Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
15. apr 2010

ahojte baby
estell pekny vylet prajem , my nastatie byvame od mesta len 8 km, tak sa da, ni ej to daleko, len akoby som byvale len niekde na okraji vacsieho mesta . Mne by tiez nevadilo byvat v meste, ale nie vo velkom taka nasa Prievidza by mi uplne stacila, aj to uz vacsie na moj vkus, nemam rada tu hektiku, kopa aut, ruch , ...zila som 4 roky v Prahe a to teda nebol moj salok kavy 😝 ....
Inak som sa prave povadila so starkou, ktora ma 83 rokov, a je rovnaky diktator ako Hitler, idem mi to uz na nervy, to furt, nedavaj to tam, ale inam, naco to davas takto ved to daj inak..ako to robis, ved si vezmi inu misku, iny kastrol, inu varechu..... juuj a potom este povie, ze nic neviem robit, 😠 no nech sa necuduje, lebo ked do mna zacne takto rypat, tak vsetko capnem a radsej odidem a ale neodpustim si poznamku, ze nech sa necuduje, ze jej tam nechcem pomahat, ked mi do vsetkeho pinda, a aj tak to podla nej neviem 😠 😠 😠 😠 😠 , ide ma slak trafit a to pouzivam este jemne slova...a najvacsie nervy mam ked ma zacne citovo vydierat a po mojich poznamkach sa rozplace, a robi sa velke chudiatko , ktore si nik nevazi 😠 ...no niekedy ju predbehnem a dam sa do revu akoze ja a to jej idu vypadnu oci z jamiek, ze som sa na tie jej reci az tak urazila a je klud, potom cusi ako vos pod chrastou 😝

ollako
15. apr 2010

annie vela sil, no ani mi nevrav, lebo ja sa zlozim a budem musiet navstivit psychiatra 😒

annie13
15. apr 2010

ollako Petko uz bude mat dva roky ked sa male narodi, bude rozumnejsi, Branko teraz este tomu velmi nerozumie, strasne ziarli, furt mi vysi na nohe este aj ked varim
mne normalne buzeracia chyba, teraz ked sme sami nema ma kto skoda
strasne mi nasi chybaju, az si pripadam ako decko, ale zvykla som si na nich a tu sama
uz nech je pekne a mozme von, ale aj dnes cely celucicky den leje ako z krhly, Branik sa prave zobudil aj mala sa mrvi v kociku

ollako
15. apr 2010

annie no ved spolieham na to , ze Petko uz hadam bude mat viac rozumu, a prave preto aj uvazujem nad tym, ze stahovat sa do noveho budeme az neskor a nie na jesen, ako bol povodny plan, pretoze muz bude urcite choditi na tyzdnovky a co tam ja sama s dvoma detmi, radsej zostaneme este asi u maminy aspom kym malicke nebude mat par mesiacov, a budeme mat nejaky rezim

evitkamalicka
15. apr 2010

olla praveze na tvojom mieste by som sa pekne stahovala na jesen, kym este mimi nebude na svete, lebo kto vie ako si potom bude zvykat na nove prostredie

annie13
15. apr 2010

olla ja som to mala presne tak ked som najviac potrebovala pomoc maminy MM ma odtrepal sem a tu som na vsetko sama ale zvykame si

evitkamalicka
15. apr 2010

ja som si zvykla, ze som sama a ani za nic by som uz nebyvala ani s rodicmi ani so svokrovcami, bohate mi stacil mesiac ked sme kupovali a prerabali byt

ollako
15. apr 2010

no niekedy si myslim, ze by bolo lepsie sa prestahovat, ale ak ma byt to druhe ako bol Petko, tak koniec, hlavne ak by muz bol na tyzdnovkach, ve Petko do styroch mesiacov nerobil ine,len po veceroch plakal a plakal a plakal, neviem si predstavit, ze by som mala babtko nosit ako jeho a este obriadit Petka okupat, napapat a tak, Petka som kupaval asi o siestej a potom akoby utal, len plakal a plakal aj do desiatej vecer 😒 , tak preto mam taky strach, neviem si to predstavit, jedine, ze by som Pekta nechavala na noc u maminy, kde je vlastne zvyknuty, aspon teda zo zaciatku 😒

