mne dnes malý toho tiež dosť pojedol...ale to preto, lebo jedol to, čo by nemal...hranolky...dnes sme ich po dlhom čase mali a samozrejme vypytoval aj malý, dúfam, že mu v noci nebude ťažko 😕

momoyka
17. mar 2010

ahojte, pekny dnicek..

momoyka
17. mar 2010

co dnes varite pre drobcov? ja uz neviem, co by mala jest...

evitkamalicka
17. mar 2010

cafte

momoyka
17. mar 2010

caf, nejak je tu pusto...

ka3n
17. mar 2010

ahojte..boze ja som vymleta ..s tym posuvom casu 🙂

ka3n
17. mar 2010

Dnes o 5:30 mi prisla sms od ANNIE 🙂)

"Vo chvíli, ked sladko spinká,
písem Vám tuto zvest,
nasa mala konvalinka,
ma sa k svetu,
zas chce jest.Volám sa Viktorka, 328Ogr. , 50 cm, narodila som sa 16.3.2010 o 23.15"

🙂

Gratulujem

evitkamalicka
17. mar 2010

jeeej gratulujeme...a nevies ci nakoniec rodila normalne?

winona24
autor
17. mar 2010

jeeeej Anička sa predsa len dočkala...a ešte k tomu vytúžené dievčatko????? gratulácia veľkáááááááááááááááááááá 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ka3n
17. mar 2010

evitka vobec neviem ako rodila..iba ta sms mi prisla..sa velmi tesim s nou..

jaju
17. mar 2010

Annie13🙂- Vo chvíli keď sladko spinká, píšem Vám túto zvesť, naša malá konvalinka , má sa k svetu, zas chce jesť. Volám sa Viktorka, 3280g, 50cm, narodila som sa 16.03.2010 o 23.15.