Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jaju
17. mar 2010

Ahojte, som Ankina kamarátka. Sľúbila som jej, že Vám dám vedieť, keď sa jej narodí bábo. Takže už od včera večera má krásnu, zdravú dcérku. 🙂 😵 Narodila sa cisárskym rezom. Ozve sa Vám, keď už budú doma.
Majte sa krásne!

felixko
17. mar 2010

gratulujeme annie k Viktorke, tak už majú za tým dievčence, len nech sú zdravučké prajeme😀 😀 😀 😀

win aj my nosíme ešte 20-tky čižmičky aj jarné topánky, tiež aj papučky nosíme ešte 20tky.

nám dnes prišli topánočky z MMB zn. Dr. Punto, mala by to byť zdravotná obuv, objednávala som č. 21 a malej sú ako uliate.

bubinko83
17. mar 2010

annie gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem k princezničke super že to už maš za sebou.Aj ked toto asi už čitat nebudeš prajem vam obom vela zdravička a nech ste čim skor doma 🙂

winona24
autor
17. mar 2010

felixko tak si ma ukľudnila ,že nie sme jediní,čo máme takú malú nohu 😅 😅

evitkamalicka
17. mar 2010

aj nas Adamko ma malu nozicku, papucky mame 20 a este su mu dobre, jarne topanocky 22 a su mu este velke

ollako
17. mar 2010

ahojte annie srdecna gratulacia k Vikinke 😵

timotej
17. mar 2010

Annie gratulujeme k dcére...

goga03
17. mar 2010

annie, gratulujem 🙂

aj Oliver ma "malu" nohu, cizmy ma celu zimu 21 a este su mu dobre.
Ale ja uz chcem jar !!!!!! uz mi ide tento sneh, co v noci nasnezi a cez den sa roztopi na nervy.

evitkamalicka
17. mar 2010

goga neboj, dockas sa tej jari, u nas sneh siroko daleko nikde, dnes je 8 stupnov a zajtra tu ma byt 13

goga03
17. mar 2010

vsak ale u nas nebol sneh skoro celu zimu, vsade boli kalamity, dokonca aj v komarne a takychto juznych mestach a tu nic.
No a teraz v polovici marca tu zacal padat.
Tiez som citala, ze v sobotu ma byt 18 stupnov.
Mna stve hlavne to, ze cez noc nasnezi, doobeda sa to roztopi a je blato 😠 a namiesto dietata chodim po vonku s malym prasiatkom 🙂

evitkamalicka
17. mar 2010

u nas vcera a predvcerom v noci prsalo

goga03
17. mar 2010

evitka mate vybrane pekne mena.Obe sa mi pacia 🙂
este ziaden naznak co to bude?

evitkamalicka
17. mar 2010

goga naznak bol v 14tt, ale tak to este treba brat s rezervou, o dva tyzdne bude velky ultrazvuk tak som zvedava

goga03
17. mar 2010

ked pises, ze naznak tam bol, tak tipujem chlapca. Oni su taki exibicionisti 🙂
Oliver sa nam ukazal uz v 16 tt a malinka sa skryvala az do 30 tt

evitkamalicka
17. mar 2010

goga no lekar povedal prave to opacne pohlavie, teda dievca, nam sa Adamko skryval do 25tt....ale tak ja to este neberiem za smerodajne, uvidime co to nakoniec bude

evitkamalicka
17. mar 2010

no ja si stale myslim, ze aj druhe bude chlapec

goga03
17. mar 2010

vsak sa uvidi a koniec koncov je to jedno. Ja som si strasne priala aj druheho chlapca a ked nam potvrdili dievcatko, tak som bola asi 2 dni smutna, ale teraz som rada ze to bude dievcatko.
Uz by sme ju radi mali doma, ale jej je v brusku dobre. Hlavne ze ma od decembra strasili predcasnym porodom, lebo som mala makky krcok maternice. Tak dufam, ze nebudem prenasat a nestravim velku noc v porodnici.

Idem sa natiahnut, kym mlady muz este spi.

kacatko
17. mar 2010

Annie, gratulujem k Vikinke, nech ste obe zdravé a šťastné 😉

vejinka
17. mar 2010

tiez gratulujem annie a malinkej vikinke...tak sa dockala a este aj cisarskym..no dufam ze sa moc netrapila a hend ju brali...vela mliecka a radosti zelam a Branko si na malu sestricku rychlo zvykne pevne verim ze nebudu problemi 😉

luciankasebastianko
17. mar 2010

ahojte Jééééééééj anni Gratulacia 😀 krásne, Viktorke vela vela zdravička 🙂 chuda nakoniec to bol predsa cisarák 😕

eweny
17. mar 2010

co to citam? 🙂

annie, srdecne gratulujeme a prajeme vela zdravicka a mliecka, nech je Viktorka stastne a spokojne babatko 🙂

eweny
17. mar 2010

ahojte inak damy 🙂

helenka2
17. mar 2010

Annie gratulujem k Vikinke, krásne meno...nech ste zdravučké obidve 😉

winona24
autor
19. mar 2010

no ahojte....som tu prvá po vynovení stránky??? no moc krajšie a prehľadnejšie to teda nie je...ale chce to len zvyk....

prajem krásny piatkový večer

evitkamalicka
19. mar 2010

neprehladne, ale co uz musime si zvyknut

silwietta
19. mar 2010

juj, zatial sa mi to nepaci, ale casom si asi zvyknem...

luciankasebastianko
19. mar 2010

ahojte no pekne zase niečo iné 😖 ako sa máte my ideme zajtra na oslavu maly ma super sako aj kravatu dám aj fotočky zajtra 😀

luciankasebastianko
19. mar 2010

ahojte no pekne zase niečo iné 😖 ako sa máte my ideme zajtra na oslavu maly ma super sako aj kravatu dám aj fotočky zajtra 😀

ka3n
19. mar 2010

ahojte..booze to co tu je..ani mne sa to nepaci .(( fnuuuk

eweny
19. mar 2010

pekny, neskory vecer zelam damy 🙂

joooooooooj a totok co je??? 😒

euffra
19. mar 2010

Ahojte, dnesny vecer som nezvladla, moje dieta nechcelo spat, dve hodiny mi tancovalo na prsniku, uz ma strasne boleli oba, tak som prisla do obyvacky za manzelom, ze uz nevladzem, rozplakala som sa a on siel k nej, zakazal mi vojst za nou, mala uz reve hodinu, len pocujem rev a jeho, ako jej dohovara, ze uz dnes mlieko nedostane, az rano, som zvedava dokedy to bude trvat, nevladzem.