evicka1
15. apr 2010

ahojte zeny
tak dlho som tu nebola. vela starosti-skola , praca, nasi
ako sa mavate? ste vsetci zdravucky? ja dufam, ze ano. to pocasie vonku nam stoji za dve veci. uz aby to skoncilo, lebo hugo nerobi nic ine len sa postavi k dveram vezme si boticky a mami pod von. no tazko mu vysvetlujem ze tam prsi ze sa neda... njn
ako ste na tom z hovorenim? hugo sa snazi opakovat skoro vsetko co poviem, no su to take krasne skomoleniny 😀 no niektore slova su fakt krasne rozumiet
najlepsie je ak sa ho niekto opyta ako sa vola tak odpovie Marko-to je nas synovec... ani za boha nepovie svoje meno 😅
estel krasny vylet do prahy. ja sa tesim na to az sa tam vratim... no bude to dost o drzku
riesite tu baracky zavidim vam, no len v dobrom. ja si chcem tiez postavit baracek no samej mi to pojde asi tahsie nez s nejakou podporou chlapa. ci uz financnej ci psychickej. no doma ostat nemozem. nasi su skvely dokonaly no asi viete ake to je byvat doma
takze do zaciatku ma caka hypoteka na bytik v prahe alebo blizko nej...predstava dokonala 😀
anni: hore hlavu. uvidis ze sa to podda ja ked si spomeniem na to aky bol hugo-ten reval ci cez den ci cez noc proste furt-sme si vyrevali az pruh 😀 a to trvalo pol roka nez som si kupila manducu a nosila ho so sebou uplne vsade. asi to mas horsie v tom ze branko je este malicky a mysli si ze mu ta malicka kradne, no uvidis ze sa to vsetko urovna... drzim palce a myslim na vas
goga: tebe tiez blahozelam k miminecku a vlastne vsetkym novym prirastkom akosi nestiham sledovat kto to uz ma za sebou a pred sebou
kocky prajem v ramci moznosti pekny den 😉

evicka1
15. apr 2010

sorry za roman

evicka1
15. apr 2010

to je ucast 😀

luciankasebastianko
15. apr 2010

už som tu evi 😀

luciankasebastianko
15. apr 2010

ollako ja som sa sťahovala 3 tyžne ped porodom a boli to užasne 3 tyžne som si ten domček krásne vychutnala potom začal frmol a už som nemala čas vychutnávať si niečo 😀 a nemože ti mamina prisť pomocť na novy dom je to daleko ?😕

evicka1
15. apr 2010

no aspon niekto. konecne mam dnes ako tak volno a nemam tu s kym kecat 🤐

luciankasebastianko
15. apr 2010

tak kecaj 😀

luciankasebastianko
15. apr 2010

tak sme si skecli a ide sa hajať 😀 😵

annie13
16. apr 2010

dnes máme 1 mesiačik

silwietta
16. apr 2010

haojte dievcata... poezram, ze aj vcera vecer tu bola debata 😀

silwietta
16. apr 2010

ahoj annie, decka su strasne zlate... to kresielko kde je malinka je to nove FP?

evitkamalicka
16. apr 2010

ahojte

annie gratulujeme, deticky su krasne

ollako
16. apr 2010

dobre ranko
annie srdecna gratulacia, vela zdravicka 😵
tak ta vcerajsia noc bola len prechodna, tato bola horsia, no ale nic strasne nastastie 😅
zase frcime na bambulke 😀 a mama moze troska konikovat

annie13
16. apr 2010

je to hojdacka aj vsetko ale otras na prenasanie
ale paci sa jej tam

evitkamalicka
16. apr 2010

mne maly spi, ale za chvilu ho pojdem zobudit, lebo keby som ho nezobudila tak spi dalej a cez obed by potom nespal tak ako ma

ollako
16. apr 2010

annie aj ja som to studovala, ale asi ani nemam u maminy miesto, kde by som to dala, uvazujem nad niecim takymnie je to moc velke?

ollako
16. apr 2010

evit coze tak my sme hore uz pred siestov, ten tvoj adamko je aky spachtosko, este aj celu noc ti spi 😲

evitkamalicka
16. apr 2010

olla aj my sme hore okolo 7mej, ale to sa len naje a potom znova spi

ollako
16. apr 2010

no evit ty mas ukazkove dieta, to by som ani neverila, ze sa najde dieta ktore tak vela hajka 😉

evitkamalicka
16. apr 2010

olla no po mne urcite nie je, ale po muzovi, ten by prespal aj cely zivot keby sa dalo

ollako
16. apr 2010

evit 😀 , no kym je este dieta , tak to nie je zle, no ak bude taky spachtos aj v skole, aby ti poznamky nenosil domov, ze zaspal na lavici 😅

evitkamalicka
16. apr 2010

o tak to zas nie dufam